Anne – linka č. 61

Vítam Vás,

Moje meno je Anne, v bežnom materiálnom živote pracujem ako advokátka v jednej advokátskej kancelárii okrem toho som, ale vášnivá a zapálená kartárka a poradkyňa zameriavajúca sa na vzťahovú a životnú problematiku. Prvotné zoznámenie s kartami prebehlo pred niekoľkými rokmi u kolegyne, ktorá so mnou zdieľa kanceláriu, jej obrázkové vykladacie karty mi okamžite padli do oka a ja som v sebe objavila dar čítať z nich budúcnosť, najprv som rozprávala kamarátkam a známym, všetko sa postupne začalo plniť a ja sa rozhodla poskytovať nielen právne, ale aj ezoterické poradenstvo.

Mojou špecialitou sú partnerské vzťahy, túto problematiku riešim najradšej a moje karty Vám presne a pravdivo odpovie na otázky týkajúce sa Vašej budúcnosti. Trápi Vás parnícky či pracovný vzťah? Neviete sa správne rozhodnúť? Riešite partnerský trojuholník? Máte hlavu plnú otázok, ktoré Vám nedajú spať? Pýtajte sa ma na čokoľvek, žiadna otázka nie je zakázaná.

Snažím sa vám vždy podať ucelený pohľad na vec, možnosti riešenia problému a radu, ktorá Vám ušetrí mnoho problémov. Karty a vízie sa ku mne prihovárajú a môžu Vás upozorniť na čo si dať pozor, čoho sa vyvarovať a čo Vás môže na Vašej ceste k dosiahnutiu cieľa zdržať. Pýtajte sa podám Vám pomocnú ruku a spoločne dokážeme dôjsť k cieľu. Neváhajte sa na mňa kedykoľvek obrátiť.

Budem sa tešiť na Vaše zavolanie. S láskou Anne

Pre okamžité spojenie s Vami vybranou kartárku vytočte na svojom telefóne číslo 900 799 505 (2 € / min) —> po krátkom úvode zvoľte číslo linky danej kartárky a ste ihneď prepojení!

Môžete tiež využiť lacnejšieho volania s registráciou už od 28, – Kč/min —> po registrácii a dobití balíčka minút vytočte na svojom telefóne číslo 226 218 856 —> po krátkom úvode zvoľte číslo linky danej kartárky a ste ihneď prepojení!