Strelec

Horoskop na mesiac November

Milí Strelci, čo sa týka financií, nikomu neverte, pretože ste momentálne magnetom pre všetkých podvodníkov. V práci s vami bude nadriadený nadmieru spokojný a bude vám zadávať viac náročnejších úloh. Mali by ste si zvýšiť kvalifikáciu, pretože vás čaká povýšenie. Priatelia vás zoznámi so zaujímavým náprotivkom, ktorý sa vám veľmi zapáči. Bohužiaľ časom zistíte, že ste každý iný a pôjdete svojou cestou.

Láska a priateľstvo

Začiatkom mesiaca budete radšej sami a do žiadnych vzťahov so nepohrnú. Potom sa to ale zmení a vy sa tak trochu zamilujete. Bohužiaľ to nevydrží moc dlho a vy sa budete obzerať po niekom vhodnejším.

Peniaze a práca

Pokiaľ bude chcieť niekto od vás požičať väčšiu sumu peňazí, zvážte dobre, či je to osoba spoľahlivá. Mohlo by sa totiž stať, že dotyčný zneužije vašej dobroty a dôvery a peniaze by ste už nikdy nevideli.

Rodina a vzťahy

Tento mesiac sa zamerajte na všetko nové a staré nepotrebné dajte preč. Začnite svojím šatníkom a preberte veci, ktoré ste už dlho nemali na sebe. Určite je nevyhadzujte do popolnice, dajte ich na charitu.

Zdravie a kondícia

Mali by ste detoxikovať svoj organizmus. Veľa pite, choďte si na masáž a do sauny, jedzte vitamíny a kúpte si náplasti, ktoré cez noc odoberajú z tela škodlivé látky. Po čase sa budete cítiť lepšie.