Strelec

Horoskop na mesiac September

Milí Strelci, v práci nie ste spokojní so svojimi výsledkami, ale zistíte, ako by ste sa mohli zlepšiť. Je to správna cesta, čo čoskoro sami zistíte. Čo ale bude problém, to sú vzťahy s kolegami, ktorým sa to nebude páčiť. Navrhnite im riešenie alebo kompromisy. Možno sa budete musieť trochu prispôsobiť, ale vy to zvládnete. Čo sa lásky týka, tam to bude horšie. Hľadajte v iných vodách ako doteraz.

Láska a priateľstvo

Zadaných čakajú konflikty s partnermi. Nezhodnú sa ani na najmenších maličkostiach. Čoskoro ich to prestane baviť. Nezadaným sa zatiaľ tiež nenaskytne zoznámenie s vhodným náprotivkom. Musíte do iných vôd.

Peniaze a práce

Utrácate za zbytočnosti, ktoré vôbec nepotrebujete, navyše si nestrážite finančné konto. Zistíte tak, že ste minuli viac, než si môžete dovoliť. Teraz je nutné, aby ste financie doplnili prácou navyše.

Rodina a vzťahy

Konflikty sa môžu objaviť aj v rodine. Nedáte si pozor, čo a ako hovoríte a niekoho, pre vás, dôležitého sa môžete zle dotknúť. Dotyčná osoba s vami prestane komunikovať, ale vám sa podarí všetko urovnať.

Zdravie a kondícia

Nebudete mať toľko energie ako obvykle a navyše sa to prejaví v oblasti trávenia. Položte si otázku, či existuje niečo, čo nemôžete tzv. stráviť. Pretože tento blok potom ovplyvňuje váš zdravotný stav.