Váhy

Horoskop na mesiac November

Dajte si pozor na autonehody alebo menšie zranenia. V láske stretnete osobu, ktorá sa vám bude veľmi páčiť, ale na druhú stranu nebudete vedieť, čo si o nej máte myslieť. Prekvapí vás, že vás pozve na rande a hneď potom navrhne spoločný víkend. Ide to rýchlo a vy zrazu nebudete vedieť, či to tak chcete. V zamestnaní to málinko vrie, a vy sa budete snažiť všetky nepriaznivé vplyvy eliminovať a upokojiť.

Láska a priateľstvo

Láska vás prekvapí úplne nepripravených. Neplánoval ste, že sa zamilujete. O to väčšiu radosť budete zažívať. Tešíte sa na každej rande a navyše vás náprotivok pozve na víkendy a potom navrhne sťahovanie.

Peniaze a práca

Viete zjednávať a navyše sa v tom vyžívate. Takže vždy nejakú tú korunu ušetríte. To sa vám bude hodiť, pretože sa rozhodnete trochu zmeniť šatník a tiež dekorácie v byte. Nápady vám rozhodne nechýba.

Rodina a vzťahy

Pravdepodobne vás váš partner alebo iný dôležitý člen domácnosti zámerne zhadzuje pred priateľmi. Štve ho, že vás nemôže presvedčiť o správnosti jeho názorov. Vysvetlite si to s ním medzi štyrmi očami.

Zdravie a kondícia

Môže vás potrápiť bolesť hlavy. Skúste si zájsť na masáž, či by to nemohli byť problémy od krčnej chrbtice. Ak to nepomôže, chcelo by to vyšetrenie u lekára, ktorý vám tiež navrhne ďalší postup.