Camila

Camila – linka č.66

tarot, runové karty, energie, odblokovanie, partnerské vzťahy, krízové ​​situácie
Vítam Vás na našej veštiarni,
moje meno je Camila a dnes už viac ako 25 rokov pre Vás pracujem ako kartárka, veštkyňa a energetická terapeutka. K svojim výkladom používam mnoho druhov kariet, okrem iného tarot v kombinácii s runovými kartami a tiež napojenie na Universum a Anjelov. Táto práca je pre mňa dar, ktorý používam na pomoc Vám všetkým, ktorí hľadajú odpovede na svojej ceste životom.
Ponúkam Vám pomoc, radu, vysvetlenie. Je len na Vás, ako so všetkým čo Vám mojej karty oznámi budete nakladať. Naozajstná veštkyňa Vás nesmie do ničoho nútiť, nesmie Vás programovať. Ak to robí nie je dobrá. Naozajstná veštkyňa Vám musí byť oporou a musí tiež dokázať erudovano poradiť v rôznych životných situáciách. Pokiaľ chcete pravdivú veštbu od ozajstné kartárky, neváhajte sa na mňa obrátiť. Láska, práca, peniaze, partnerstvo, deti? Riešite ťažkú ​​situáciu a neviete ako sa máte rozhodnúť? Potrebujete poradiť a vybrať smer, ktorý pre Vás bude vhodný? Riešite partnerskú krízu alebo Vám ich partner neverný? Som tu pre Vás, aby som Vám pomohla, poradila a oznámila všetko čo Vám karty o Vašom osude chcú vyjaviť. Môžem Vám tiež pomôcť v oblasti energií, odblokovať negatívne energie, vyčistiť čakry, nakloniť šťastie na Vašu stranu. Nebojte sa pýtať a požiadať o pomoc
Bývam pre Vás pravidelne pripojené v pondelok, stredu a štvrtok vždy po 17 hod. A v nedeľu po 20 hod.
Teším sa na Vaše zavolanie.
Vaša Camila
Pre okamžité spojenie s Vámi vybranou kartárkou vytočte na svojom telefóne číslo 0900 799 505 (2EUR / min) —> po krátkom úvode zvoľte číslo linky danej kartárky a ste ihneď prepojení!
Môžete tiež využiť lacnejšieho volania s registráciou už od 1 eura / min  —> po registrácii a dobití balíčku minút vytočte na svojom telefóne číslo + 420 226 218 856 —> po krátkom úvode zvoľte číslo linky danej kartárky a ste ihneď prepojení!