Škorpión

Horoskop na mesiac November

V láske, milí Škorpióni, vám to bude naozaj klapať. Stretnete náprotivok, ktorý bude vaším vysneným partnerom. Máte veľa spoločného a navyše sa budete aj dopĺňať a jeden druhému rozšírite obzory. V zamestnaní už to bude horšie, kolegovia sa vás dotknú na citlivom mieste. A hoci sa ospravedlní, nebude to úplne úprimné. Dajte si pozor na úradné záležitosti, s podpisovaním zmlúv radšej chvíľu počkajte.

Láska a priateľstvo

Zadaní majú tendenciu podozrievať partnera z nevery. Vaše obavy sa však nezakladajú na pravde, tak sa radšej stiahnite. Nezadaní stretnú náprotivok svojich snov a zavládne v ich životoch romantika a láska.

Peniaze a práca

S peniazmi ste na tom ako na hojdačke. Zarobiť ich viete, ale viete ich aj rozhádzať za hlúposti. Nie, že by ste nemali na nájom, ale nevytvárate si žiadne rezervy. Naučte sa šetriť, myslite na budúcnosť.

Rodina a vzťahy

Vzťahy v rodine nie sú úplne ideálne, a vás to veľmi mrzí. Máte ale vo svojej blízkosti človeka, ktorý vám podá pomocnú ruku. Môžete sa mu zveriť a aj on prispeje užitočnú radou k danému problému.

Zdravie a kondícia

Pravdepodobne vás potrápia krčnú chrbticu. Môže to byť spojené s vašimi starosťami. Takže sa snažte odpočívať, choďte si na masáž a do sauny. Hoďte problémy za hlavu a užívajte si pekných dní s priateľmi.