Panna

Horoskop na mesiac November

Váš idol vás nadchne a vy sa bezhlavo zamilujete. Lenže vám nevenuje toľko času, koľko by ste potrebovali, vyhovára sa a nemôžete z neho dostať pravdu. Preto ho čoskoro pustíte k vode a pôjdete ďalej. V práci to tiež nebude úplne jednoduché. Určitá práca sa nepodarí dokončiť včas a váš nadriadený vám všetkým zoberie prémie. Nebude vám to jedno, ale čo sa dá robiť. Zato vo financiách si veľmi zlepšíte postavenie.

Láska a priateľstvo

Najprv si budete užívať úžasnú lásku, ktorá bude vzájomná. Lenže časom si na vás váš idol nájde stále menej času a nakoniec vám bude klamať. Tak čo s takým človekom, radšej od neho ďalej. Nájde sa iný.

Peniaze a práca

Peniaze vám teda rozhodne nechýba. Navyše, pretože je neustále neriešite, sa k vám začnú dostávať, ani nebudete vedieť ako. Takže nebudete mať problém kúpiť si aj drahšie vec. Užívajte si trocha prepychu.

Rodina a vzťahy

Teraz skôr premýšľate, ako si skrášliť svoj domov, čo ešte urobiť pre to, aby sa vám všetkým tam lepšie žilo. Na pomoc vám prídu priatelia i rodina a nebudete na to samy. Výsledok bude úplne úchvatný.

Zdravie a kondícia

Môžete mať problémy s lymfatickým systémom. Ten je dôležitý, pretože odvádza škodlivé látky z tela von. Zájdite si preto na masáž, samozrejme lymfatickú, budete sa cítiť oveľa lepšie. Oddýchnete si.