Strelec

Horoskop na mesiac November

Milí Strelci, od svojho partnera neustále počúvate hryzavé a jedovaté poznámky. Začína vás to dosť štvať, a čo je horšie, berie vám to energiu. Je načase sa ozvať a stanoviť si hranice. Budete to musieť urobiť as partnerom sa porozprávať a tiež mu ukázať, čo si môže a nemôže dovoliť. V zamestnaní to tiež nie je žiadna hitparáda. Práca nad hlavu a ešte sa vás bude snažiť niekto poškodiť. Dajte si pozor.

Láska a priateľstvo

Nezadaní majú veľké očakávania, preto, aj keď sa zamilujú, tieto city netrvajú dlho. Zadaní si musia určiť hranice, pretože náprotivok stále viac narúša ich priestor, a to dosť nevyberavým spôsobom.

Peniaze a práce

Vašich financií rapídne ubúda a navyše sa kopia upomienky. V obchodných záležitostiach sa vám príliš dariť nebude, skôr naopak. Nepodpisujte teda teraz žiadne dôležité zmluvy, mohli by ste poriadne naletieť.

Rodina a vzťahy

Ste akční, neustále by ste niečo podnikali, ale mohli by ste si spôsobiť úraz svojou zbrklosťou. V rodine teraz nemáte žiadne slovo – čo poviete, bude použité proti vám. Preto sa radšej sústreďte na seba.

Zdravie a kondícia

Máte tendencie k úrazom, a to najmä spodných končatín. Skúste spomaliť a pribrzdiť vaše aktivity. Mali by ste sa momentálne vyhnúť lyžovaniu a korčuľovaniu a viac odpočívať, oddych vám určite prospeje.