Ryby

Horoskop na mesiac November

Partner má svoje chyby, ale to vy tiež. Momentálne sa vám však nedarí svoje myšlienky, pocity a životy zladiť. Máte pocit, že to nemá cenu. Urobte si pauzu, ale takú, aby ste si naozaj utriedili myšlienky a emócie. Vyrazte samy niekam na víkend, napríklad na horskú chatu, kde budete bez priateľov a rodiny. V pokoji prírody premýšľajte, ako situáciu vyriešiť. V zamestnaní sa dosť zapotíte, úloh bude pribúdať.

Láska a priateľstvo

Nezadané stretnú fajn náprotivok, alebo si to aspoň myslia. Onedlho totiž zistí, že mu nemôžu veriť. Radšej sa mu teda s ničím vážnym nezverujte, pretože by sa to bohužiaľ časom obrátilo proti vám.

Peniaze a práce

Neverte reklamám. Ak to urobíte, bude vám to ťahať financie z vrecka. Tiež pozor na nebankové pôžičky, momentálne by ste si radšej nemali brať žiadnu pôžičku, radšej všetko vyriešte pracovnými privyrobením.

Rodina a vzťahy

Emočne na tom nie ste najlepšie. Najprv sa u vás prejaví melanchólia, smútok a potom výbuchy hnevu. Môžete tým ubližovať nielen sebe, ale aj svojmu okoliu. Budete sa musieť dať dohromady a ísť k psychológovi.

Zdravie a kondícia

V teplom počasí sa dobre pije vychladené pivo alebo drinky. Dajte si ale pozor, nech sa z toho nestane pravidlo. Mohlo by to prejsť k návyku a alkoholizmu. Čo najviac obmedzte pitie alkoholických nápojov.