Rak

Horoskop na mesiac November

Milí Raci, v láske máte veľké šťastie. Páči sa vám osobka, ktorej tiež nie ste ľahostajní. Zoberte odvahu a pozvite ju na rande. Uvidíte, že tým získate lásku, vedľa ktorej rozkvitnete. Máte veľa spoločného, ​​navyše ste obaja veľmi citliví a pripravení na romantiku aj vášeň. Aj v práci budete zbierať body. Máte množstvo nápadov, ktoré sa nebojíte zrealizovať. Len sa nebojte a choďte do všetkého, čo vás napadne.

Láska a priateľstvo

Viete, že sa už dlho páčite jednému náprotivku. Nakoniec jeden z vás zoberie odvahu a toho druhého osloví. Ani jeden nebudete ľutovať, pretože zažijete krásny a romantický, ale zároveň vášnivý vzťah.

Peniaze a práce

Na investície máte nos a darí sa vám investovať len do vecí, ktoré sú skutočne výhodné. Mohli by ste sa živiť ako obchodníci, určite by ste neprekonali. Vesmír vám tiež posiela nejakú tú menšiu výhru.

Rodina a vzťahy

Svojich blízkych máte naozaj radi a oni vás. Neváhate im kedykoľvek podať pomocnú ruku. Navyše sa vám darí udržiavať pre všetky teplo domáceho krbu. Deti aj dospelí si k vám chodia pre radu, pomoc aj energiu.

Zdravie a kondícia

Mali by ste zmeniť jedálniček, jesť viac vlákniny, ovocia, zeleniny, veľa piť a dostatočne sa hýbať. Tým sa spraví aj činnosť čriev a vaše zažívanie bude lepšie fungovať. Nebojte sa poradiť s odborníkom.