Kozorožec

Horoskop na mesiac November

V zamestnaní sa vám darí, máte skvelé nápady, ktoré viete dotiahnuť do konca. Všimne si vás šéf a čaká vás zvýšenie platu, odmeny alebo dokonca povýšenie. Tiež dostanete ponuku z iného podniku a začnete premýšľať, čo je pre vás výhodnejšie. V láske to nebude o nič horšie. Už dlho pokukujete po náprotivku, ktorý si vás konečne všimne, a navyše sa do vás začne zamilovávať. Máte u neho skvelé šance.

Láska a priateľstvo

Ste neustále pozitívne naladení a vyžaruje z vás veľké nadšenie a radosť. Poznávate nových priateľov, chodíte na schôdzky. Ale už čoskoro si vás všimne váš idol a urobí všetko preto, aby ste boli spokojní.

Peniaze a práce

S peniazmi momentálne žiadne problémy nemáte, naopak sa vám skoro samy kopia na účte aj v peňaženke. Vydáte sa na nákup darčekov a zoženiete naozaj úžasné veci a navyše vychytáte veľké zľavy. Rodinu potešíte.

Rodina a vzťahy

Máte skvelých priateľov a radi sa s nimi stretávate, na čo budete mať veľa príležitostí. Tiež sa začnete vzdelávať, čítať knihy a chodiť na rôzne semináre. Bude sa vám dostávať podpory od vašej rodiny.

Zdravie a kondícia

So zdravím si starosti robiť nemusíte. Zostanete ako rybičky. K akútnym ochoreniam budete náchylní len nepatrne, takže keď sa začnete viac otužovať, jesť zdravo a hýbať sa, bude to skutočne v pohode.