Valika – linka č. 22

Cigánske karty, veštkyňa, rituály, cigánska mágia

Moje meno je Valika, pracujem už vyše 30 rokov ako kartárka, veštkyňa a čarodejnica, rada vám pomôžem so všetkými starosťami, ktoré máte na srdci, môj dar som zdedila po svojej mamičke a tá ho pred rokmi tiež zdedila od svojej mamičky. Umenie výkladu kariet a veštby osudu sa v našej rodine dedí už po generácie.

Som olašský veštkyňa a ako už roky hovorím, my túto zručnosť máme v krvi. Ak sa nebojíte svojho osudu a chcete sa odo mňa dozvedieť pravdivú veštbu tak mi neváhajte zavolať.

Povediem Vás s láskou a úctou na Vašu ceste ku splneným prianím. Ponúkam vám tiež komplexné poradenstvo v oblasti mágie, rituálov, karmy, astrológia, numerológia či minulých životov. Avšak aj o zdravie sa musíme starať, opatrovať ho. Keď nám zdravíčko nepraje, tak i úsmev na tvári sa ťažko hľadá.

Teším sa na Vás a rada Vám budem nápomocná.
S úctou Vaše Valika.

Pre okamžité spojenie s Vami vybranou kartárku vytočte na svojom telefóne číslo 900 799 505 (2 € / min) —> po krátkom úvode zvoľte číslo linky danej kartárky a ste ihneď prepojení!

Môžete tiež využiť lacnejšieho volania s registráciou už od 28, –  Kč/min —> po registrácii a dobití balíčka minút vytočte na svojom telefóne číslo 226 218 856 —> po krátkom úvode zvoľte číslo linky danej kartárky a ste ihneď prepojení!