Valika

Valika – linka č. 22

Cigánske karty, veštkyňa, rituály, cigánska mágia
Moje meno je Valika, pracujem už vyše 30 rokov ako kartárka, veštkyňa a čarodejnica, rada vám pomôžem so všetkými starosťami, ktoré máte na srdci, môj dar som zdedila po svojej mamičke a tá ho pred rokmi tiež zdedila od svojej mamičky. Umenie výkladu kariet a veštby osudu sa v našej rodine dedí už po generácie.
Som olašska veštkyňa a ako už roky hovorím, my túto zručnosť máme v krvi. Ak sa nebojíte svojho osudu a chcete sa odo mňa dozvedieť pravdivú veštbu tak mi neváhajte zavolať.
Povediem Vás s láskou a úctou na Vašu ceste ku splneným prianím. Ponúkam vám tiež komplexné poradenstvo v oblasti mágie, rituálov, karmy, astrológie, numerológie či minulých životov. Avšak aj o zdravie sa musíme starať, opatrovať ho. Keď nám zdravíčko nepraje, tak aj úsmev na tvári sa ťažko hľadá.
Teším sa na Vás a rada Vám budem nápomocná.
S úctou Vaše Valika.
Pre okamžité spojenie s Vámi vybranou kartárkou vytočte na svojom telefóne číslo 0900 799 505 (2EUR / min) —> po krátkom úvode zvoľte číslo linky danej kartárky a ste ihneď prepojení!
Môžete tiež využiť lacnejšieho volania s registráciou už od 1 eura / min  —> po registrácii a dobití balíčku minút vytočte na svojom telefóne číslo + 420 226 218 856 —> po krátkom úvode zvoľte číslo linky danej kartárky a ste ihneď prepojení!