Ella

Ella – linka č. 12

tarot, kartárka, veštkyňa, partnerské vzťahy, energia
Srdečne Vás Vítam na našej veštiarne!
Moje meno je Ella a pracujem pre Vás ako kartárka, veštkyňa a energetická terapeutka. Moje schopnosti, dar, som získala v mladosti.
Postupom času a počas svojho duchovného rozvoja a výcviku som získala napojenie na Vyššej sily. Zaoberám sa tiež energiami. Dokážu sa napojiť na ľudí i okolie. Mám veľmi silnú intuíciu a som mimoriadne empatická. Pracujem s rôznymi typmi tarotových kariet a okrem iného tiež komunikujem a pracujem s Anjely. Pohybujem sa aj v oblasti poradenstva a osobnom rozvoji, či sebarealizácie, tiež v oblasti vzťahov a motivácie ľudí. Pýtajte sa mojich kariet a kyvadla na lásku, prácu, peniaze, partnerstvo, deti, jednoducho na všetko, na čo potrebujete poznať pravdivú a erudovanú odpoveď. Budem sa Vám snažiť byti nápomocná v období krízy a nezdarov. Navediem Vás na novú cestu a ukážem smer a cieľ! Teraz už je všetko len na Vás …
Budem sa srdečne tešiť na Vaše zavolanie.
Pre okamžité spojenie s Vámi vybranou kartárkou vytočte na svojom telefóne číslo 0900 799 505 (2EUR / min) —> po krátkom úvode zvoľte číslo linky danej kartárky a ste ihneď prepojení!
Môžete tiež využiť lacnejšieho volania s registráciou už od 1 eura / min  —> po registrácii a dobití balíčku minút vytočte na svojom telefóne číslo + 420 226 218 856 —> po krátkom úvode zvoľte číslo linky danej kartárky a ste ihneď prepojení!