Ryby

Horoskop na mesiac Marec

Vedľa seba máte partnera, pre ktorého ste výnimoční a úžasní. Vy k nemu tiež cítite vrelé sympatie a žiarite šťastím, že ste konečne stretli niekoho tak skvelého. To sa odráža aj na vašej práci, v ktorej sa vám naozaj darí. Prichádzate neustále s výbornými nápadmi, ktoré ocenia nielen vaši kolegovia, ale hlavne váš nadriadený. Ten bude premýšľať, ako vás čo najlepšie odmeniť. Možno vás čoskoro čaká povýšenie.

Láska a priateľstvo

Váš idol sa spočiatku javil ako odťažný a vážny človek. Opak je ale pravdou a vy sa s ním skvele bavíte. Navyše vám tento náprotivok prejavuje náklonnosť na každom kroku. Užívajte si zaslúženú lásku.

Peniaze a práce

Radi robíte druhým radosť a svojich blízkych potešíte menšími darčekmi. Vo finančnej aj obchodnej oblasti sa vám veľmi darí. Máte skutočne podnikateľského ducha. Aj pri podpisovaní zmlúv zafunguje vaša intuícia.

Rodina a vzťahy

Rodina si vás veľmi cení a dokonca sa vám zveruje so svojim trápením. Oni vedia, že ich vypočujete a skúsite im poradiť podľa svojho najlepšieho vedomia a svedomia. Vaše rady si vážia a berú vás ako autoritu.

Zdravie a kondícia

Pozor na preťaženie žalúdka. Obmedzte mastné a tučné jedlá, jedzte veľa ovocia a zeleniny. Iba paprika a kapusta by vám občas nemuseli urobiť dobre, preto ich množstvo obmedzte. Veľa pite čistú vodu.