Škorpión

Horoskop na mesiac MÁJ

Milí Škorpióni, máte pocit, a určite oprávnený, že vás začína váš náprotivok ignorovať. Nemáte u neho žiadne zastanie, nemôžete sa mu zveriť, pretože vám dáva pocítiť, že ho obťažujete, a navyše ani slovo o nejakých citoch. Možno to naozaj nie je ten pravý as niekým iným by ste boli šťastnejší. V práci vám to dá tiež poriadne zabrať. Budete sa musieť veľmi snažiť, a bohužiaľ na to spotrebujete všetku energiu.

Láska a priateľstvo

Vo vzťahu nemáte k svojmu náprotivku veľmi veľkú dôveru. Máte pocit, že vám klame v tých najbežnejších veciach, a že to s vami nemyslí vážne. Jeho správanie tomu nasvedčuje. Vezmite si čas na rozmyslenie.

Peniaze a práce

Potrebujete našetriť dostatok peňazí na nejakú hodnotnejšiu vec. Možno sa vám rozbil kotol, možno auto alebo by ste potrebovali nový nábytok. V každom prípade sa poobzerajte po nejakej finančnej injekcii.

Rodina a vzťahy

Hľadáte na druhých chyby. Tí si to nenechajú páčiť a konflikt je na svete. Snažte sa svoju rodinu skôr chváliť, než ich zrážať k zemi. Skúste sa nad sebou zamyslieť a zmeniť správanie. Je to pre vaše dobro.

Zdravie a kondícia

Fyzicky ste úplne v úžasnej kondícii. Ďalej športujte, ide vám to k dúhu. Cítite sa oveľa lepšie ako keby ste sedeli v kresle pri televízii. Ak nemáte čas niekam často chodiť, kúpte si domov napríklad rotopéd.