Johana – linka č. 53

kartárka, veštkyňa, numerologička, jasnovidka, karty Lenormand, krízové ​​situácie, partnerské vzťahy

Vítam vás na našej veštiareň, volám sa Johana, pracujem pre Vás ako kartárka, veštkyňa a numerologička. Môžete poznať z ezoterických vysielanie TV Barrandov a ďalších médií. Týmto odborom sa zaoberám teraz už viac ako 30 rokov. Veľmi rada Vám odpoviem na vaše otázky ohľadom práce, vzťahov, lásky, financií a vlastne na všetko čo Vás trápi a naháňajú sa Vám hlavou. Ak si neviete rady a neviete sa rozhodnúť, či chcete poznať budúci vývoj niektoré z životných oblastí, ste u mňa správne. Preberieme situáciu zo všetkých uhlov a nájdeme riešenie zo všetkých trápenia a starostí.

Mojimi pomocníkmi sú:
– karty Lenormand, cigánske karty a iné
– numerológia ako klasické, tak i menné (pomôžem s výberom mena pre bábätko)
– kyvadlo a tabuľky (venujem sa psychotronike), vyhľadám na diaľku geopatogénne zóny v byte či dome.
– najväčším pomocníkom je však má intuície a jasnozrivosť., Už ako malá som cítila a vnímala veci, ktoré nikto nechápal a neskôr sa udalosti stali.

Môj úloha na Zemi je dvojaký. Tým prvým je neustále vylepšovanie a tým druhým je prebúdzanie spiacich. Takmer všetci spia. Jediný spôsob, ako je prebudiť, je pracovať na sebe. Dr.Ihaleakala Hew Ľan.

Teším sa na Vaše zavolanie – s úctou, láskou a pochopením vaše Johana.

Pre okamžité spojenie s Vami vybranou kartárku vytočte na svojom telefóne číslo 900 799 505 (2 € / min) —> po krátkom úvode zvoľte číslo linky danej kartárky a ste ihneď prepojení!

Môžete tiež využiť lacnejšieho volania s registráciou už od 28, –  Kč/min —> po registrácii a dobití balíčka minút vytočte na svojom telefóne číslo 226 218 856 —> po krátkom úvode zvoľte číslo linky danej kartárky a ste ihneď prepojení!