Rak

Horoskop na mesiac September

V zamestnaní sa cítite vyhorení, bez energie a nápadov. Chcelo by to len zmeniť prístup a veci poriadne naplánovať. Máte okolo seba skvelých kolegov, ktorí vám budú oporou. V láske sa bojíte otvoriť, ale pokiaľ to urobíte, zmení sa aj prístup vášho idola, s ktorým prežijete naozaj skvelé chvíle. Dajte si ale pozor na únavu, ktorá by vás mohla vo vašich plánoch brzdiť. Preto nazbierajte silu v prírode.

Láska a priateľstvo

Túžite po láske a váš idol už je vo vašej blízkosti. Nebojte sa, všetko má svoj čas a vy príležitosť na zblíženie nájdete. Možno vám v tom pomôžu vaši priatelia. V každom prípade už iskra preskočila.

Peniaze a práce

Viete, ako sa pohybovať v obchodnom a investičnom svete. Vaša investícia sa vám vypláca. Dokonca budete mať šťastie na výhru. Len si dajte pozor na podpisovanie zmlúv, radšej sa poraďte s právnikom.

Rodina a vzťahy

Momentálne si viac rozumiete so svojimi priateľmi ako s rodinou, takže sa jej snažíte vyhýbať. Ju to mrzí a dáva vám to najavo. Nakoniec ale zistíte, že predsa len máte spoločné témy, ktoré vás spájajú.

Zdravie a kondícia

Spočiatku mesiaca môžete mať problém s metabolizmom, ale za nejaký čas sa to spraví. Mali by ste viac jesť. Pomohol by vám vitamín B1, ktorý nájdete predovšetkým v celozrnných výrobkoch. Nutné je aj pitie.