Elen – linka č.69

Cigánske karty, tarot, partnerské vzťahy, energie, rozbory

Vítam Vás!
Moje meno je Elen a výkladom cigánskych kariet, tarotu a tiež bielu mágiou sa zaoberám od detstva, teraz teda už viac ako 50 rokov. Som typická rómska kartárka s veľkým temperamentom a chuťou do života. Avšak táto práca je pre mňa umenie a tiež veľký dar, ktorý mi dáva možnosť odovzdávať Vám všetkým odpovede na otázky, ktoré Vás trápia.

Nebojte sa pýtať na lásku, prácu, financie a ďalšie dôležité aspekty života. Som tu na to aby som Vám poradila a pomohla. Som k svojim klientom vždy úprimná a snažím presne odovzdať posolstvo, ktoré Vám karty chcú oznámiť. Môžem Vám tiež poradiť v oblasti bielej mágie, ochraných kúziel, byliniek a mnoho ďalšieho. Budem sa snažiť Vám vždy podať pomocnú ruku a odviesť kvalitnú prácu.

Pre dosiahnutie Vašich prianí vytváram rituály na mieru a tiež ponúkam magickú ochranu od čiernej mágie, kliatieb a urieknutiu. Svojim klientom vraciam chuť do života, vediem je k svetlu, láske, viere, trpezlivosti a harmóniu.

Budem sa tešiť na Vaše zavolanie
Vaše kartárka Elen.

Pre okamžité spojenie s Vami vybranou kartárku vytočte na svojom telefóne číslo 900 799 505 (2 € / min) —> po krátkom úvode zvoľte číslo linky danej kartárky a ste ihneď prepojení!

Môžete tiež využiť lacnejšieho volania s registráciou už od 28, –  Kč/min —> po registrácii a dobití balíčka minút vytočte na svojom telefóne číslo 226 218 856 —> po krátkom úvode zvoľte číslo linky danej kartárky a ste ihneď prepojení!