Panna

Horoskop na mesiac MÁJ

Ste vo vzťahu spokojní a zdá sa, že vám nič nechýba. Lenže prvotná zamilovanosť pomaly odchádza a vy zistíte, že so svojim drahým alebo drahou vlastne nemáte nič spoločné, žiadne záujmy ani vízie do budúcnosti. Budete sa musieť poobzerať niekde inde. V zamestnaní sa vám však bude dariť, dostanete nápady aj príležitosť ich zrealizovať a bude to na prospech vám aj vašej firmy. Báječné odmeny vás neminú.

Láska a priateľstvo

Sršíte dobrou náladou, a to k vám pripútava vašich nápadníkov. Lenže vždy časom zistíte, že to opäť nie je ono, a že vám s náprotivkami nie je úplne dobre. Rozhodnete sa dať tomu čas a ešte chvíľu počkať.

Peniaze a práce

Peniaze si viete udržať a naopak ich ešte rozmnožiť. Nakupujete skutočne len to, čo je potrebné a čo potrebujete. Teraz ale budete mať väčšie vydanie, takže sa budete musieť viac uskromniť. Ale len na chvíľu.

Rodina a vzťahy

Nie ste radi v pokoji a musíte neustále niečo vymýšľať. Na nové aktivity nalákate aj priateľov. Nielen, že veľa športujete a cestujete, ale tiež sa radi vzdelávate. Proste tých aktivít a koníčkov máte dosť.

Zdravie a kondícia

Váš metabolizmus je trochu spomalený. Pomôcť vám môže iná životospráva. Nejedzte tučné jedlá a zaraďte malé porcie niekoľkokrát denne. Nezabúdajte tiež na pitný režim, ale ani na pravidelný pohyb.