Anna Sofia

 

Sofia – linka č. 56

Védska astrológia, výklad kariet, rozbory, vzťahy, tarot
Výkladom kariet a poradenstvom sa zaoberám viac ako 20 rokov. Veštecké schopnosti som získala po mojej babičke a matke, ktorá bola veľmi úspešnou kartárkou a liečiteľkou. K veštenie používam viac druhov kariet, ale najobľúbenejší sú karty mariášové. Zabývám sa aj védskou partnerskou astrológiou a numerológiou. Používam ju iba pre partnerské vzťahy.
Táto metóda je jednou z najstarších a je veľmi presná. Vychádzam zásadne z indických podkladov, ktoré potom spájam so západnou metódou.
Mám okrem iného liečiteľské schopnosti, pracujem s energiou, runami, liečivými kameňmi a zostavujem bylinné liečby. Rada Vám milí priatelia pomôžem v neľahkých životných situáciách, či už pomocou kariet alebo informácií, ktoré mi v tej chvíli budú prostredníctvom Vyššej Moci oznámené.
Budem sa tešiť s láskou na Vaše zavolanie … Vaša Sofia
Pre okamžité spojenie s Vámi vybranou kartárkou vytočte na svojom telefóne číslo 0900 799 505 (2EUR / min) —> po krátkom úvode zvoľte číslo linky danej kartárky a ste ihneď prepojení!
Môžete tiež využiť lacnejšieho volania s registráciou už od 1 eura / min  —> po registrácii a dobití balíčku minút vytočte na svojom telefóne číslo + 420 226 218 856 —> po krátkom úvode zvoľte číslo linky danej kartárky a ste ihneď prepojení!