Rak

Horoskop na mesiac November

Milí raci, v láske sa vám bude dariť. Stretnete človiečika, ktorý bude vaše krvná skupina. Na jednej strane toho budete mať veľa spoločného a na druhú stranu sa budete perfektne dopĺňať. V zamestnaní to bude horšie. Nasadili ste vysokú latku a váš nadriadený vás teraz zahlcuje úlohy, na ktoré už nestačíte a bohužiaľ si to nenechá vyhovoriť. Radšej budete mlčať, pretože chcete mať na pracovisku pokoj.

Láska a priateľstvo

Čaká vás obrovská láska, lenže sa zamilujete tak, že nebudete vidieť napravo ani naľavo. Budete chcieť, aby vám náprotivok dával najavo rovnaké city a začnete tlačiť na pílu. Lenže to bude veľká chyba.

Peniaze a práca

Nadriadený vám zverí veľký projekt, ale vy si na neho príliš netrúfate. Bohužiaľ ho budete musieť realizovať. Chýba vám energia, a to sa prejaví početnými chybami vo vašej práci. Šéf bude veľmi sklamaný.

Rodina a vzťahy

Vaše detičky budú pravdepodobne hnevať. Odvíjať sa tá previnenia budú od veku. Čím je dieťa staršie, tým budú problémy väčšie. Budete sa musieť obrniť trpezlivosťou a nadhľadom, aby ste pubertu zvládli.

Zdravie a kondícia

Pracujte na svojej psychike. Musíte si odpočinúť, zájdite si do sauny alebo na masáž, urobte si väčšiu prechádzku lesom, meditujte, naučte sa správne dýchať a snažte sa mať len pozitívne myšlienky.