Panna

Horoskop na mesiac Marec

Ak chcete riešiť nejaké záležitosti s bankou, radšej počkajte na vhodnejšie obdobie, nemuselo by sa vám teraz dariť. V zamestnaní nie ste spokojní so svojou prácou, nápady dochádzajú a nemôžete sa pohnúť z miesta. Všetko sa ale v dobrej obráti, ešte nie je koniec mesiaca. Nezadaným sa blýska na lepšie časy, stretnú náprotivok svojich snov. Zadaným to ale naopak nefunguje, viazne komunikácia aj vzájomná spolupráca.

Láska a priateľstvo

Nezadaným bude vesmír priať a stretnú skvelého človeka, ktorý ich bude výborne dopĺňať. Zadaní na tom budú horšie, pretože si zrazu prestanú so svojou polovičkou rozumieť. Vzduch sa musí prečistiť.

Peniaze a práce

Viete nakupovať, a pokiaľ niečo potrebujete, dokážete to zohnať za najnižšie ceny. Navyše sa vám na bazároch oplatí zjednávanie. Pozor len na úradné a bankové rokovania, tam by mohol vzniknúť menší problém.

Rodina a vzťahy

Radi si veci do detailu naplánujete, ale nie vždy vyjdú tak, ako si predstavujete. Doma ste na všetko sami, rodina vám s ničím veľmi nepomôže. Týka sa to mužov s opravami aj žien s chodom domácnosti.

Zdravie a kondícia

Zápaly slizníc môžu niekedy potrápiť. Najmä, pokiaľ sa to týka očí. Objednajte sa na prehliadku k očnému lekárovi. Pokiaľ máte oči vysušené alebo podráždené, kúpte si sprej, ktorý vaša sliznica zvlhčí.