Rafiga

Rafiga – linka č. 51

veštkyňa, kartárka, tarot, vzťahový tarot, anjelské karty, energie, reiki, partnerské rozbory
Vítam každého z Vás, ktorý sa dostal až sem a prejavil záujem o nahliadnutie do svojej budúcnosti,
moje meno je Rafiga, pochádzam zo Sudánu a v mojej krvi koluje umenie výkladu kariet spojené s túžbou pomôcť ľuďom v ťažkých situáciách v ktorých si nevie rady. Pomôžem tým, ktorí sa chcú pohnúť z miesta a majú o moje rady záujem. Verím, že svoj život máme každý vo svojich rukách a je na nás, čo s ním urobíme a ako s ním naložíme. Môžem byť skúseným pomocníkom na ceste Vášho osudu. Ako nástroj rozboru Vášho problému používam introspekciu v kombinácii s výkladom tarotu a anjelských kariet, napríklad keď riešite nejaký problém vo vzťahoch, v rodine, v práci alebo, keď sa cítite v určitých situáciách nekomfortne a chcete na sebe v tomto smere zapracovať, posunúť sa a neviete ako.
Mojím obľúbenou témou sú partnerské vzťahy. Riešite vzťahové či pracovné problémy? Neváhajte sa ma pýtať … Niekedy sa nám v partnerskom súžití či v práci dejú situácie, ktoré sú veľmi nepríjemné a nevieme si s nimi rady. V tomto sú karty úžasné a poradí, ako s tým všetkým s čím si nevieme rady naložiť. Rovnako tak má veľa ľudí problém nájsť si vysnívaného partnera s ktorým by mali harmonický vzťah a aj s tým Vám môžem pomôcť. S klientmi vždy hovorím s empatiou a citom. Vypočujem Vás a poradím s najvyšším vedomím a svedomím.
Budem sa tešiť na vaše zavolanie.
S láskou Rafiga
Pre okamžité spojenie s Vámi vybranou kartárkou vytočte na svojom telefóne číslo 0900 799 505 (2EUR / min) —> po krátkom úvode zvoľte číslo linky danej kartárky a ste ihneď prepojení!
Môžete tiež využiť lacnejšieho volania s registráciou už od 1 eura / min  —> po registrácii a dobití balíčku minút vytočte na svojom telefóne číslo + 420 226 218 856 —> po krátkom úvode zvoľte číslo linky danej kartárky a ste ihneď prepojení!