Lev

Horoskop na mesiac November

Máte obchodného ducha, takže každý obchod, ktorý vymyslíte a zrealizujete, vám prinesie úspech. V zamestnaní sa vám tiež bude dariť, dokonca toľko, že váš nadriadený vám navrhne zvýšenie platu alebo nejaké zvláštne odmeny. Určite na tom nebudete biti. V láske to tiež bude fajn, váš náprotivok vás očarí a dokonca si vyriešite problémy, ktoré máte medzi sebou už dlhšiu dobu a nechceli ste o nich hovoriť.

Láska a priateľstvo

Váš idol je veľmi zábavný, vtipný a rozmaznáva vás. To sa vám páči, len nie ste spokojní s tým, že vám toho o sebe nechce moc povedať. Začnete premýšľať, či má tento vzťah budúcnosť. Zlepší sa to už čoskoro.

Peniaze a práca

Vaše výdavky sú vyššie ako príjmy. Zhodnoťte, či naozaj všetky tie veci potrebujete. Možno je zbytočné tak moc utrácať. Ak sa nechcete dostať do problémov, nájdite si brigádu alebo nenakupujte.

Rodina a vzťahy

Snažíte sa venovať rodine, predovšetkým svojim deťom, ale aj partnerovi. Tiež priatelia majú veľký záujem o váš čas, jednoducho ste na roztrhanie. Ak sa chcete ďalej vzdelávať, nemali by ste sami seba zanedbávať.

Zdravie a kondícia

Ste vo výbornej kondícii. Tiež energie máte na rozdávanie, proste viete, ako sa svojím zdravím zaobchádzať. Možno sa venujte viac svojmu osobnému rastu, rôznym cvičením, meditáciám a viac odpočívajte v prírode.