Marion – linka č. 89

výklad kariet, numerológia, rozbor osobnosti, energie

Moje meno je Marion, som kartárka, veštkyňa a numerologička. Touto veľmi zaujímavú a myslím, že v dnešnej dobe veľmi potrebnú profesií sa zaoberám už 30 rokov. Som tu od toho, aby som Vám ukázala problém ktorý riešite z viacerých uhlov pohľadu a naviedla Vás na cestu k úspešnému riešeniu. Nie som len obyčajná kartárka, prepája vibrácie vášho dátumu narodenia s významy kariet a dávnym učením mojich predkov. Tým získavam komplexné rozbor a predikciu Vašej budúcnosti.

Vždy sa snažím Vám čo najlepšie oznámiť čo Vám karty chcú povedať. Neváhajte sa na mňa obrátiť s akoukoľvek otázkou, vždy sa budem snažiť odovzdať Vám kľúč k radosti a vyriešenie vašich neduhov. Skrze napojenie na Vaše biopoľa tiež môžem upozorniť na blížiace sa zdravotné problémy či osudové zvraty a tým Vám pomôcť im predísť. Túto prácu beriem ako veľký dar a možnosť pomôcť všetkým ľuďom, ktorí však o pomoc požiadajú …

S úctou sa teším na Vaše zavolání.Vaše Marion

Pre okamžité spojenie s Vami vybranou kartárku vytočte na svojom telefóne číslo 900 799 505 (2 € / min) —> po krátkom úvode zvoľte číslo linky danej kartárky a ste ihneď prepojení!

Môžete tiež využiť lacnejšieho volania s registráciou už od 28, –  Kč/min —> po registrácii a dobití balíčka minút vytočte na svojom telefóne číslo 226 218 856 —> po krátkom úvode zvoľte číslo linky danej kartárky a ste ihneď prepojení!