Vodnár

Horoskop na mesiac November

Milí Vodnári, nejako sa vám nechce viazať a dávate prednosť voľnejším vzťahom. Už čoskoro ale stretnete niekoho, vďaka komu prehodnotíte svoje názory a želania. V zamestnaní ste na vrchole svojej kariéry a máte pocit, že už ďalej stúpať nemôžete. Zvýšte si kvalifikáciu alebo odíďte na skusy do zahraničia. Príležitosť robiť niečo nové a zaujímavé sa objaví sama od seba a to už čoskoro. Uvidíte, že je kam stúpať.

Láska a priateľstvo

Voľnosť je pre vás nadovšetko. Ale je to tým, že ste ešte nestretli toho pravého alebo tú pravú. Uvidíte už čoskoro, že budete sami chcieť voľnosť vymeniť za pevný vzťah plný porozumenia, lásky a šťastia.

Peniaze a práca

Radi by ste niečo ušetrili, ale veľmi vám to nejde. Sotva niečo málo máte, okamžite to miniete za vec, ktorú vlastne vôbec nepotrebujete. Zamyslite sa nad svojou situáciou a skúste sa naučiť lepšie hospodáriť.

Rodina a vzťahy

Vyrážate na výlety s rodinou, ale zároveň chcete venovať čas sami sebe. Na tom nie je vôbec nič zlé. Musíte niekde nabrať energiu au vás to je v pohybe alebo ďalšom sebavzdelávaním. Vediete to dobre.

Zdravie a kondícia

Ak máte pocit, že by ste potrebovali radu od lekára, či už gynekológa alebo urológa, neváhajte s návštevou u nich. Ak problém zanedbáte, mohlo by sa to prejaviť problémom alebo chorobou ešte väčší.