Panna

Horoskop na mesiac September

V milostných vzťahoch sa vám darí, ale bohužiaľ si to samy kazíte. Ste náladové a každú najmenšiu chybičku svojmu náprotivku vyčítate. Toho to môže sklamať a začne sa obzerať po vhodnejšom partnerovi. Uvedomte si tú chybu včas, nech potom neľutujete. Nadriadený nie je s vašou prácou príliš spokojný a ani správanie sa mu nepáči. Zamyslite sa nad sebou a svojimi chybami a zavčasu zmeňte prístup k práci aj ľuďom.

Láska a priateľstvo

Váš idol už nebudete chcieť ďalej znášať vašu večnú kritiku na jeho adresu, preto sa poobzerne po vhodnejšom náprotivku. Vy si chybu uvedomíte a otvoríte sa tým oveľa lepším a šťastnejším vzťahom.

Peniaze a práce

Finančná stránka sa veľmi zlepší a vy si budete užívať luxus a radosť z toho, že sa o seba dokážete tak skvele postarať. Pozor si len dajte na obchodné zmluvy, všetko si veľmi starostlivo prečítajte.

Rodina a vzťahy

Je toho na vás veľa. Povinnosti v práci aj doma z vás vysávajú energiu. Skúste veci lepšie naplánovať, nech máte aj čas na seba a odpočinok. Rodina to určite pochopí a vyjde vám v ústrety. Viac relaxujte.

Zdravie a kondícia

Väčšiu citlivosť nervových zakončení by vás mohla trochu potrápiť. Existujú na to mastičky, ktoré zakúpite v lekárni alebo sa poraďte so svojím ošetrujúcim lekárom. V tieto dni by ste sa nemali opaľovať.