Panna

Horoskop na mesiac November

Prekážky viete prekonávať, ako v zamestnaní, tak v osobnom živote. V práci je to tento mesiac ako na hojdačke. Vy si ale so všetkými problémami viete hravo poradiť. Naopak ste spokojní, keď máte čím zamestnať hlavu. V láske je to aj fajn. Zoznámili ste sa s človekom, ktorý je vám veľmi sympatický, a radi by ste vzťah posunuli. Zatiaľ ste dobrí priatelia, ale majte trpezlivosť, určite dôjdete aj ďalej.

Láska a priateľstvo

Vaše priateľstvo s fajn človekom môže prerásť v niečo väčšie, a tiež sa tak čoskoro stane. Možno ale zistíte, že ako priatelia ste si rozumeli viac a vrátite vzťah do pôvodných koľají. Láska na vás čaká.

Peniaze a práce

Vaše výdavky sa zvýšia, všetko sa zdražuje a nevyhne sa to ani vám. Zistíte, že vaše konto sa blíži k nule a máte potrebu s tým niečo urobiť. Môžete si nájsť ešte jednu prácu, pretože ušetriť už nemáte kde.

Rodina a vzťahy

Máte pocit, že musíte všetko stihnúť a všetkým vyhovieť. Verte ale, že nemusíte, viac odpočívajte. Tento mesiac sa tiež netrhnú dvere s návštevami. To vám ale urobí radosť a prinesie nielen rozptýlenie.

Zdravie a kondícia

V tele sa vám môžu začať tvoriť zápaly. Jeden vyliečite a ďalší sa objaví. Možno nastal čas na poriadnu očistnú kúru, odpočinok, relaxáciu a starostlivosť o seba. Nasaďte bylinky, bylinkové a zelené čaje.