Johana

Johana – linka č. 53

kartárka, veštkyňa, numerologička, jasnovidka, karty Lenormand, krízové ​​situácie, partnerské vzťahy
Vítam vás na našej veštiarne, volám sa Johana, pracujem pre Vás ako kartárka, veštkyňa a numerologička. Môžete poznať z ezoterických vysielanie TV Barrandov a ďalších médií. Týmto odborom sa zaoberám teraz už viac ako 30 rokov. Veľmi rada Vám odpoviem na vaše otázky ohľadom práce, vzťahov, lásky, financií a vlastne na všetko čo Vás trápi a naháňá sa Vám hlavou. Ak si neviete rady a neviete sa rozhodnúť, či chcete poznať budúci vývoj niektoré z životných oblastí, ste u mňa správne. Preberieme situáciu zo všetkých uhlov a nájdeme riešenie zo všetkých trápenia a starostí.
Mojimi pomocníkmi sú:
– karty Lenormand, cigánske karty a iné
– numerológia ako klasická, tak i menná (pomôžem s výberom mena pre bábätko)
– kyvadlo a tabuľky (venujem sa psychotronike), vyhľadám na diaľku geopatogénne zóny v byte či dome.
– najväčším pomocníkom je však má intuície a jasnozrivosť., Už ako malá som cítila a vnímala veci, ktoré nikto nechápal a neskôr sa udalosti stali.
Môj úloha na Zemi je dvojaká. Tou prvou je neustále vylepšovanie a tým druhým je prebúdzanie spiacich. Takmer všetci spia. Jediný spôsob, ako je prebudiť, je pracovať na sebe. Dr.Ihaleakala Hew Ľan.
Teším sa na Vaše zavolanie – s úctou, láskou a pochopením vaše Johana.
Pre okamžité spojenie s Vámi vybranou kartárkou vytočte na svojom telefóne číslo 0900 799 505 (2EUR / min) —> po krátkom úvode zvoľte číslo linky danej kartárky a ste ihneď prepojení!
Môžete tiež využiť lacnejšieho volania s registráciou už od 1 eura / min  —> po registrácii a dobití balíčku minút vytočte na svojom telefóne číslo + 420 226 218 856 —> po krátkom úvode zvoľte číslo linky danej kartárky a ste ihneď prepojení!