Váhy

Horoskop na mesiac September

Horoskop na mesiac September

V tomto období môžete mať sklony k lenivosti, ale vy to zvládnete a rozpohybujete sa fyzicky aj duševne. Váš náprotivok nie je teraz práve pre vás oporou, myslí si, že má pravdu a vy sa vo všetkom mýlite, takže to medzi vami bude iskriť. Bohužiaľ nie sexuálne, ale v tom najhoršom slova zmysle. Nebojte sa, nič netrvá večne a partner veľmi skoro pochopí, že vám musí dať priestor pre vaše názory a pripomienky.

Láska a priateľstvo

Ak ste nezadané, máte veľkú príležitosť stretnúť niekoho zaujímavého. Rady sa zoznamujete s novými ľuďmi a robí vám radosť, keď máte s ľuďmi spoločnú reč. V spoločnosti uvidíte čoskoro toho pravého.

Peniaze a práce

Dostali ste sa do sporov ohľadom financií. Pravda je na vašej strane, ale protivník to odmieta uznať. Našťastie si v dialógu povediete dobre a budete mať veľa argumentov, ktoré dlžníka jasne presvedčia.

Rodina a vzťahy

S rodinným príslušníkom sa dostanete do menších sporov a on nedokáže argumentovať čestne. Dôjdete teda k záveru, že bude lepšie, keď obmedzíte vzájomné kontakty. Časom sa ale všetko zlepší a urovná.

Zdravie a kondícia

Kožné problémy sú naozaj nepríjemné. Môže to byť lupienka alebo nejaké menšie ekzémy. Navštívte radšej lekára alebo dermatológa, ktorí vám poradia, ako s problémami zatočiť. Radšej samy neexperimentujte.