Prečo ženy trpia na cysty, výtoku A bolestivá menštruácia?

V dnešnej dobe snáď už neexistuje jediná žena, ktorá by nemala nejaké „ženské problémy“.
Čím je to dané? Pozrime sa najskôr, kde je zakorenená prapôvodnej príčina: v našom podvedomí plynúcim z života nášho prapokolení ženské línie. Ako žili naše babičky? Boli vychovávané v patriarchátu, v diktatúre otca, živiteľa rodiny, a mlčiace dusiaci sa neslobodné ženy – matky, starajúci sa poslušne o domácnosť a deti. Akékoľvek problémy, emócie, pocity, jej názory, boli absolútne tabu.
Niet sa preto diviť, čo za potlačované „hrôzy“, psychické tlaky a depresie, muselo v našich praprababičkách a babičkách narastať. NE-vyslovený hnev, nespokojnosť, NEradost, žiadny prejav emócií, nesmelo sa hovoriť, len ticho na všetko prikyvovať a so všetkým súhlasiť. Negatívne emócie ženy dusili v sebe, ako sopky bez ventilu. Výsledkom boli zdravotné problémy vo forme najčastejších ochorení kĺbov, ženských orgánov, pásových oparov. Žena nebola pravou ženou, bola vedená ako utlačená matka a slúžka. Jej túžby a sny, tie museli ísť bokom. Z týchto pocitov potlačovali „pravú“ ženu v sebe a následnú výchovou svojich dcér, ktoré viedli rovnakým modelom. Takto sa tento problém prenášal a prenáša na ďalšie a ďalšie generácie žien a mladých dievčat. V novodobých rodinách to vyzerá tak že, Muž – otec – vladár, striktne a tvrdo vychováva svoju dcéru a zakopáva jej jej ženské krehké sebavedomie, rovnako tak, ako to už urobil u svojej manželky. Dievča si tým nesie ďalej starý MODEL OTCA a prejavuje sa to nielen menštruačnými problémami, ale aj psychickými problémami s mužmi a jej budúcimi partnermi. Preto tvoria ďalej samá problematická partnerstva a stále hľadá „kde“ je tá jej príčina krachujúcich a zlých vzťahov.
vaječníky:
Vaječníky sú dva – preto predstavujú nás a nášho partnera. Naše partnerstvo … Aké je vaše partnerstvo? Je spokojné? Netrápi vás v ňom niečo? Niekedy značí neschopnosť prijať partnera úplne do seba, aby spoločne bolo splozeno niečo nové. Dokážete prežívať zdravo sex a vyvrcholenie? Alebo s tým máte problémy a hanbíte sa za to? Problém v telesnom kontakte k partnerovi ukazuje náš strach sa úplne PARTNEROVI odovzdať. Napríklad máme pocit, že mu nie sme „dosť dobré“, dosť štíhle pekné … atď. Žijete v stálom strachu, že partnera stratíte a budete ZASE samy? Alebo naopak sme dlho bez partnera a máme strach, že už žiadny partner nepríde? STRACH, opäť ako hlavný zabijak a duchovné spúšťač.
Veľká krvácavosť:
Tak veľmi vnímate život za nespravodlivý, tak moc vám chýba city, láska, objatie, súznenie. Žijete otázkou, prečo práve ja? Prečo sa to deje práve mňa? Prestali ste veriť na zázraky a na lepšiu budúcnosť. Veľkým krvácaním z vás odchádza všetka radosť v živote (krv = radosť). Menštruačná krv je plač boľavých a zjizvených žien na duši. Na silu toku krvi a počtu dní možno poznať, ako veľmi prijímame SVOJE ženstva alebo ako ste ako žena neprijme mužom, tak ako by ste chcela. ČASTO si toto ale ženy robia samy. Autodestruktivně žijeme v presvedčení, že „na to nemám“, že mám tu „špičkami“, „pneumatiku“, celulitídu a ďalšie negatívne predsudky na svoju osobu. Vieme vymyslieť krásne názvy NAŠICH NEDOSTATKOV, TO NÁM ŽENÁM IDE VÝBORNE. :-) Muž vám to odsúhlasí, keď vy ho sama o tom presviedčate a ste si svojimi nedostatkami tak istá. Najskôr musíte prijať sama seba a až potom môžete naplno prijať partnera. Veľká krvácavosť = veľký plač ženy a veľké unikaniu RADOSTI A NÁDEJ.
Silné a bolestivé krvácanie:
Trápi ženy, ktoré vynakladajú pri plnení svojich každodenných povinností a úloh maximum fyzických aj psychických síl. Vydávajú z seba maximum energie a často až zbytočne. Sú na seba zbytočne tvrdé, prísne, zadávajú si svoje úlohy a všetko „čo musí stihnúť“ samé. Majú pocit, že keď samy pred sebou zadané úlohy nesplní, tak zlyhávajú ako ženy. Tvrdú výchovou, tvrdými pravidlami, ktoré zadávajú hlavne samy sebe. Za svoju drinu naivne čakajú slová vďaky a vďačnosti za svoje vynaložené nadľudské úsilie, ktorého sa ale nedočkávají a nastáva obrovské sklamanie. Nie sú samy so sebou spokojné, vidí na sebe len samé chyby a to je aj dôvod, prečo sa samy tak uháňajú a toľko si samy nakladajú. Necíti v živote žiadnu radosť, život vnímajú, že je len o povinnostiach, úlohách a sklamaniach. Vnímajú svet ako nespravodlivý, bez radosti, bez pomoci.
Silnú menštruáciou trpia ženy:
Ktoré majú ťažký osud či tie, ktoré sa s životnými prehrami ešte nezmierili a stále je bolí. Nedokážu zavrieť dvere za minulosťou a urobiť za ňu hrubú čiaru a začať znovu. TO JE PRESNE TO, čo by ale mali urobiť, aby prestali trpieť. Skúste začať znova, neničte sa bolestnými spomienkami, skúste ísť do budúcnosti bez strachu a veriť v lepšie zajtrajšky bez opätovného Zrazení.
Skúste sa už nebáť. Nevzdávajte sa svojich snov o Princovi na bielom koni. Nepočúvajte posmechu, že takí neexistujú. Pamätajte, že to radia vždy len tí, ktorí ztrpknul na duchu a prestal v zázraky veriť. Nenechajte si vnútiť ich „bolestivé skúsenosti“. Je to ich presvedčenie, nie vaše. Princovia existujú, len nesmiete prestať veriť. To je to najhoršie čo môe urobiť. Princ príde, ale čaká na vás, až vy budete pripravená v hĺbke duše. Vaša viera dokáže zhmotniť všetky želania. Majte pevnú Vieru a čakajte, verte v zázraky, aj keď to nebude hneď, nestrácajte vieru …
Vaša Príznaky Transformácia