Kozorožec

Horoskop na mesiac MÁJ

Máte šťastie, že môžete momentálne tráviť čas s osobou, ktorá vás zaujíma. Našťastie je priazeň obojstranná. Pomaly, ale iste sa vyvíja medzi vami nielen románik, ale predovšetkým láska. Užívajte si ju plnými dúškami. V práci sa vám veľmi darí a riešite ťažké úlohy k spokojnosti všetkých. Len na to nejdete príliš ľudsky. Drite a ste na seba veľmi prísni. Lenže úplne rovnako ste tvrdia aj na ostatných kolegov.

Láska a priateľstvo

Pokiaľ ste sa práve zoznámili, je to naozaj to pravé. Náprotivok vám dáva najavo svoju náklonnosť na každom kroku. Tí dlhšie zadaní na tom budú horšie. Zaplaví ich pocit, že s nimi už partner nechce byť.

Peniaze a práce

Máte zrazu väčšie výdavky ako príjmy, a neviete, čo s tým. Snažíte sa zarobiť nejaké peniaze, ale bohužiaľ to stále nestačí. Pomôžu vám priatelia, alebo je možné, že sa vám vráti späť financie od dlžníka.

Rodina a vzťahy

Zdá sa, že je vo vašej rodine niekto, kto vás schválne provokuje a všetkým vašim názorom sa vysmieva. Vy sa však nedáte zahnať do kúta, ani sa nenecháte rozčúliť, čo vám prinesie do budúcnosti plusové body.

Zdravie a kondícia

Tento mesiac máte tak trochu sklon k úrazom. Ste z toho prekvapení, pretože sa nepovažujete za žiadne nešiky. Napriek tomu na seba dávajte pozor a vyhnite sa adrenalínovým športom. Pozor tiež pri jazde autom.