Luděk – linka č. 59

kartář, veštec, psychotronik, liečiteľ, tarot, karty Lenormand, partnerské vzťahy, energie, čistenie čakier

Vítam Vás,
Moje meno je Luděk a pracujem pre Vás ako kartář, veštec, psychotronik a energetický liečiteľ.
Jedného krásneho dňa som sám zavítal k liečiteľmi so svojimi problémami. On sa na mňa pozrel, vykonal „rituál“ a mne sa ešte v ten deň urobilo lepšie, začal som teda pátrať po tom, prečo sa tak stalo a či nemám tiež dar pomáhať ľuďom. Môj liečiteľ používal aj kyvadlo, čo bola má prvá vec o ktorú som v rámci ezoteriky prejavil osobný záujem, začal učiť vzdelávať, spoznávať a následne bol zasvätený do mnohých tajov tejto rozmanité disciplíny, ktorú ezoterika bez pochýb je. Po dlhšej dobe čo som s kyvadlom pracoval som začal kombinovať túto prácu s kartami, konkrétne Tarotom.

S tarot som sa začal zoznamovať a brať ho všade a denne so sebou. Čoskoro ku ma karty začali prihovárať a ja pochopil a plne přijmul svoj dar.Vše naraz s kartami začalo zapadať a stali sa súčasťou môjho života ako pomocníci, poslovia správ a tiež smeru kam a ako sa vydať. Vykladám okrem iného z kariet Lenormand a cigánskych kariet, ktoré sa stali tiež mojimi obľúbenými. Nikdy by som neveril ako silné puto medzi kartami a človekom môže vzniknúť …

Výklady kariet tiež dopĺňajú o kyvadlo, a pre klientov pripravím rady na mieru na ich trápenie. Vďaka kyvadlu som schopný bezpečne odpovedať na otázky ohľadom zdravia, alebo otázky, na ktoré potrebujeme poznať konkrétnu odpoveď áno alebo nie. Kyvadlo dokáže predpovedať, povedať približný dátum udalostí, napr. „Kedy sa mi ozve.“ Alebo „Kedy sa mi zlepší situácia, v ktorej som.“

Pokiaľ Vás čokoľvek trápi, či už problémy, či životné postoje a situácie, alebo chcete vedieť čo Vás čaká, či hľadáte stále cestu ako riešiť svoj život a nechcete počuť len sladké a krásne reči, ale ste pripravení prijať aj realitu taká aká je môžete mi zavolať, som pre Vás tu na veštiareň Harmónia dostupný a čakám na Vaše zavolanie.

Rád Vám pomôžem a povediem Vás cestou života, ktorá nie je vždy podľa našich predstáv.
Teším sa na zavolanie – Váš Luděk

Pre okamžité spojenie s Vami vybranou kartárku vytočte na svojom telefóne číslo 900 799 505 (2 € / min) —> po krátkom úvode zvoľte číslo linky danej kartárky a ste ihneď prepojení!

Môžete tiež využiť lacnejšieho volania s registráciou už od 28, –  Kč/ min —> po registrácii a dobití balíčka minút vytočte na svojom telefóne číslo 226 218 856 —> po krátkom úvode zvoľte číslo linky danej kartárky a ste ihneď prepojení!