Váhy

Horoskop na mesiac November

V pracovnej oblasti máte úžasné výsledky, nové inšpiratívne nápady a dokážete sa do práce zahryznúť a všetko dokončiť ešte pred termínom. Šéf je z vás nadšený, takže vám pravdepodobne ponúkne povýšenie alebo zvýši plat. Dostanete aj ponuky od konkurencie, tak starostlivo zvážte všetky možnosti. V láske sa vám bude dariť nemenej a váš partner sa konečne vyzná zo svojich citov. Takže sa máte na čo tešiť.

Láska a priateľstvo

V láske prežívate skutočne skvelé obdobie. So svojím náprotivkom podnikáte výlety, večere a všetky aktivity, ktoré vás oboch napĺňajú. Cítite zamilovanosť, ktorá je našťastie vzájomná a dlho vám vydrží.

Peniaze a práce

Máte obchodný talent a spoznáte príležitosť na sto honov. Tiež sa vám podarí predať veci, ktoré máte doma, a pritom ich vôbec nepoužívate. Dostanete za ne peniaze a niekomu ďalšiemu urobia veľkú radosť.

Rodina a vzťahy

Nebaví vás sedieť doma, tak vyrážate medzi ľudí. Nadchnú vás kolektívne športy, čo zlepší vašu fyzickú aj psychickú kondíciu. Nezanedbávate ani svoju rodinu a snažíte sa pre nich neustále niečo vymýšľať.

Zdravie a kondícia

Po zdravotnej stránke na tom budete celkom dobre, len budete mať citlivejšie kolená. Mali by ste sa radšej vyhnúť športom, ktoré zaťažujú kĺby, napríklad aerobicu, behanie a pod. Poraďte sa s lekárom.