Ste Svetelná bytosť? 10 znakov ako to spoznať

Lightworker sú nosičmi plameňu, udržujú svetelnú energiu tejto planéty v rovnováhe a prišli na Zem, aby jej pomohli povzniesť na vyššiu úroveň vedomia.
Sú to duše, ktoré súhlasili s tým, aby prišli na planétu splniť svoje povinnosti. Súhlasili, že ponesú plameň vo svojej duši, aby osvietili a povzniesli tento svet. Sú to liečitelia, ale voľba liečenie je čisto len na nich. Niektorí zaujmú úlohu duchovného učiteľa, psychického či energetického liečiteľa. Niektorí svoju prácu robia skryto a skromne.
Keď sa Lightworker dostanú do fyzického sveta, väčšinou bojujú so svojím vnútorným plameňom. Občas zabudnú na svoje poslanie a ich plameň zoslabne alebo úplne zhasne.
Vo chvíli keď plameň zoslabne, vydajú sa na vlastnú cestu samoliečenia a sebapoznania. Ak plameň zhasne, musí prebývať vo svojom vlastnom tieni, aby sa naučili plameň opäť zažať. To môže byť zložitý proces, ale akonáhle sa plameň opäť žiarivo rozohní, stanú sa ešte silnejšími než predtým a počúvajú opäť svojmu volanie.
Poslanie sú pre jednotlivého Lightworker iná, ale ich účel je vždy pomáhať ľuďom presvietiť svoj vlastný tieň a nájsť svoje svetlo.
Často sú Lightworker zodpovední za vyrovnanie energie strachu s energiou lásky na našej Zemi.
Robia to skrze pomáhanie ostatným sa prebúdzať, liečenie ostatných skrze svoj hlas, slová, ruky a uchovávajú priestor a energiu ostatným.
Lightworker majú silný spôsob prejavovanie a dokážu tvoriť a ovládať veci skrze vlastné myšlienky. Majú tiež prirodzenú schopnosť liečiť ľudí a vytvára okolo seba priestor, ktorý je pre ostatných ľudí príjemný, bezpečný a liečivý.
Väčšina Lightworker je veľmi intuitívne, sú nadané médiá a sú citliví na energie.
Lightworker v živote väčšinou stretnete tak, že vstúpi do Vášho života v časoch prebudení alebo ťažkých chvíľach a pomôže Vám nájsť svoju vlastnú silu, schopnosti a zmysel.

Pre tých, ktorí rezonujú s charakteristikou Lightworker, tu je 10 znakov, ako to spoznať.
1) Cítite potrebu liečiť, pomáhať a navádzať ostatné na cestu svetla.
2) Ste citliví na energie a ste veľmi empatickí.
3) Cítite súlad s prírodou, chránite životné prostredie a správanie k zvieratám.
4) Máte dar liečiť, predvídať, vcítiť sa alebo iné nadprirodzené schopnosti.
5) Sú Vám blízke liečiteľské metódy a skúšali ste ich.
6) Ste si veľmi vedomí vlastných strachov a strachov ľudí okolo Vás.
7) Zažil ste silné duchovné prebudenie.
8) Milujete spoločnosť ľudí, ale potrebujete aj čas osamote na dobitie.
9) Ste si vedomí sily vlastných myšlienok a schopnosti manifestovať ich.
10) Vidíte často číslo 911. Je to povolávací číslo Lightworker.