Vzťah Dvojplamene – karmických duchovných dvojčiat

O koncepte Dvojplamene toho bolo napísané veľa a koluje veľa názorov a presvedčenia. Zdá sa, že záujem o túto tému rastie tým viac, čím viac sa prejavuje v realite. Muži a ženy z celého sveta sa ocitajú v situáciách, keď stretnú svoje dvojča a nič už potom nie je ako predtým. Ale čo je to vlastne Dvojplamene?
Hovorí sa, že Dvojplameny, niekedy tiež párové duše, sú doslova druhou polovicou našej duše. Každé z dvojčiat je, hotová – kompletná ‚duše sama za seba; a to natoľko, nakoľko sme len schopní popísať časť celku ako, kompletné ‚. Ale ak sú pospolu, dohromady oba tvoria ešte niečo viac.
Niektorí veria, že každý máme len jeden Dvojplamene, od ktorého sme sa dobrovoľne oddelili a vydali sa na vlastnú cestu, inkarnovali sa mnoho životov, pozbierali celé spektrum ľudských skúseností a stále sa približujeme k tomu, aby sme vyžarovali viac lásky, zatiaľ čo si začíname spomínať, kto v skutočnosti sme.
Hovorí sa, že príde čas, kedy sily stvorenia vedené impulzom Života vyjadriť väčšie krásu a pravdu spôsobí, aby sa Dvojplameny znovu spojili. Takéto spojenie je prísľubom niečoho úžasného, ​​čo sa vynorí vďaka sile a vášni, ktoré reprezentujú potenciál vzťahu Dvojplamene. Toto znovuspojenie jediné Duša na ľudskej úrovni zahŕňa uvedomenie, rovnováhu a integráciu našich mužských a ženských súčastí a vzostup jednotlivých vedomie aj zdieľaného vedomia ako celku.

Tiež sa hovorí, že dvojčatá sa spájajú vo svojej poslednej inkarnácii na planéte, takže môžu vystúpiť spolu.
Niektoré znaky zjednotenie sú u mnohých rovnaké: prvé stretnutie je úplne neočakávané a nepredvídané a v mnohých prípadoch nechcené. Obe dvojčatá bývajú už v pevnom vzťahu, mnohí majú rodinu a zariadený život. Obaja Dvojplameny sa vyvíjajú do chvíle, kedy sú relatívne šťastní sami so sebou a kedy si sú istí svojím poslaním. Obyčajne k takému zjednoteniu dochádza medzi dvoma relatívne vyspelými dušami. Avšak keď sa stretnú a spoznajú sa, začína proces, ktorý je veľkou výzvou a faktorom, ktorý naruší ich doterajší život úplne nepredstaviteľne. Podľa tradície, keď k tomu došlo u domorodých kultúr, mali ľudia pre tento fenomén veľké pochopenie. Kmeň, dediny alebo komunita podporovali obe rodiny tak, aby smerovali k naplneniu potenciálu – pretože sa verilo, že je to niečo, čo v konečnom výsledku pozitívne ovplyvní každého. V dnešnej spoločnosti však bohužiaľ nemáme toľko uvedomenie a súcitu a proces zbližovania Dvojplamene je posudzovaný ako v zásade zlý a deštruktívne. Ale musíme si uvedomiť, že hlavnou podstatou tohto vzťahu je objavovať a vyjadrovať lásku spôsobom, ktorý bude inšpirovať a viesť ostatných k tomu, aby robili to isté. Je to skúsenosť, ktorá pozýva Dvojplameny a ponúka im nevšedný príležitosť nájsť a vyjadrovať Lásku, ktorá nepozná medzí a hraníc; Lásku, ktorá dokáže každého, kto cíti tú energiu, viesť k hlbšiemu precítenie lásky k sebe samému a k túžbe slúžiť všetkému Životu. Z toho vyplýva, že zdieľajú osud, ktorý je oveľa väčšia, než si Dvojplameny sami dokážu vôbec predstaviť. Najzložitejšia časťou procesu môže byť túžba previesť vzťah do prednastavených štruktúr. V mnohých prípadoch to totiž nie je možné. Jedno alebo obe dvojčatá môžu cítiť, že je to na nich moc, vzdajú to a vráti sa k svojmu predchádzajúcemu životu. Inokedy zase oba Dvojplameny odvážne bojujú a s veľkou vierou a predstavivosťou budujú život, ktorý ctí pravdu toho, kým naozaj sú ako pre svojho partnera, tak aj pre svoje záväzky voči rodine a komunite. Nakoniec, tento vzťah je zrodený z Lásky a Láska ho dvíha.

Až donedávna sa verilo, že stretnutie dvojplamenných párov, je na planéte veľmi vzácnym javom. Avšak sa ukazuje, že pribúda ľudí, ktorí to prežívajú, pravdepodobne je to nevyhnutná súčasť stúpajúceho duchovného uvedomenia a pozdvihované všeobecného vedomia v tomto dôležitom čase planetárnej evolúcie. Ľudia sú stále bližšie túto možnosť a na duševnej úrovni sa pripravujú túto príležitosť uskutočniť. Je potrebné pochopiť, že bez ohľadu na to, ako sa vzťah javí ostatným, je to predovšetkým taký vzťah, ktorý zahŕňa duchovnú službu v mene Veľkého Odhalenie (pravdy). To je hlavný dôvod, prečo sa Dvojplameny navzájom hľadajú a zjednocujú, pretože vzťah vytvára ohromnú silu tvorivej energie, ktorá je použitá nielen na ich vlastný vývoj ale pre dobro všetkých. Vesmír podporuje tento duchovný potenciál a uskutočňuje skrz tieto vzťahy. Je to rýchla a účinná pomoc pri pozdvihované vedomia planéty. Na ľudskej úrovni, kde hrajú svoju rolu strach, zmätenie a odpor, je niekedy ťažké rozpoznať, či ste stretli svoje dvojča, alebo či intenzita príťažlivosti ktorú prežívate je nejakou karmickou zápletkou. Neexistuje žiadny test, ako jedno od druhého rozlíšiť, je to len v hĺbke pocitov a príťažlivosti na duševnej a duchovnej úrovni.
Aj v prípade, kedy ste si absolútne istí, že ste stretli svoj Dvojplamene, nie je absolútne žiadna záruka, že budete obaja schopní čeliť intenzite vzťahu a v zdraví ho prežiť. Táto intenzita sa prejavuje predovšetkým na úrovni duše, ale zasiahne a ovplyvní všetky aspekty vašej bytosti. V takýchto prípadoch sa stretnutie s dvojčaťom stáva akýmsi spúšťačom a z

rýchlením vedomého duchovného vývoja buď pre jedno, alebo obidve dvojčatá, čo ich môže priviesť k sebe bližšie, aby bola schopná žiť spolu aj z praktického hľadiska. V zásade, schopnosť byť spolu a prežiť ucelený plný život pospolu vrátane láskyplného pozdvihnutie oboch zúčastnených rodín závisí na sile, uvedomenie na úrovni duše a predovšetkým na oddanosti a službe Láske.
Jeden základný element vzťahu Dvojplamene je, že vaše dvojča vás pozná lepšie, než ktokoľvek iný vo vesmíre, aj napriek tomu, že ste spolu boli len veľmi málo, alebo vôbec v tomto živote. Táto „znalosť“ presahuje skúsenosti, osobnosť aj naučené zvyky a pôsobí ako impulz k zmene, ktorá je rýchla a divoká.
Pretože mnoho Dvojplamene pochádza z rôznych krajín, kultúr a prostredie, často nemajú ani spoločný jazyk. Napriek tomu je medzi nimi hlboká podobnosť alebo súznenie, absolútne nepochybné vo svojom výraze a vyznenie. Každé dvojča má svoje vlastné spojenie s Duchom, ale spoločne sa zdá ich komunikácia vylepšená a zladená. Dvojplameny rýchlo vytvorí a začnú využívať telepatické spojenie, ktoré je veľmi hlboké a často pôsobí komicky. Keď sa na svoje dvojča pozriete, keď ho držíte, pobozkáte, ste s ním, máte intenzívny pocit, že ste prišli DOMOV. Čas strávený spolu je ako pobývanie v oáze uprostred púšte, alebo ako keď zbadáte Slnka po roku v temnote. Všetky vzťahy až do chvíle stretnutie s Dvojplamene slúži pre obe dvojčatá ako príprava na to, čo príde.
Láska Dvojplamene sa neprejavuje automaticky ako romantická láska, hoci nastanú romantické chvíle. Nie je to ani výhradne silná sexuálna príťažlivosť, hoci je toho často základnou súčasťou. V zásade, keď stretnete svoj Dvojplamene, začnete zažívať obrovský vnútorný otras, duchovné revolúciu, ktorá predchádza hlbšiemu porozumeniu seba samého a významu Božské Jednoty.

Na ľudskej úrovni je vzťah Dvojplamene akási kováčska vyhňa pre aktivitu srdca a pokračuje cez duchovné, emočné, mentálne a fyzické skúšky. Obe strany si navzájom ponúkajú šancu zbaviť sa starých vzorcov a programov, ktoré obmedzujú lásku a posúvajú sa smerom k láske oveľa hlbší a to vo všetkých častiach svojho života. Môže dôjsť len k minimálne alebo žiadne manipuláciu, pretože ten druhý to veľmi silno cíti a okamžite zastavuje. Vaše dvojča vás pozýva, aby ste sa pozreli do krištáľovo čistého zrkadla krásy a pravdy, aby ste sa videli takí, akí skutočne ste a v rovnakom okamihu túto víziu pre vás upevňujú, bez podmienok, bez pochybností a bez zaváhania. Tento vzťah bude len zriedkavo „ľahký“ a bude vás neustále prekvapovať a miasť, vyvolávať strach a pochybnosti a bude sa šíriť ako vírus (čo nie je automaticky zlá vec …) a bude napádať a ovplyvňovať všetkých ostatných, ktorí krúžia po obežných dráhach tejto „dvouhvězdy „. Bude to pre každého a na všetkých úrovniach jedna veľká výzva. Bude to popostrkovat každej z dvojčiat, aby integrovali mužskú aj ženskú súčasť seba samého a posunuli sa do väčšej sebalásky, čo je schodík k naozajstnej bezpodmienečnej Láske.

Nie je vskutku iná voľba. Je to nádherná pravda. Je to kombinácia Krásy a Pravdy, vyjadrená Láskou. Nakoniec je potrebné pár slov jemného upozornenia. Tým, ako sa viac ľudí dozvedá o koncepte Dvojplamene, je tu aj pochopiteľný rast ich túžby zažiť také spojenie. To sa môže veľmi rýchlo zmeniť v posadnutosť, ktorá vytvorí veľkú nerovnováhu v našom živote a v živote našich priateľov a rodiny. Začíname sa na každého, koho stretneme pozerať a posudzovať ho, vyhodnocovať stretnutie podľa tejto našej snové vízie, čo vo výsledku nielen že môže obmedziť naše učenie sa novým veciam, kvôli ktorému tieto vzťahy podstupujeme, ale tiež tým od seba môžeme odstrčiť práve tú skúsenosť, po ktorej pátrame. Musíme sa poddať takému zmýšľaniu, dôverovať „Plánu“ a pociťovať vďačnosť za každý najmenší a napriek tomu dôležitý dar toho, že sme nažive v tomto veľmi bohatom čase. Aj keď cítime a sme presvedčení, že sme stretli svoj Dvojplamene, čo na tom v skutočnosti záleží? Inak povedané, čo sa tým pre nás zmení z ľudského hľadiska? Vzťah bez ohľadu na svoj „titul“ alebo nálepku bude rovnako tak poskytovať príležitosť rásť a vyvíjať sa, objavovať a vyjadrovať viac lásky.

Vaša Príznaky Transformácia