Milena

Milena – linka č. 91

Zdravím a vítam každého z Vás, ktorý sa dostal až sem a hľadá odpovede na svoje otázky!
Moje meno je Milena a už viac ako 30 rokov je mi veľmi blízke všetko tajomné a okultné. Má babička bola jasnovidka a čarodejnica, má dnes už nežijúci mamička tiež a tento dar sa u nás v rodine dedí z generácie na generáciu a ani ja na tom nie som inak. Pozerám s pokorou do klientovi budúcnosti za pomoci cigánskych kariet, tarotu a tiež pomocou kávovej usadeniny, mávam aj vízie a jasnovidné sny. Som kartárka na plný úväzok a som tu pre Vás k dispozícii veľmi pravidelne, pretože sama viem ako je dôležité mať niekoho kto poradí na blízku keď je potreba. Nikdy neviete kedy moje služby budete potrebovať … Má hlavné parketa sú medziľudské vzťahy, partnerské aj pracovné vzťahy, láska, milostné trojuholníky a iné peripetie, ktoré osud na ceste životom prináša … trápite sa a hlavou sa Vám naháňajú veľa otázok? Potrebujete poznať pravdivú veštbu od skúsených odborníčka, alebo získať pomoc v situácii, v ktorej si neviete rady? Potom sa na mňa neváhajte obrátiť. Budem sa s láskou tešiť na Vaše zavolanie
vaša Milena
Pre okamžité spojenie s Vámi vybranou kartárkou vytočte na svojom telefóne číslo 0900 799 505 (2EUR / min) —> po krátkom úvode zvoľte číslo linky danej kartárky a ste ihneď prepojení!
Môžete tiež využiť lacnejšieho volania s registráciou už od 1 eura / min  —> po registrácii a dobití balíčku minút vytočte na svojom telefóne číslo + 420 226 218 856 —> po krátkom úvode zvoľte číslo linky danej kartárky a ste ihneď prepojení!