Strelec

Horoskop na mesiac MÁJ

Milí Strelci, ste dobre naladení a pritiahnete si dosť náprotivkov. Aspoň budete mať z čoho vyberať. Ale ak ste zadaní, čaká vás nepríjemné obdobie. Váš miláčik si vás totiž dostatočne nevšíma a vás to mrzí. Pokiaľ sa s ním v pokoji porozprávate a vysvetlíte mu, čo vás trápi, je veľká pravdepodobnosť, že sa situácia zlepší. V práci sa vám nedarí, aj keď sa snažíte. Nakoniec sa všetko vráti do rovnováhy.

Láska a priateľstvo

Radi spoznávate nových ľudí a všetko beriete s nadhľadom, čo vám uľahčuje život a posúva vás to smerom k láske, ktorú ste práve stretli. V polovici apríla si ale budete musieť urobiť vo vzťahu jasno.

Peniaze a práce

Viete zarobiť peniaze a zisky sa k vám len hrnú. Lenže na druhú stranu ich viete aj minúť. A to bohužiaľ za veci, ktoré vôbec nepotrebujete. A zrazu zistíte, že čo ste nasporili, už nemáte.

Rodina a vzťahy

Rodina je pre vás dôležitá, ale keď sa niekto zasekne a nechce s vami komunikovať, nič s tým neurobíte. Nech sa snažíte akokoľvek. Preto nasmerujte energiu tam, kde sa to oplatí. Napríklad smerom k sebe.

Zdravie a kondícia

Problém s kĺbmi je určite nepríjemný. Radšej ich nezaťažujte viac, než je naozaj nutné. Ak máte nadváhu, mali by ste nejaké kilo zhodiť. Pokiaľ sa vám to nedarí, radšej vyhľadajte výživového poradcu.