Kryštály a ochrana pred elektromagnetickým žiarením

Čím je to dané? Pozrime sa najskôr, kde je zakorenená prapôvodnej príčina: v našom podvedomí plynúcim z života nášho prapokolení ženské línie. Ako žili naše babičky? Boli vychovávané v patriarchátu, v diktatúre otca, živiteľa rodiny, a mlčiace dusiaci sa neslobodné ženy – matky, starajúci sa poslušne o domácnosť a deti. Akékoľvek problémy, emócie, pocity, jej názory, boli absolútne tabu.
Minerály a kryštály sú schopné tieto chyby a skreslenia vyrovnávať. Tu sú dva základné spôsoby môžu pomôcť, najlepšie je ich kombinácia
Dostatočný príjem minerálov v strave – fyzické telo potrebuje minerály nielen k stavbe buniek a tkanív. Fyzické telo nasýtené minerály udržuje pevné spojenie so svojou energetickou predlohou a elektromagnetické žiarenie ho neovplyvňuje toľko, ako telo oslabené nedostatkom minerálov. Je to tým, že minerály v telo obsiahnuté pomáhajú udržať stabilnú vibračné frekvencie a kvalitné napojenie na energetické telo.
Harmonizácia za pomoci kryštálov a minerálov – kryštály umiestnené v dome na ochranu priestoru, osobné šperky (alebo napríklad pár kamienkov vo vrecku) pre ochranu pred elektromagnetickým žiarením všade, kam sa vydáme alebo napríklad kryštálová mriežka. Možností je nespočetné množstvo, stačí si vybrať.
Minerály, ktoré pre ochranu pred elektromagnetickým žiarením zvolíme patrí do skupiny, ktoré vykazujú magnetizmus. Preto sú schopné opraviť naše magnetické pole a udržať ho plne funkčné. Ak je Vašou voľbou šperk, zvoľte napríklad čierny turmalín, hematit, záhneda, pyrit, magnetit, čierny achát či galenit. Nenoste šperk stále, nechávajte ho občas odpočinú, očistite ho a nechajte nabiť. Zakaždým, keď si ho na seba beriete, alebo napríklad ráno po prebudení, posilnite zámer, ktorým svoj šperk programujete – udržiavať dokonalé spojenie fyzického a energetického tela.
Pre ochranu priestoru (domu či trebárs kancelárie) odporúčam zvoliť nejaký väčší kryštál z uvedeného zoznamu, čím väčší priestor, tým väčšia kryštál bude potrebné. A rovnako ako u šperkov, pravidelne ho očistite a nechajte nabiť. Ak je Vašou voľbou kryštálová mriežka, popíšeme si, akým spôsobom ju vytvoriť. Znovu pripomínam, že kryštálová mriežka má výhodu spojených síl jednotlivých kryštálov, je veľmi silná a môže chrániť ako náš domov (či kanceláriu), tak i nás osobne.
Centrálne kameň – uvedomte si najskôr, čo je Vaším zámerom. V tomto prípade ním je vitalita a zdravie na každej úrovni. Preto ako centrálny kameň zvolíme taký, ktorý nesie vibrácie harmónie a zdravie.
Všeobecne to môže byť ktorýkoľvek zelený kameň, zelená je farbou rastu, mladosti, vitality a zdravia. Do mriežky na fotke som zvolila unakit, môžete zvoliť všetky zelené acháty, epidot (hlavná zložka Unakit), smaragd, malachit, olivín a iné ďalšie.
Kamene, skrz ktoré dosiahneme svojho zámeru sú tie, ktoré sú prirodzene magnetické. Vie vyrovnávať naše magnetické pole a udrží naše telá uzemnené – napojené na Zemi. Práve toto spojenie je pre vitalitu nevyhnutné. V našej mriežke sú to čierne turmalínmi, môžete zvoliť aj iný kameň (napríklad z týchto: hematit, záhneda, pyrit, magnetit, čierny achát či galenit).
Zosilňovače energie – tu volím krištáľmi, ktoré energiu Unakit a turmalíny zosilnie a vytvorí silný torus, ktorý budem udržiavať stabilnú vibrácie pre ochranu môjho domova i mňa.
Miesto – mriežku umiestnite tam, kde vo svojom dome vnímate najväčší vplyv žiarenia. Trebárs blízkosti svojho počítača alebo vedľa wify vysielača.
Čas – túto mriežku môžete obmieňať, alebo ňou mať trvale postavenú. Čo je ale dôležité je, keď treba okolo mriežky prejdete, uvedomte si, na čo ju máte, tým podporíte svoj zámer a jej funkciu.
Doplnky – k mriežke môžete okrem minerálov umiestniť obľúbené obrázky, ktoré vystihujú vitalitu, alebo napríklad bujné izbové rastliny.
Vaša Príznaky Transformácia