Lev

Horoskop na mesiac MÁJ

Milí Levíčkovia, máte vyhliadnutého idola, ktorý vás nenecháva chladnými. Bohužiaľ on nejaví veľký záujem, a pokiaľ sa odhodláte ho osloviť, budete sklamaní jeho odmietnutím. Nebudete ale smútiť dlho. Zobrazí sa náprotivok, pre ktorého budete veľmi dôležití. Láska sa z toho určite vyvinie. V práci sa vám nedarí, ale snažíte sa. To ocenia váš nadriadený aj vaši kolegovia – budú radi, že sa snažíte posunúť.

Láska a priateľstvo

Ste zvyknutí, že na seba pútate pozornosť. A keď nejaký náprotivok nevníma vaša charizma, ste naštvaní. To sa práve deje. Mali by ste pochopiť, že nie vždy každého upútate. Ten pravý ešte len príde.

Peniaze a práce

Máte sklony viac utrácať a rozmaznávať sa, hoci váš účet je v mínuse a zloženky neustále prichádzajú. Necháva vás to v pokoji, čo by úplne nemalo. Je ale pravda, že k vám čoskoro príde menší zisk.

Rodina a vzťahy

Vaše názory nikto neberie vážne. Vás to neodradí a svoje postoje každému vnucujete. A nielen postoje, takisto dávate nevyžiadané rady, o ktoré ale nikto nestojí. Hoďte tam radšej spiatočku, urobíte tak lepšie.

Zdravie a kondícia

Asi ste si v poslednom čase nestúpli na váhu. Inak by ste totiž zistili, že neustále priberáte. Radšej sa zamyslite nad svojim denným jedálničkom a upravte ho. Tiež by ste sa mali viac hýbať a cvičiť.