Camila – linka č.66

tarot, runové karty, energie, odblokovanie, partnerské vzťahy, krízové ​​situácie

Vítam Vás na našej veštiareň,
moje meno je Camila a dnes už viac ako 25 rokov pre Vás pracoval v kartárka, veštkyňa a energetická terapeutka. K svojim výkladom používam mnoho druhov kariet, okrem iného tarot v kombinácii s runovými kartami a tiež napojenie na Universum a Anjelov. Táto práca je pre mňa dar, ktorý používam na pomoc Vám všetkým, ktorí hľadajú odpovede na svojej ceste životom.

Ponúkam Vám pomoc, radu, vysvetlenie. Je len na Vás, ako sa všetkým čo Vám mojej karty oznámi budete nakladať. Naozajstná veštkyňa Vás nesmie do ničoho nútiť, nesmie Vás programovať. Ak to robí nie je dobrá. Naozajstná veštkyňa Vám musí byť oporou a musí tiež dokázať erudovane poradiť v rôznych životných situáciách. Pokiaľ chcete pravdivú veštbu od ozajstné kartárky, neváhajte sa na mňa obrátiť. Láska, práca, peniaze, partnerstvo, deti? Riešite ťažkú ​​situáciu a neviete ako sa máte rozhodnúť? Potrebujete poradiť a vybrať smer, ktorý pre Vás bude vhodný? Riešite partnerskú krízu alebo Vám ich partner neverný? Som tu pre Vás, aby som Vám pomohla, poradila a oznámila všetko čo Vám karty o Vašom osude chcú vyjaviť. Môžem Vám tiež pomôcť v oblasti energií, odblokovať negatívne energie, vyčistiť čakry, nakloniť šťastie na Vašu stranu. Nebojte sa pýtať a požiadať o pomoc.

Bývam pre Vás pravidelne pripojené v pondelok, stredu a štvrtok vždy po 17 hod. A v nedeľu po 20 hod.

Teším sa na Vaše zavolanie.
vaša Camila

Pre okamžité spojenie s Vami vybranou kartárku vytočte na svojom telefóne číslo 900 799 505 (2 € / min) —> po krátkom úvode zvoľte číslo linky danej kartárky a ste ihneď prepojení!

Môžete tiež využiť lacnejšieho volania s registráciou už od 28, –  Kč/min —> po registrácii a dobití balíčka minút vytočte na svojom telefóne číslo 226 218 856 —> po krátkom úvode zvoľte číslo linky danej kartárky a ste ihneď prepojení!