Ísť do hĺbky srdca

Ísť do hĺbky srdca

Skúste nechať knihy a kto treba číta aj Bibliu, tak aj tú aspon na nejaký čas skúste len ísť do hĺbky srdca.

Skúste vstúpiť do hlbokého srdca a nechajte hovoriť tichosť. Tichosť sa stane takou tichosťou, že sa Vám úplne otvorí cesta k Bohu k tomuto stavu. Oprite sa o Boha v priamom stave srdca, opustite priestor vonkajšej, lebo tu sa rovnako všetko rozpustí.

Viete, začala sa úplne nová éra vnímanie, ale je zároveň potrebné sa v tejto ceste nestratiť, pretože tým ako sa táto éra, stav otvára k mnohým ľuďom, chodí veľa informácií, ale treba zároveň povedať, že zo všetkých možných úrovní. Mnoho ľudí sa v tom stráca a to vedome, ale tiež aj nevedome. Dochádza k akémusi pretavenia všetkých sfér. Zažívajú hĺbku a extaktické stavy, ale je treba byť v hĺbke vnímavý, lebo tým, ako sa sféry uvoľňujú, otvára sa zároveň všetko.

Ono sa tak nejako všetkým otvára priame napojenie k vyžívanie prebudenie, ale aj v tomto stave prichádza aj určitý šum. Ten mnoho ľudí vníma a stávajú sa skôr bábkou rôznych odkazov, ale hoci sú to mnohokrát pekné slová, ich pravosť je neistá. Zároveň veľa tých, ktorí akoby vynikajú a ľuďom ponúkajú svoju výnimočnú nadprirodzenosť, ktorá je však často uletená inam. Potom vytvárajú rôzne skupiny, kde ľudí blbne ešte viac.

Viete, i staré učenie a rôzne druhy meditácií a učenia rôznych techník prestávajú mať tiež tú správnu funkciu a čas z nich to potrebné odvial. Pred rokmi som napísal, že všetko je oveľa väčšia než si myslíme, niekedy o tom porozprávam trebárs na nejakej prednáške alebo tak.

Zapálené srdce je určite taký krásny stav bláznovstvo, ale tento stav človeka nepremieňa v chodiace stav úletov a unikaniu do fantázie, ktorá človeka premieňa v unikajúci bytosť pred sebou samotným a stáva sa viac hrou nejakých svojich bludných stavov a pomätenosti. V srdci je čistota a múdrosť a nie unikaniu a vytváranie si realit, do ktorých potom človek uniká a potom sa niekedy aj stratí.
Chodenie na mnohé úlety, napr: preprogramovanie tela, nech tu žije 1000 rokov, rôzne nadprirodzené schopnosti …