Škorpión

Horoskop na mesiac Marec

Milí Škorpióni, novým vzťahom ste nadšení, ale čoskoro vás zamilovanie opustí. Prídu rôzne rozpory, ktoré vás odradia. Váš náprotivok sa to síce bude snažiť napraviť, ale vy už mu nebudete chcieť dať ďalšiu šancu. V zamestnaní si dajte pozor na nedostatok trpezlivosti a nehádajte sa s nadriadeným, kruto by sa vám to vypomstilo. Možno vám totiž čoskoro ponúkne povýšenie, alebo prechod na oveľa zaujímavejšiu pozíciu.

Láska a priateľstvo

Ako zamilovanie prišlo, tak aj čoskoro odíde. Váš náprotivok je nestály a náladový a vy sa rozhodnete vzťah s ním ukončiť. Potom sa do žiadneho vážneho vzťahu nepohrniete a začnete sa venovať sami sebe.

Peniaze a práce

Finančne si zatiaľ stojíte celkom dobre, tak dbajte, aby to tak zostalo a snažte sa peniaze ušetriť. Čaká vás totiž nákladná oprava nejakého vášho spotrebiča a väčšie financie sa vám budú teda hodiť.

Rodina a vzťahy

Máte dobrých priateľov, s ktorými trávite radi čas. Problém však nastane, keď sa im budete venovať viac ako rodine. Samozrejme to vašim blízkym začne čoskoro vadiť a môžu medzi vami vzniknúť hádky.

Zdravie a kondícia

Momentálne prekypujete energiou a aj vaša fyzická kondícia je výborná. Hlavne nezaspite na vavrínoch a duševné i fyzické zdravie si pestujte. Je dobre, ak športujete, pokiaľ nie, tak s tým hneď začnite.