Škorpión

Horoskop na mesiac September

Milí Škorpióni, mali by ste sa prestať prepínať. V práci vám odišiel alebo ochorel kolega a vy musíte prevziať viac práce. Ste tak v strese a náročné úlohy sú nad vaše možnosti. Čoskoro sa to ale zlepší, nadriadený nájde niekoho na výpomoc a vy si budete môcť vydýchnuť. Vo vzťahu s náprotivkom to nebude nijako ružové a vy si uvedomíte, že potrebujete niečo iné, niekoho, kto sa k vám bude viac hodiť.

Láska a priateľstvo

S náprotivkom budete riešiť neustále problémy, ktoré pramenia z rozdielnosti vašich pováh a záujmov. Mali by ste si priznať pravdu a radšej vzťah ukončiť. Čaká na vás už čoskoro niekto oveľa lepší a vhodnejší.

Peniaze a práce

Vaša investícia vám neprináša vytúžený finančný prospech. Mali by ste to prehodnotiť a pokiaľ to ide, radšej zo zmluvy odstúpiť. V obchodných záležitostiach buďte viac opatrní a všetko si dôkladne premyslite.

Rodina a vzťahy

Snažte sa rodine pomáhať ako to ide. Väčšinou sú radi, že vo vás našli takú skvelú oporu. Len jeden človek to ešte nevie oceniť a radšej sa od vás drží ďalej. Nechajte ho, on príde sám, až bude chcieť.

Zdravie a kondícia

Môžete byť nervózny a tlak zvonku je obrovský. Dbajte na svoj pokoj a pohodu. Veľa relaxujte, vyskúšajte pravidelné meditácie, prechádzky lesom, veľa spánku a pitia čistej nesladenej minerálnej vody.