Schery – linka č. 92

Karty Lenormand, partnerské rozbory, rozpálené mágia, tarot

Vítam Vás a srdečne zdravím každého, kto tu hľadá odpovede na svoje otázky.

Som kartárka SCHER a celý život sa zaoberám výkladom budúcnosti, moje korene siahajú do srdca Baghdad, počas života som tiež získala mnoho zasvätenia a bolo mi odovzdané mnoho z orientálneho učenia. Každý sa narodí s nejakými darmi a talenty au mňa sa tento dar prejavil po úmrtí mojej mamičky, ktorá bola tiež veľmi známa kartárka a vždy hovorila: „Máš v sebe dar a pomáhaj ľuďom, ktorí potrebujú životné radu alebo náhľad do budúcnosti, aby mohli včas vyriešiť svoju životnú púť a svoj osud „. A to tiež dnes a denne robím. Môžem Vám ponúknuť a poradiť, ako zvládať ťažké životné situácie a osobné problémy spojené so vzťahmi, rodinou¬, prácou či zdravotným stavom, alternatívne rady aj magické rituály. Budem sa snažiť Vám vždy kvalitne pomôcť. Zo srdca sa teším na Vaše zavolanie.

S láskou SCHER

Pre okamžité spojenie s Vami vybranou kartárku vytočte na svojom telefóne číslo 900 799 505 (2 € / min) —> po krátkom úvode zvoľte číslo linky danej kartárky a ste ihneď prepojení!

Môžete tiež využiť lacnejšieho volania s registráciou už od 28, –  Kč/min —> po registrácii a dobití balíčka minút vytočte na svojom telefóne číslo 226 218 856 —> po krátkom úvode zvoľte číslo linky danej kartárky a ste ihneď prepojení!