Rak

Horoskop na mesiac MÁJ

Vo vzťahoch nemáte veľké problémy a všetko pokojne plynie. Lenže začnete byť podráždení, a to si váš náprotivok nedá páčiť. Pracujte na sebe a tento problém odstráňte. Mohli by ste totiž o svojho miláčika prísť. V práci sa vám naopak bude dariť veľmi dobre, dostanete nápady, ktoré sa dajú okamžite zrealizovať. Len bude jeden problém. Kolegovia vám to nebudú priať a navyše im pripadá, že sa povyšujete.

Láska a priateľstvo

Momentálne si užívate pozornosť svojho náprotivku. Naozaj sa vám venuje, pozýva vás na výlety aj do luxusných reštaurácií. Lenže vy máte čím ďalej tým väčšie požiadavky. Keď ich nesplní, ľahko sa naštvete.

Peniaze a práce

Síce sa momentálne nekúrite v peniazoch, ale dokážete si ich opäť zaobstarať. Skúste predať veci, ktoré už nepotrebujete. Každá koruna sa hodí. Tiež menšia brigáda by vám mohla pomôcť vyriešiť financie.

Rodina a vzťahy

Trváte si na svojom, aj keď cítite, že nemáte pravdu. Rodina vám tento postoj zazlieva, ale vy si nedáte povedať. Prehodnoťte svoje postoje, inak sa neubránite hádkam a zlým náladám medzi najbližšími.

Zdravie a kondícia

Máte veľké množstvo energie, pomáha vám v tom šport aj meditácia. Určite máte aj dobré spaľovanie a metabolizmus, v tom vám zase pomáha planéta Mars. Proste sa nemáte momentálne vôbec na čo sťažovať.