Lev

Horoskop na mesiac September

Momentálne sa nechcete viazať, ale pozvanie na pohár alebo do kina radi prijmete. Budete sa diviť, čo všetko máte so svojim spoločníkom spoločného a aký je zábavný. Možno nakoniec predsa len zmeníte názor a postupne si vzťah vytvoríte. Nemusíte sa nikam ponáhľať. V zamestnaní sa vám bude dariť, čaká vás povýšenie, zmena pracovnej pozície alebo nové miesto, kde sa budete cítiť dobre. Aj finančne si polepšíte.

Láska a priateľstvo

Máte veľa aktivít s priateľmi, chcete sa vzdelávať a užívať si život. To ale neznamená, že by ste mali rezignovať na partnerský vzťah. Zatiaľ prijímate pozvanie a objavujete nových ľudí a príležitosti.

Peniaze a práce

Pokiaľ vás trápia dlhodobé súdne spory, teraz je príhodná doba všetko vyriešiť. Pokiaľ si neviete rady, obráťte sa na vhodného právnika, ktorý vám s problémom pomôže. Určite sa to oplatí a všetko sa vyrieši.

Rodina a vzťahy

Vaše vzťahy s rodinou nemôžu byť lepšie. Pokiaľ majú problém, radi im poradíte a pomôžete a oni to oceňujú. Sú radi, že sa na vás môžu obrátiť. Tieto putá sa ešte viac upevnia. Zvládate to skvele.

Zdravie a kondícia

Možno sa vám prejavia v tele drobné zápaly. Tu je dôležité objaviť prečo sa tak deje, nie liečiť iba následky, pretože niečo vyliečite a zápal sa objaví inde. Niekedy to môže súvisieť s horšou psychikou.