Kozorožec

Horoskop na mesiac Marec

Cítite sa teraz šťastní a zamilovaní. Konečne ste stretli náprotivok, ktorý vám vyhovuje, as ktorým ste veľmi spokojní. Táto vaša energia z vás vyžaruje, a dokonca aj v práci ste všetko vzali za ten správny koniec. Máte chuť do nových úloh, učiť sa novým veciam aj nadviazať lepší vzťah s kolegami. Tí sú samozrejme radi av nových plánoch vás podporujú. To neujde ani šéfovi, u ktorého máte plus.

Láska a priateľstvo

Pracujete na krásnom vzťahu, ktorý sa objavil úplne nečakane. Užívate si každú chvíľku a je super, že je to obojstranné. Tento partner vás nesklame, naopak sa vás snaží za každých okolností potešiť.

Peniaze a práce

Môže vás stretnúť zaujímavá výhra. Našťastie myslíte dopredu, takže si peniaze uložíte a premýšľate, ako ich najlepšie investovať, aby vám priniesli ďalší zisk. Ste na dobrej ceste, len všetko dobre zvážte.

Rodina a vzťahy

Ste veľmi kreatívni a zaujíma vás umelecká činnosť. Začína sa vám v nej dariť a prehovoríte k nej aj ostatných členov rodiny. Je fajn, že môžete robiť veľa činností spoločne, veľmi vás to zase zblíži.

Zdravie a kondícia

Ste zdraví, k ochoreniam máte len malú náchylnosť, napriek tomu na seba dávajte pozor. Odpočívajte, dostatočne spite, pite vodu, jedzte striedmo a doprajte si pohyb, ktorý je pre organizmus veľmi dôležitý.