Strelec

Horoskop na mesiac Marec

Milí Strelci, váš milostný život dostáva nový smer. Konečne ste šťastní a so svojím náprotivkom si dokonale rozumiete. Do vzťahu sa vlúdia veľké citové aj fyzické puto, romantika a nadšenie. V práci už to také slávne nebude, zbytočne sa preťažujete, a potom sa cítite vyšťavení. Navyše máte zmätok vo svojich povinnostiach a neviete, čo robiť skôr. Možno príde skvelá pracovná ponuka, ktorú musíte zvážiť.

Láska a priateľstvo

Zavítate do spoločnosti, kde sa to voľnými náprotivkami len tak hemží. Z vás vyžaruje sebadôvera a dobrá nálada. O milostné vyznania nebudete mať núdzu. Stačí natiahnuť ruku a vybrať si to správne pre vás.

Peniaze a práce

Máte pred sebou veľké finančné príležitosti. Môže to byť nová práca, privyrobenie alebo výhra. Tiež môžete naplno využiť svojho obchodného ducha. V každom prípade sa vaše finančné prostriedky rozrastú.

Rodina a vzťahy

Máte veľa energie a radi vidíte svojich blízkych šťastných, preto robíte, čo im na očiach vidíte. Šírite okolo dobrú náladu, preto je rodina s vami rada a všetci spoločne trávite väčšinu voľného času.

Zdravie a kondícia

Chvíľu neposedíte, dajte si ale pozor na menšie aj väčšie úrazy, ktoré vás môžu stretnúť pri športe alebo pri jazde autom. Buďte na seba opatrní a zbytočne neriskujte. Občas spomaľte a viac odpočívajte.