Váhy

Horoskop na mesiac Marec

Ak ste smutní z toho, že nemôžete nájsť vhodný náprotivok, verte, že sa všetko v dobrej obracia. Už čoskoro stretnete svoj idol, ktorý vás vezme za srdce. V zamestnaní to už tak super nebude, práca vás nebaví a šéf vám ide na nervy. Potom sa ale chopíte svojich príležitostí a všetko vyriešite k absolútnej spokojnosti. Prinesie vám to nielen zvýšenie platu, ale aj náročnejšie a hlavne zaujímavejšie úlohy.

Láska a priateľstvo

V milostných vzťahoch spokojní nie ste, vadí vám, že vám náprotivok nevyjadruje svoje city. To sa ale čoskoro zmení, z partnerovej strany dôjde k pochopeniu, alebo čoskoro stretnete lásku novú, možno aj osudovú.

Peniaze a práce

Utrácate úplne bez rozmyslu, a potom vám chýbajú finančné rezervy. Našťastie ste pochopili, že tadiaľto cesta nevedie a urobíte tomu prietrž. Začnete kupovať tovar, ktorý naozaj potrebujete, a tým ušetríte.

Rodina a vzťahy

Doma žnete kritiku a pripadá vám, že podľa rodiny neurobíte nič dobre. Síce vás to mrzí a štve, ale nakoniec to hodíte za hlavu a urobíte si veci po svojom. Navyše vám prestanú vadiť menšie šarvátky.

Zdravie a kondícia

Problémy s kolenami môžu mať rôzne príčiny. Nezaťažujte ich počas, ale skúste rýchlejšiu chôdzu. Tiež pozor na nadváhu, trpia tým kolená aj ostatné kĺby. Vydajte sa každý deň na prechádzku, urobí vám dobre.