Vodnár

Horoskop na mesiac MÁJ

Milí Vodnári, v pracovnej oblasti to nie je nejako ono. Nedokážete sa sústrediť a úlohy neplníte dobre ani včas. Neviete si rady, ako na to. Zakrátko vám príde na pomoc jedna osoba, od ktorej by ste to nečakali. V láske to tiež nie je ono. Síce sa s niekým schádzate, ale nie je to bohužiaľ osoba, s ktorou by ste sa cítili dobre. Radšej jej to taktne povedzte a vzťah ukončite. Nebojte sa, sami určite nezostanete.

Láska a priateľstvo

Nápadníkov sa okolo vás hemží viac ako dosť. Pozvanie na rande tiež prichádza jedno za druhým. Vy sa ale s tými ľuďmi necítite dobre. Ste jednoducho na inej vlne. Majte trpezlivosť, už čoskoro sa objaví ten pravý.

Peniaze a práce

Užívate si peniaze, ktoré ste zarobili. Lenže čoskoro zistíte, že nejako veľmi rýchlo mizne z vášho účtu. Našťastie sa zarazíte včas, ešte vám niečo málo zostalo, a prestanete toľko míňať. Už bolo načase.

Rodina a vzťahy

Osoba vo vašej širšej rodine sa dostala do ťažkostí. Vy sa jej snažíte pomôcť, ale nedopadá to na úrodnú pôdu. Vaša pomoc ani rady nie sú prijaté. Neplytvajte preto svojou energiou tam, kde to nemá zmysel.

Zdravie a kondícia

Teraz v apríli budete mať oslabenú psychiku, so všetkým sa budete musieť vysporiadať, a nakoniec zistíte, že ste vytlačení ako citrón. Vezmite si dovolenku a vyrazte si niekam na hory. Hlavne odpočívajte.