Vodnár

Horoskop na mesiac Marec

Milí Vodnári, ste veľmi ambiciózni, ale bohužiaľ sa ženiete za niečím, čo sa nedá zrealizovať. Máte množstvo pracovných plánov a nápadov, ale váš nadriadený z toho nadšený vôbec nie je a dá vám to poznať. Cítite sa ukrivdenia a idete hlavou proti múru. Svoje ambície budete musieť brzdiť a viac premýšľať o tom, čo je dobré. V láske nemáte náladu na nadväzovanie vážnejších vzťahov, preto radšej partnerov striedate.

Láska a priateľstvo

Ste divokí, plní energie a pozitívne nálady. Proti partnerovi sa okolo vás hemží, ale vy sa nechcete viazať. Preto idete každú chvíľu na rande s niekým iným. Snažte sa ale nikomu neubližovať a byť úprimní.

Peniaze a práce

Finančne na tom nie ste dobre, napriek tomu stále utrácate za hlúposti. Určite viete, že zloženky sa samy nezaplatia a suché rožky asi tiež nebudete chcieť jesť. Preto sa zamyslite, kde by sa dalo ušetriť.

Rodina a vzťahy

Ste podráždení, plní hnevu, ľahko vybuchnete a navyše si všetko beriete príliš osobne. To vám spôsobí problémy doma v rodine aj medzi priateľmi. Budete musieť zmeniť spôsob komunikácie aj riešenie problémov.

Zdravie a kondícia

Môžete mať problémy so žľazami. V duchovných príčinách chorôb môžu súvisieť so zlými myšlienkami, nerozhodnosťou a neschopnosťou sa pohnúť z miesta. Stále majte na zreteli, kam vaše myšlienky smerujú.