Ryby

Horoskop na mesiac MÁJ

Máte skvelého partnera, ktorý pri vás stojí v časoch dobrých aj zlých, dokáže vás rozosmiať, čo je veľmi dôležité. Lenže vy zrazu začnete mať pocit, že nie ste jediní v jeho živote. Dajte si pozor na predčasné závery, treba je všetko úplne inak ako si myslíte a mohli by ste si vzťah pokaziť. V práci sa vám darí skutočne dobre. Dokonca dostanete ešte lepšiu pracovnú ponuku. Však si to zaslúžite.

Láska a priateľstvo

So svojim idolom trávite radi čas, rozumiete si, náprotivok vás rozmaznáva, kupuje vám darčeky, vyznáva vám lásku a vy si pripadáte úžasne. Lenže naraz, bez dôvodu, začnete trochu zbytočne žiarliť.

Peniaze a práce

Ukladáte si pravidelne peniaze nabok. Teraz sa vám budú hodiť, pretože vám do schránky prídu zloženky aj s penále, keď ste pred nejakou dobou niečo nezaplatili. Teraz preto prídete o svoje úspory.

Rodina a vzťahy

So svojimi blízkymi v poslednej dobe nejako bojujete a dochádza vám energia. Priatelia vás vytiahnu na víkendový pobyt na horách, kde budete podnikať rôzne aktivity a vy prídete na iné pozitívne myšlienky.

Zdravie a kondícia

Máte trochu spomalený lymfatický systém, preto si zájdite na masáž. Vyhľadajte ale skutočného odborníka, ktorý sa v tejto záležitosti vyzná. Lymfa je dôležitá, pretože odvádza odpadové látky z tela.