Škorpión

Horoskop na mesiac November

Milí Škorpióni, v láske aj v zamestnaní vás čakajú krušné chvíle. Ale viete, čo sa hovorí – čo ťa nezabije, to ťa posilní. A to platí aj vo vašom prípade. So svojím náprotivkom si budete musieť hovoriť isté veci, a aj keď to tak spočiatku nevyzerá, nakoniec nájdete kompromis. V práci musíte čeliť šéfovým rozmarom, ktoré vás už zmáhajú. Vydržte, komunikácia sa určite zlepší a vaša pozícia posilní už koncom mesiaca.

Láska a priateľstvo

Napriek tomu, že vám vaša polovička dáva najavo svoju náklonnosť, vy to nechcete vidieť a utápate sa v depresiách a zlých náladách. Našťastie si svoj postoj uvedomíte včas a partnera tak prestanete trápiť.

Peniaze a práce

Naozaj sú všetky vaše investície nevyhnutné? Uvedomte si, že teraz veľmi míňate. Zatiaľ máte z čoho, ale čo bude koncom mesiaca? Čo keď nebudete mať ani na jedlo. Preto radšej začnite viac šetriť.

Rodina a vzťahy

Radi by ste zmenili profesiu, a tak začnete premýšľať akou cestou sa vydať. Zdá sa, že v tom máte pomerne jasno. Čakáte podporu od rodiny, ale zdá sa, že sa nedočkáte. Vydržte, oni pochopia, čo chcete.

Zdravie a kondícia

Momentálne prekypujete energiou, čo je dobre, pretože toho máte veľa pred sebou, takže sa vám bude nadšenie a príliv radosti hodiť. Rovnako vaša fyzická kondícia je v úplnom poriadku. Len tak ďalej.