Kozorožec

Horoskop na mesiac November

Milí Kozorožci, momentálne nemáte najlepšie obdobie, ale nezúfajte, ono sa všetko spraví a bude lepšie. Vo vzťahu sa snažíte pozerať sa na druhého z tej lepšej stránky a hoci vzťah nefunguje, ako by mal, veríte, že dokážete problémy zvládnuť. Lenže pozor na manipuláciu. Možno je načase priznať si pravdu a konať alebo ísť o dom ďalej. Ani v zamestnaní to nebude žiadna hitparáda. Robte svoju prácu dobre.

Láska a priateľstvo

Síce sa neustále snažíte vzťah zlepovať, ale nakoniec dôjdete k rozhodnutiu a poznaniu, že to vlastne nemá zmysel. Okolo vás je veľa náprotivkov, ktorí by boli radi, keby ste im venovali svoju priazeň.

Peniaze a práca

Aj keď nie je prísun peňazí momentálne nejako veľký, vy s ním vystačíte. Je obdivuhodné, ako viete s financiami zaobchádzať. Z toho mála, čo máte, dokážete ešte niečo ušetriť. Mnohí by sa od vás mohli učiť.

Rodina a vzťahy

Zo strany rodiny zažijete nepochopenie. Ale vy si z toho nebudete nič robiť a zameriate sa sami na seba. Starajte sa o svoje telo, choďte cvičiť, doprajte si masáž alebo si poseďte s kamarátkou či kamarátom.

Zdravie a kondícia

Môžu sa vyskytnúť problémy s kĺbmi, pocítite istú stuhnutosť. Ak máte nadváhu, nastal čas s tým niečo robiť, pretože by vám mohla spôsobiť zdravotné komplikácie. Chodievajte ale veľa na prechádzky.