Hana

Hana – linka č. 57

výklad osudu, mariášové karty, tarot, numerológia, rozbor osobnosti, kyvadlo, energie
Zdravím a vítam Vás,
moje meno je Hana a karty pre Vás vykladám už dlhé roky na profesionálnej úrovni, k tejto veľmi zaujímavé a mojej milovanej práci som sa dostala vo chvíli tzv. lucidného snívania,
kedy som v polospánku a polobdělosti počula šepot, ktorý hovoril TAROT, TAROT. Neváhala som a ihneď po tomto incidente, som zašla do svojho obľúbeného čarokrámku a kúpila si svoje prvé vykladacie karty Crowleyho tarotu. Ihneď po rozbalení som vedela, že sa tieto vykladacie karty stanú predĺženou rukou môjho vedomia, a tak sa aj neskôr stalo.
Začala som vykladať priateľom a známym, postupne sa moje veštby plnili a ja získavala na odporúčanie nových a nových klientov. Do tímu veštiareň Harmónia prichádzam hlavne preto,
aby som Vám pomohla odhaliť cestu Vašej budúcnosti, odpovedala na všetky otázky, ktoré Vás trápia a potrebujete na ne poznať odpoveď. Rada Vám poradím v oblasti vzťahov, lásky, partnerstva, práce, detí a všetkých dôležitých otázok týkajúcich sa Vášho života. K svojim výkladom používam krom tarotu tiež mariášové karty, kyvadlo a celý výklad obohacujem o poznatky z numerológie a rozboru osobnosti daného jedinca či anketára. Ak hľadáte erudovaný a profesionálny prístup, ste na správnej adrese.
Nebojte sa pýtať … ste len krôčik k odpovediam, ktoré môžu zmeniť váš život.
Teším sa na Vás
Vaše Hana
Pre okamžité spojenie s Vámi vybranou kartárkou vytočte na svojom telefóne číslo 0900 799 505 (2EUR / min) —> po krátkom úvode zvoľte číslo linky danej kartárky a ste ihneď prepojení!
Môžete tiež využiť lacnejšieho volania s registráciou už od 1 eura / min  —> po registrácii a dobití balíčku minút vytočte na svojom telefóne číslo + 420 226 218 856 —> po krátkom úvode zvoľte číslo linky danej kartárky a ste ihneď prepojení!