Sofie

Sofie – linka č. 43

Astrológia, horoskopy, výklad kariet, numerológia
Volám sa Sofie, pôvodným povolaním som ing. Ekonómie, k duchovným rozmerom života ma priviedlo hľadanie odpovedí na nevyriešené otázky vlastného života, v roku 1990 som začala štúdiom astrológie, postupne sa pridával tarot, etikoterapie, anjelské karty , traumaterapie, rodinné konštelácie, karty Symbolon, Bachova kvetová terapia, hooponopono, liečebné kódy. Vo svojej praxi sa zaoberám hlavne poradenstvom v oblasti partnerských a rodinných vzťahov, hľadaním nových pohľadov na vlastné názorove a emocionálne presvedčenia, ktoré ovplyvňujú naše vzťahy s ľuďmi aj so sebou.
Ich uvědomněním dôjde k zmene, uvoľnenie a jasnejšiemu vhľadu do problematickej životnej situácie. Ďalšia moja špecializácia je hľadanie skrytých vzorcov správania, cítenie alebo myslenia, ktoré pôsobia v rodinách často celé generácie. Ich vynesením z podvedomia do vedomia sa situácia v rodine, na pracovisku, vo forme, vo vzťahoch začne uvoľňovať a prečisťovať. Spracovávam horoskopy natívne, partnerské, detské, tranzitné, často kombinujem astrológiu s výkladom tarotových kariet a alebo kariet Symbolon.
Moja práca je zaujímavá hlavne pre tých z vás, ktorí majú záujem sa ďalej rozvíjať a vytvárať si tak šťastnejší, láskyplnejší, naplněnější a radostnejší prítomnosť a tým aj budúcnosť.
Kedy ma zavolať?
Keď vás opakovane niečo trápi, neviete si rady vo vzťahu k partnerovi, deťom, k rodičom, keď sa rozhodujete o zmene povolania, bydliska, práce, chcete začať podnikať, vyberáte si odbor štúdia, chcete predať alebo kúpiť nehnuteľnosť, máte partnerskú, emocionálne alebo inú krízu, hľadáte duchovnú príčinu svojej choroby. Spoločne určite nájdeme riešenie, ktoré vám pomôže žiť šťastný a naplnený život.
Teším sa na Vás a Vaše otázky.
S láskou Sofie
Pre okamžité spojenie s Vámi vybranou kartárkou vytočte na svojom telefóne číslo 0900 799 505 (2EUR / min) —> po krátkom úvode zvoľte číslo linky danej kartárky a ste ihneď prepojení!
Môžete tiež využiť lacnejšieho volania s registráciou už od 1 eura / min  —> po registrácii a dobití balíčku minút vytočte na svojom telefóne číslo + 420 226 218 856 —> po krátkom úvode zvoľte číslo linky danej kartárky a ste ihneď prepojení!