Alexandra

Alexandra – linka č.97

I-ťing, tarot, partnerské vzťahy, rozbory, energie, jasnovidnosť
Srdečne Vás Vítam na našej veštiarne!
Moje meno je Alexandra a už viac ako 30 rokov sa zaoberám I-ťing, astrológiou, numerológiou a výkladom kariet. Táto práca je pre mňa životnou cestou a taktiež možnosťou ako pomáhať ľuďom, ktorí hľadajú odpovede na svoje otázky.
Mojou špecializáciou v tomto odbore sú partnerské vzťahy, ak riešite zložité vzťahy, lásku, prácu, financie, bývanie alebo len chcete nahliadnuť do svojej budúcnosti tak mi neváhajte zavolať.
V každej životnej situácii existuje možnosť voľby a ja sa Vás budem snažiť naviesť správnym smerom. Moje karty prihovárajú o osude každého človeka a verte, že vždy majú čo odovzdať …
Budem sa s láskou tešiť na Vaše zavolanie. S láskou Alexandra
Pre okamžité spojenie s Vámi vybranou kartárkou vytočte na svojom telefóne číslo 0900 799 505 (2EUR / min) —> po krátkom úvode zvoľte číslo linky danej kartárky a ste ihneď prepojení!
Môžete tiež využiť lacnejšieho volania s registráciou už od 1 eura / min  —> po registrácii a dobití balíčku minút vytočte na svojom telefóne číslo + 420 226 218 856 —> po krátkom úvode zvoľte číslo linky danej kartárky a ste ihneď prepojení!