Alice – linka č. 73

Srdečne Vás Vítam na našej veštiarne!

Vítam Vás na našej veštiareň, moje meno je Alice a od detstva mám vyvinutú silnú intuíciu a tiež dar vidieť do budúcnosti. Okrem iného čítam z kávovej usadeniny a vykladám ľuďom osud z ich snov. Som tu aby som pomohla všetkým, ktorí majú problémy so vzťahmi, láskou, financiami a zdravím. Predpokladám, že všetko sa deje na základe synchronicity a teda si ma vyberie len taký človek, ktorému môžem skutočne v niečom pomôcť.

Nič nie je tabu, dokážem poradiť a povedať, aké cesty sa pred Vami otvárajú. A čo by bolo pre vás lepšie. Poviem vám, čo vás na akej ceste čaká, záleží potom na vás, aký smer si zvolíte. Moji priatelia a klienti sa na mňa obracia s prosbami o pomoc, nikdy ich neodmietam, pretože viem, aké to je, keď sa človek trápi.
Vždy ma poteší spätná väzba. Poslednou dobou sa na mňa čím ďalej častejšie obracajú ľudia so žiadosťou o sňatí kliatby, neutralizáciu negatívnych energií, či s prosbou o vymanenie sa z psychických útokov okolia. Aj s týmito problémami Vám môžem pomôcť. Som biela čarodejnica. Každý si pod týmto pojmom vybaví niečo iné. Čarodejníctvo si po stáročia nieslo stigma zla.

V odborných slovníkoch by sa iste našlo, že jedným z významov slova čarodejnice je „žena pravdepodobne posadnutá zlými duchmi, ktoré ovláda mágiu.“ V rozpore s tým je angické slovo witch, ktorá pochádza z anglosaského výrazu wicca a to je výraz pre múdru osobu. Vidiaca, ktoré svojimi schopnosťami a zručnosťami, ktoré mohla mať vrodené, či naučené usilovným štúdiom pomáhajúc druhým ľuďom svojimi výnimočnými schopnosťami. Neváhajte sa na mňa obrátiť s akýmkoľvek problémom. Rada Vám pomôžem nájsť cestu riešenia.

Budem sa s láskou tešiť na Vaše zavolání.Vaše Alice

Pre okamžité spojenie s Vami vybranou kartárku vytočte na svojom telefóne číslo 900 799 505 (2 € / min) —> po krátkom úvode zvoľte číslo linky danej kartárky a ste ihneď prepojení!

Môžete tiež využiť lacnejšieho volania s registráciou už od 28, – Kč/min —> po registrácii a dobití balíčka minút vytočte na svojom telefóne číslo 226 218 856 —> po krátkom úvode zvoľte číslo linky danej kartárky a ste ihneď prepojení!