Používanie svetelnej energie

Priatelia drahí,
Frekvencia Zem sa stále dvíha, svoje vibrácie navyšuje spolu s tými, kto tiež navyšujú svoje vibrácie. Ľudia v pozitívnom stave energiou sú tak pripravení na vyššie energie TRANSFORMÁCIE, ktoré už po nejakú dobu fungujú na planéte Zem.
Lásku môžeme vnímať, cítiť svojím otvoreným srdcom. Láska je najlepším a najsilnejším liekom na bolesť, keď cítime smutno a prázdno vo svojej Duši. Láska je energia zdroja Svetla, je zmyslom života. Bez lásky nie sme šťastní ani zdravie a ani vyrovnaní. Nie je to len láska rozdielnych pohlavia či láska matky k dieťaťu, ale je to láska človeka k človeku. Láska bytosti k inej bytosti. Láska bez podmienok.
Krajina je tiež živá bytosť a má svoje vedomie. My ľudia sme jej bunkami v tele. Naša matka Zem nám dáva život, a tak okrem potravy, krajinských plodov ktoré nám dáva, máme od nej aj lásku. Čím viac budeme Zem milovať, tým viac lásky dostaneme. Lenže tu s nami žijú aj negatívne ľudia, ktorí planéte Zem ubližujú a devastujú jej přírodu.Takže rany ktoré ju spôsobujú ľudia v nízkej vibrácii sa potom ťažko hojí a má vplyv na jej celkový stav. Vo svojich meditáciách preto nezabúdajme na matku Zem, s ktorou sme energeticky spojení a sme jej súčasťou.
S pokorou a láskou ju poďakujme za jej trpezlivosť s nami, a za všetko negatívne čo je na nej za celé veky páchané.
Keď sa Zem búrok a chveje (zemetrasenia, povodne, silné búrky, sopečné výbuchy) sú to jej slzy a plač. Je to uvoľnená negatívne energie ktorú ju spôsobili negatívne ľudia a z jej tela musí von na povrch. My keď sme smutní, nešťastní a cítime sa zle, uvoľňujú sa z nás negatívne emócie. Krajina tiež cíti a vníma keď sa k nej ľudia správajú zle a dáva nám to najavo.
Aby sa Zem lepšie dýchalo, bola zdravou planétou, dávajme zo seba zo seba len to dobré, pozitívne, láskyplné. LÁSKA vylieči všetky rany. Tu a Teraz pomáhajme našu krásne planéte a vyžarujte zo seba to najlepšie a najkrajšie čo v nás je.Vězte ona to pocíti. Pomôžeme nielen Zemi ale jeden druhému odovzdáme hŕbu energie lásky a Svetla. Naša planéta bude krásne žiariť, ako Hviezda medzi ostatnými Hviezdami vo vesmíre. Z celého srdca ďakujem všetkým kto dávate lásku Zemi.
Človek bol stvorený so špeciálnym obmedzujúce systémom – systém ľudskej mysle, v ktorej ľudia stále ešte existujú. Ale je potrebné to zmeniť a svoju Myseľ transformovať s použitím svetelnej energie. Len s vysoko vibračnými myšlienkami môžeme tvoriť nové. Uvedomme si, že tu v hmote to za nás nikto iný neurobí, my sme tí na ktoré sa čaká. Sme Tvorcovia nového sveta a bez svetelnej energie nie je možné zmeniť fyzický svet okolo nás.
Na nič nečakajme a vykonávajte každodenné duchovnú očistu, tak ako každý deň vykonávame očistu fyzickú. Duchovný očistu vykonávame pomocou Svetla pochádzajúceho z vyššej existencie Boha. Naplňme sa láskou z tejto silnej vesmírnej energie, ktorá prúdi všade okolo nás, stačí sa na túto energiu naladiť. Majme pod kontrolou svoje MYŠLIENKY, a keď zaznamenáme že sú negatívne, ihneď zmeňme (transformujte) energie na pozitívne. Pracujme s pozitívnou myšlienkou. Takto tvoríme fyzický svet okolo nás. Čím viac nás bude pozitívne myslieť, správne používať svoj vnútorný nástroj (Myseľ), tým skôr uskutočníme zmeny v našej fyzickej realite. Spoločne sa priblížime ku krajšiemu svetu, k Jednote. Lenže v hustote v ktorej sa nachádzame to nemáme ľahké.
Preto majme stále otvorené srdce. Vizualizujte, že dostávame Lásku, Svetlo od najvyššej existencie Boha.
Božská láska, vesmírna láska je najväčšia sila v existenciu a je pre nás kľúčom aby sme svoj život naplnili šťastím a blaženosťou. Prajme si nech každý nájde tento kľúč a otvorí si vedomia. Otvorí svoje milujúce srdce pre ostatných milujúce srdce. Buďme láskou sebe, buďme láskou všetkému živému. Láska a Svetlo v nás. A tak sa aj staň. Milujem vás všetkých.