Váhy

Horoskop na mesiac MÁJ

V milostnom vzťahu sa tak trochu búchate, pretože nechápete konanie svojho náprotivku. Lenže ono je to vzájomné, a ani on nechápe vás. Musíte si postupne k sebe nájsť cestu a neustále si navzájom vysvetľovať svoje pocity. Ani v zamestnaní to nebude žiadna hitparáda. Dôjde ku konfliktu medzi vami a nadriadeným, ale aj medzi vami a kolegami. Prehodnoťte svoje konanie, určite na tejto situácii máte leví podiel.

Láska a priateľstvo

Nezadaní si budú užívať zoznamovanie a motýlikov v bruchu. U zadaných to bude horšie, pretože stratí s partnerom spoločnú reč. Navyše si budú obaja myslieť, že za to môže ten druhý. Riešením je komunikácia.

Peniaze a práce

Finančne na tom nie ste momentálne úplne najlepšie, ale všetko sa zlepší. Dajte si pozor na podpisovanie zmlúv, radšej si najmite právnika, nech sa nedostanete do problémov. Mali by ste tiež menej míňať.

Rodina a vzťahy

Máte tendenciu blízkym pomáhať, ale vaši príbuzní toho začínajú veľmi zneužívať. Radšej sa zamyslite, komu svojou pomocou pomôžete. Sebe určite nie a rodine tiež nie, pretože si nebude vedieť bez vás poradiť.

Zdravie a kondícia

Mali by ste zlepšiť svoju životosprávu. To vám chýba k úplnému zdraviu. Nejedzte tučné ani sladké jedlá, vyhýbajte sa výrobkom z bielej múky a zaraďte do svojho jedálnička viac zeleniny, ovocia a vlákniny.