Anemari Nada

Anemari Nada – linka č.88

kartárka, veštkyňa, mariášové karty, cigánske karty, anjelská terapia, partnerské vzťahy
Zdravím všetkých, ktoré práve zaujal môj profil a má osoba tu na našej veštiarne. Prosím čítajte ďalej, nech viete čo Vám ,, KLIENTOM „môžem ponúknuť. Zaoberám sa výkladom kariet a to mariášových, anjelských, cigánskych a okrem iného tiež chiromantie a anjelskou terapiou. Vždy sa Vám snažím podať erudovanú a presnú odpoveď na otázky, ktoré mi kladiete a snažím sa Vás naviesť na správnu cestu.Ať tomu veríte alebo nie, moje karty dokážu veľmi presne naznačiť cestu Vášho osudu a tiež upozorniť na veci, ktoré môžu všetko skomplikovať. Pomôžem Vám sa napojiť na Vášho Anjela Strážného a nájsť spoločne s Vami cestu, ktorá bude pre Vás to pravé a jedinečné. Poradím Vám ako vylepšiť či vyriešiť problémy v partnerských vzťahoch a priniesť šťastie a blahobyt do Vášho života tu na fyzickom svete. a nielen to … moje poradenstvo spočíva tiež v tom ako zharmonizovať svoju dušu a telo. Pokiaľ máte akékoľvek otázky, nebojte sa na mňa obrátiť. Som tu pre Vás!
S láskou Vaša Anemari Nada
Pre okamžité spojenie s Vámi vybranou kartárkou vytočte na svojom telefóne číslo 0900 799 505 (2EUR / min) —> po krátkom úvode zvoľte číslo linky danej kartárky a ste ihneď prepojení!
Môžete tiež využiť lacnejšieho volania s registráciou už od 1 eura / min  —> po registrácii a dobití balíčku minút vytočte na svojom telefóne číslo + 420 226 218 856 —> po krátkom úvode zvoľte číslo linky danej kartárky a ste ihneď prepojení!