Ella – linka č. 12

tarot, kartárka, veštkyňa, partnerské vzťahy, energia

Srdečne Vás Vítam na našej veštiarne!

Moje meno je Ella a pracujem pre Vás ako kartárka, veštkyňa a energetická terapeutka. Moje schopnosti, dar, som získala v mladosti.
Postupom času a počas svojho duchovného rozvoja a výcviku som získala napojenie na Vyššej sily. Zaoberám sa tiež energiami. Dokážu sa napojiť na ľudí i okolie. Mám veľmi silnú intuíciu a som mimoriadne empatická. Pracujem s rôznymi typmi tarotových kariet a okrem iného tiež komunikujem a pracujem s Anjelov. Pohybujem sa aj v oblasti poradenstva a osobnom rozvoji, či sebarealizácie, tiež v oblasti vzťahov a motivácie ľudí. Pýtajte sa mojich kariet a kyvadla na lásku, prácu, peniaze, partnerstvo, deti, jednoducho na všetko, na čo potrebujete poznať pravdivú a erudovanú odpoveď. Budem sa Vám snažiť byti nápomocná v období krízy a nezdarov. Navedie Vás na novú cestu a ukážem smer a cieľ! Teraz už je všetko len na Vás …

Budem sa srdečne tešiť na Vaše zavolanie.

Pre okamžité spojenie s Vami vybranou kartárku vytočte na svojom telefóne číslo 900 799 505 (2 € / min) —> po krátkom úvode zvoľte číslo linky danej kartárky a ste ihneď prepojení!

Môžete tiež využiť lacnejšieho volania s registráciou už od 28, –  Kč/min —> po registrácii a dobití balíčka minút vytočte na svojom telefóne číslo 226 218 856 —> po krátkom úvode zvoľte číslo linky danej kartárky a ste ihneď prepojení!