Hanah

Hanah – linka č. 44

tarot, kyvadlo, virgule, karma, numerológia, rozbory, energie
Zdravím Vás,
Moje meno je Hanah a je to dnes už viac ako 30 rokov, čo som sama prvýkrát v živote potrebovala pomoc od kartárky, vtedy som ešte nevedela, že sama budem pomáhať ľuďom. U výkladu mi vtedy kartárka oznámila, že mám veľký dar a silné napojenie. Začala som sa teda o ezoteriku a New Age smery zaujímať viac a dnes už niekoľko rokov touto cestou pomáham tým, ktorí ma o pomoc požiadajú. K svojim výkladom používam tarotové karty, ktoré sú schopné presne veľmi presne zobraziť klientovu minulosť, súčasnosť i budúcnosť.
K doplneniu všetkých informácií používam kyvadlo a karmickou numerológii. Vždy sa snažím podať veštbu z viacerých uhlov a nájsť cestu k riešeniu všetkých problémov. Aj keď je teraz Vaša prítomnosť akokoľvek komplikovaná či neprehľadná, pamätajte že vždy existuje riešenie a spoločne ho určite nájdeme.
Budem sa s láskou tešiť na Vaše zavolanie. S láskou Hanah
Pre okamžité spojenie s Vámi vybranou kartárkou vytočte na svojom telefóne číslo 0900 799 505 (2EUR / min) —> po krátkom úvode zvoľte číslo linky danej kartárky a ste ihneď prepojení!
Môžete tiež využiť lacnejšieho volania s registráciou už od 1 eura / min  —> po registrácii a dobití balíčku minút vytočte na svojom telefóne číslo + 420 226 218 856 —> po krátkom úvode zvoľte číslo linky danej kartárky a ste ihneď prepojení!