Rak

Horoskop na mesiac Marec

Milí Račkovia, s náprotivkom môžete riešiť problémy, ktoré sa týkajú vášho vzťahu. Máte pocit, že na vás nemá čas a myšlienkami je inde, aj keď je s vami. Je to iba jeho pracovným vyťažením, napriek tomu si to uvedomí a začne sa vám viac venovať. V zamestnaní toho tiež nemáte málo, úloh, ktoré sa musia odovzdať, je veľa a vás tlačí čas. Prehodnoťte si priority a nenechávajte všetko na poslednú chvíľu.

Láska a priateľstvo

Partner si možno myslí, že iba jeho názory sú tie jediné správne. Navyše sa príliš neangažuje citovo a vás to trápi. V polovici mesiaca ale prehodnotí svoje počínanie a venuje vám svoje srdce aj pozornosť.

Peniaze a práce

Po finančnej stránke to nie je úplne ideálne. Potrebovali by ste viac peňazí, pretože zloženky sa platiť musia. Spočiatku by stačilo, keby ste sa naučili lepšie hospodáriť. Vyskúšajte napríklad obálkovú metódu.

Rodina a vzťahy

Emočne ste tak trochu nevyrovnaní. Rozčuľujete sa kvôli malichernostiam a rodine už dochádza trpezlivosť. Budete sa musieť upokojiť a pracovať na svojej duševnej rovnováhe. Potom sa upokojí aj vaše vzťahy.

Zdravie a kondícia

Máte zhoršené zažívanie a môže vás často bolieť žalúdok. Tento problém zrejme súvisí s vašimi emóciami. Buď ich v sebe dusíte, alebo naopak často vybuchnete. Pracujte na sebe, upokojte sa a meditujte.