Schery

Schery – linka č. 92

Karty Lenormand, partnerské rozbory, rozpálené mágia, tarot
Vítam Vás a srdečne zdravím každého, kto tu hľadá odpovede na svoje otázky.
Som kartárka SCHERY a celý život sa zaoberám výkladom budúcnosti, moje korene siahajú do srdca Baghdad, počas života som tiež získala mnoho zasvätenia a bolo mi odovzdané mnoho z orientálneho učenia. Každý sa narodí s nejakými darmi a talenty a u mňa sa tento dar prejavil po úmrtí mojej mamičky, ktorá bola tiež veľmi známa kartárka a vždy hovorila: „Máš v sebe dar a pomáhaj ľuďom, ktorí potrebujú životnú radu alebo náhľad do budúcnosti, aby mohli včas vyriešiť svoju životnú púť a svoj osud „. A to tiež dnes a denne robím.
Môžem Vám ponúknuť a poradiť, ako zvládať ťažké životné situácie a osobné problémy spojené so vzťahmi, rodinou¬, prácou či zdravotným stavom, alternatívne rady aj magické rituály. Budem sa snažiť Vám vždy kvalitne pomôcť. Zo srdca sa teším na Vaše zavolanie.
S láskou Schery
Pre okamžité spojenie s Vámi vybranou kartárkou vytočte na svojom telefóne číslo 0900 799 505 (2EUR / min) —> po krátkom úvode zvoľte číslo linky danej kartárky a ste ihneď prepojení!
Môžete tiež využiť lacnejšieho volania s registráciou už od 1 eura / min  —> po registrácii a dobití balíčku minút vytočte na svojom telefóne číslo + 420 226 218 856 —> po krátkom úvode zvoľte číslo linky danej kartárky a ste ihneď prepojení!