Samantha – linka č. 33

jasnovidnosť, Florentinský tarot, mágia lásky, veštkyňa

Moje meno je Samantha, už cez 30 rokov sa zaoberám výkladom kariet, jasnovidectvom, veštbe z kávovej usadeniny a čajových lístkov. Tento dar sa v mojej rodine dedí z generácie na generáciu už viac ako 200 rokov, moji predkovia patrili ku kočovným cigánskym kmeňom a už ako malé dieťa ma má babička Wargana začala učiť všetkým spôsobom veštenia a tiež tradičné cigánskej mágiu. Ak riešite partnerské či pracovné záležitosti a potrebujete poznať odpovede na svoje otázky, neviete spať a trápite sa, neváhajte sa na mňa obrátiť. Vykonávam tiež magické rituály na lásku, peniaze a šťastie. Vo výklade prepája starodávne poznanie mojich predkov s moderným spôsobom výkladov, vždy tak aby interpretácia mojej veštby bola pre Vás čo najprínosnejšie. Okrem iného môžem poradiť ako opraviť a znovu nájsť vášeň a posilniť sexuálnu energiu vo vzťahoch. Som vždy plne diskrétne a klienti sa ku vždy radi vracajú, dostávajú totiž odo mňa službu, ktorá nie je bežná, môj štýl práce je veľmi atypický. Presvedčte sa sami ako presné moje výklady sú. Srdečne sa budem tešiť na Vaše zavolanie.

S úctou k všetkým hľadajúcim dušiam na ceste životom …

vaša Samantha

Pre okamžité spojenie s Vami vybranou kartárku vytočte na svojom telefóne číslo 900 799 505 (2 € / min) —> po krátkom úvode zvoľte číslo linky danej kartárky a ste ihneď prepojení!

Môžete tiež využiť lacnejšieho volania s registráciou už od 28, –  Kč/min —> po registrácii a dobití balíčka minút vytočte na svojom telefóne číslo 226 218 856 —> po krátkom úvode zvoľte číslo linky danej kartárky a ste ihneď prepojení!