Akým mužom sa vyhnúť

Aký typ muža vás priťahuje? Snedý, modrooký, fyzicky zdatný, dominantný,
srandista či zadumaný intelektuál? Pre život z tohto jedálnička vyberajte
opatrne. Niektoré typy mužov totiž môžu váš svet rozdrviť alebo úplne zničiť!

Áno, láska je slepá. Ako inak si vysvetliť, že ženy koľkokrát žijú s mužmi, ktorí si ich nezaslúžia? Pritom by stačilo zložiť si ružové okuliare už pri výbere potenciálneho partnera. Oddeliť zrno od pliev ale nie je jednoduché. Možno že muž, s ktorým sa dá normálne žiť, patrí k ohrozeným druhom. Alebo sa to tak aspoň javí pri pohľade na zoznam štrnástich typov mužov, ktoré opísal sexuálny kouč Sean Jameson z írskeho Dublinu na svojom blogu. Tieto exempláre vraj podľa neho nie sú pre dlhodobý vzťah vhodné!
1. Príliš nadšený športovec
Tento typ človeka patrí k tímovým hráčom, na druhú stranu šport môže brať až príliš vážne. Tvrdo pracuje na svojom tele a venuje tomu všetok voľný čas. A keď má konečne voľno, šport sleduje v televízii, alebo stráži podiel sacharidov v jedle, ktoré mu varíte. Ujasnite si, čo je pre vás dôležitejšie … Pekné telo, alebo kvalitný čas, ktorý vám partner venuje?
2. Umelec
Umelec je bohém a pomerne náročný človek. Často sa zdá byť zadumaný, čo ženy priťahuje. Či už preferuje maľbu, grafický dizajn, poéziu alebo hudbu, máva problémy s inšpiráciou. Keď ju hľadá, nie je k mání. Koľkokrát aj niekoľko dní. Trochu nerozumné počínanie voči partnerstva …
3. Večný hráč
Milovník videohier má svoj svet, do ktorého partnerka nemusí patriť. Hranie považuje za spôsob úniku od reality – teda asi aj od vás. Beriete to?
4. sociopat
Je tajomný a možno trochu temný. Neveria ľuďom a zvláštne sa chová voči okolitému prostrediu. Spája v sebe plachosť, nedôveru aj neprispôsobivosť. Trvá dlho, než sa k nemu niekto dostane. Snáď máte tú trpezlivosť. Ak nie, môže vás vzťah s niekým takým postupne zničiť.
5. Kráľ večierkov
V škole bol pravdepodobne dosť populárny. „Je to spoločenský motýľ, ktorý je stále zaneprázdnený a veľmi obľúbený. Jeho partnerka má často pocit, že chodí s celebritou. To je zo začiatku sympatické, však čo potom, keď ti dvaja spolu nikdy nie sú sami? „Pýta sa Sean
6. Sebavedomý vzdelanec
Je lačný po informáciách, zbiera vedomosti a pôsobí ako inteligentný kniha. Bohužiaľ obvykle tiež poučuje a opravuje. A to fakt nie je pre každého …
7. Technický nadšenec
Miluje počítače, mobilné telefóny, konzoly, videohry, Drone a ďalšie zariadenia. Tým všetkým chce byť obklopený, a ak to preháňa, stáva sa závislým. Schválne, ako často odkladá mobil a naplno vás počúva?
8. Slobodomyseľný hippie
„Je to slobodný duch, ktorý si rád vychutnáva hudobné a rôzne ďalšie festivaly. Ak túžite po večné relaxácii a zábave, tak prosím, „ďalej opisuje Sean Jameson s tým, že ani tu to na hlboké a pevné záväzky moc nevyzerá.
9. nevyliečiteľné romantik
Niekedy romantický človek môže byť viac zamilovaný do predstavy lásky, než do partnerky. Znesiete každodenné vyznania, srdiečka, jemné zaobchádzanie a uctievanie? Áno, iromantik vás môže priviesť k šialenstvu, a to už len preto, že nemusí byť realistický v tom, čo vzťah vlastne obnáša.
10. Dominantné muž s veľkým M
Je silný a tvrdý. Chápe autá a šport, pije pivo a zo všetkého najradšej má poriadnu flákotu mäsa. Neznáša rečičky, ufňukané paničky, city a rozprávanie si o vzťahoch. To je pre neho hrob! Ako sa vám s ním bude žiť? Ak sa navyše chová veľmi autoritatívne, tak ťažko.
Ako kedysi napísala americká terapeutka a skúsená psychologička Laura Schlessinger. „Najskôr je to sexy, pretože sa jedná o stelesnenie mužnej sily, lenže keď vo svojom živote zaujmete silnejšiu pozíciu, dostanete sa do úlohy pubertálneho dieťaťa, ktoré revoltujú proti zkostnatělému ockovi.“ Amen.
11. Obchodník
Biznismen je zameraný na ciele a plány, ktorým venuje veľa času a úsilia. Možno tvrdia, že to všetko robí pre vás dvoch, ale často býva v skutočnosti ženatý skôr so svojou prácou, ako s vami. Vadí vám, keď stále nie je k mání, neodpovedá na správy a na poslednú chvíľu ruší naplánované stretnutia? Ak nie, máte partnera.
V prípade, že máte stále nevyriešené otázky, môžete ich rozobrať a vyriešiť pomôcť kartárka po telefóne