Lev

Horoskop na mesiac Marec

V partnerstve sa objavujú problémy. Nie ste úplne spokojní a váš náprotivok sa s vami cíti neslobodný a utláčaný, čo vedie k ďalším hádkam. Možno máte tendenciu z tohto vzťahu odísť, ale nerobte neuvážené rozhodnutia. Stále ešte máte šancu všetko urovnať. Ani zamestnanie sa nezaobíde bez mráčikov. Nadriadený nie je spokojný ani s vašou prácou ani s vaším správaním. Zamyslite sa, ako to dať do poriadku.

Láska a priateľstvo

Dlhodobé vzťahy prechádzajú krízou. Hádky a obviňovanie sú na dennom poriadku. Svoj náprotivok sa snažíte manipulovať a on má potom tendenciu od vás utekať. Nezavrhujte ale tento vzťah, dôjde k zlepšeniu.

Peniaze a práce

Vo finančnej oblasti ste sa dostali do začarovaného kruhu. Utrácate, váš účet sa stenčuje, tak odsúvate dôležité platby. Lenže tie sa zaplatiť musia. Musíte viac šetriť, alebo si nájsť ďalšie zamestnanie.

Rodina a vzťahy

Radi niečo doma prerábate a ste nadšení, keď vás za to rodina pochváli. Lenže momentálne nejdete na rovnakej vlne, takže sa dočkáte kritiky. Asi by to chcelo sa na väčších úpravách vopred dohovoriť.

Zdravie a kondícia

Pokiaľ vás trápia problémy so srdcom, na nič nečakajte a vyhľadajte lekársku pomoc. Pritom sa vyhnite stresu, hádkam a emočným výkyvom. To všetko srdce oslabuje. Nezanedbávajte pohyb ani odpočinok.