Vodnár

Horoskop na mesiac November

Milí Vodnári, urobte si doma poriadok. Čo už nepotrebujete a vyzerá zachovalo, skúste predať na bazároch alebo cez internet. Nemusí to byť len oblečenie, ale aj upomienkové predmety alebo knihy. V práci je s vami nadriadený naozaj spokojný a chce vám to dať patrične najavo. Nechajte sa prekvapiť, či vás povýšia alebo aspoň zdvihne plat. aj V láske sa vám bude dariť, užívajte si tento krásny mesiac.

Láska a priateľstvo

Zatiaľ ste nehľadali vážny vzťah, ale to sa teraz mení. Zaujal vás náprotivok, ktorému tiež nie ste ľahostajní. Jeden z vás musíte urobiť prvý krok. Tak prečo nie treba vy. Nemusíte sa báť odmietnutia.

Peniaze a práce

Začne vás baviť obchodovanie. Začnete predávať veci, ktoré už nepotrebujete a získate slušnú sumu peňazí. To vás privedie na myšlienku zariadiť si obchodík, aspoň internetový. To je dobrý začiatok.

Rodina a vzťahy

Zistíte, že máte veľa starých aj nových záujmov a vrhnete sa do nich. Začnete športovať a tiež si zariadite preukaz do knižnice. Zrazu vás bude baviť rozširovať si obzory a študovať ďalšie odbory.

Zdravie a kondícia

Dajte si pozor na virózy a prechladnutie. Nepite studené nápoje, aj keď bude horúco. Nezdržujte sa v miestnostiach, kde niekto kašle či má nádchu. Viac sa otužujte a jedzte zdravo. Športujte a choďte do sauny.