Samantha

Samantha – linka č. 33

jasnovidnost, Florentinský tarot, magie lásky, vědma
Moje meno je Samantha, už cez 30 rokov sa zaoberám vákladom kariet, jasnovidectvom, veštbe z kávovej usadeniny a čajových lístkov. Tento dar sa v mojej rodine dedí z generácie na generáciu už viac ako 200 rokov. Moji predkovia patrili ku kočovným cigánskym kmeňom a už ako malé dieťa ma má babička Wargana začala učiť všetkým sposobom veštenia a tiež tradičnú cigánsku magiu. Ak riešite partnerské či pracovné záležitosti a potrebujete poznať odpovede na svoje otázky, neviete spať a trápite sa, neváhejte se na mňa obratiť. Vykonávám tiež magické rituály na lásku, peniaze a šťastie. Vo výklade prepája starodávne poznanie mojich predkov s moderným sposobom výkladov, vždy tak aby interpretácia mojej veštby bola pre Vás čo najprínosnejšia. Okrem iného možem pordiť ako opraviť a znovu najsť vášeň a posilniť sexiálnu energiu vo vzťahoch. Som vždy plne diskrétna a klienti sa ku mňa vždy radi vracajú, dostávajú totiž odo mňa službu, ktorá nieje bežná, mój štýl práce je velmi atypický. Presvedčte se sami ako presné moje výklady sú.. Srdečne sa budem tešiť na Vaše zavolanie.
S úctou k všetkým hľadajúcim dušiam na ceste životom …
Vaše Samantha
Pre okamžité spojenie s Vámi vybranou kartárkou vytočte na svojom telefóne číslo 0900 799 505 (2EUR / min) —> po krátkom úvode zvoľte číslo linky danej kartárky a ste ihneď prepojení!
Môžete tiež využiť lacnejšieho volania s registráciou už od 1 eura / min  —> po registrácii a dobití balíčku minút vytočte na svojom telefóne číslo + 420 226 218 856 —> po krátkom úvode zvoľte číslo linky danej kartárky a ste ihneď prepojení!