Lev

Horoskop na mesiac November

Milí Levíčkovia, vehementne sa snažíte o osobu, ktorá o vás príliš nestojí. Venujete všetok čas vymýšľaním ako na to, aby sa do vás zamilovala. Lenže k láske sa nedá nútiť. Bude pre vás lepšie, keď sa poobzeráte inde. Už teraz o vás stojí niekto iný, ale vy mu nevenujete pozornosť. V práci na vás čaká množstvo križovatiek a nerovných ciest. Je na vás, ako si poradíte s problémami a akou cestou pôjdete.

Láska a priateľstvo

Hnevá vás, že nemôžete získať osobu, o ktorú stojíte, ale ktorá nestojí o vás. Čím viac tlačíte na pílu, tým menšia šanca máte. Bolo by lepšie, keby ste sa vzdali a šťastie hľadali u niekoho iného.

Peniaze a práce

Nemáte našetrené veľa peňazí av poslednej dobe ich viac ubúda ako pribúda. Preto by bolo lepšie, keby ste sa poobzerali po inej práci alebo brigáde. Tiež môžete predať veci, ktoré už vôbec nepotrebujete.

Rodina a vzťahy

Ste naraz plní energie, ktorá vás ovláda, a plánujete množstvo výletov a víkendov s rodinou, ale aj s dobrými priateľmi. Všetky vaše aktivity sa vám oplatí, budú baviť vás, ale aj všetkých vašich blízkych.

Zdravie a kondícia

Po zdravotnej stránke ste na tom veľmi dobre. Nemáte žiadne väčšie ani menšie problémy, ste plní energie a dobrej nálady. Všetci by vám mohli závidieť. Snažte sa v takejto kondícii vydržať čo najdlhšie.