Skloniť sa pred životom

V púti svojej sklonil som svoj chrbát pred Životom a pred Bohom. Pokľakol som do stavu srdca, lebo aj keď je cesta pozemská, toľko sme viac nehmotou než hmotou. Náš čas je vek tela a v tomto krátkom čase, ktorý máme v tejto ceste každý, som vnímal, že vstúpenie do srdca poznania, ma prevedie šťastným životom a že všetko, čo som, nie je len telo.
Priatelia, opäť Vás zdravím, tak je tu možná odpoveď na ďalšie otázky. Pýtate sa, či robím sedenie. Áno, robím, je to napísané na mojom webe, ale viete ja tu cestu vnímam a žijem vo svojej hĺbke, lebo ja som aj tá cesta, aj ten život a radujem sa v každej sekunde, ktorú idem, hoci sa niekomu môže zdať, že nie. Nie je to tak, že by som to niekomu vnucoval, pretože pre mňa tieto veci sú veľmi posvätné. Aj keď o nich píšem tu na FB alebo na stránkach, tak je to cesta, v ktorej idem a len sa delím v slobodnej vôli a to je celé.
Viete, možno opäť odpoveď na ďalšiu otázku:
Takmer všetky prostriedky, ktoré som zarobil bežnou prácou, pri ktorej som rozvíjal svoje bytie, som investoval do webov, do osvety, do videí, prednášok a chodu vecí s tým spojené. Tiež veľa som potreboval, aby som mohol venovať pokoj svojej ceste a to vyžadovalo tiež hmotné prostriedky. To, čo je pre mňa najväčšie šťastie, ktoré presahuje to telesné, je poznanie Boha. Nikdy som nič po nikom nechcel a vnímal som, že duchovná cesta je o mňa a či mi bude dovolené niekedy pomáhať ľuďom, tak to príde z vôle. Len som spoplatnili môj čas, ktorý je tak vzácny, rovnako ako ten Váš.
A ako som už niekoľkokrát písal, žije tu moje hmotné telo, tiež so všetkým. Zároveň stále na sebe pracujem a venujem sa hlbokým cestám, lebo, ako som písal, ja si moc vážim cesty poznania je to pre mňa posvätná cesta a tak k tomu aj pristupujem. Zároveň v sedeniach sa dostáva ľuďom pomôcť, milosti a pochopenie ich života.
Toto sa mi otvorilo za určité zásluhy v tejto ceste a a cestách predchádzajúcich. Tieto stránky sú cestou poznania a len v slobodnej ceste píšem všetky riadky pre tých, čo ich chcú čítať. V hĺbke pokory lebo to je tak krásna pani.
Ďakujem pokore, že sa mi stále pripomína a vedie ma.
Toľko riadkov a tu aj nejaké odpovede.