Váhy

Váhy

Horoskop na mesiac November

Vaša energia rýchlo vädne a potrebujete ju nabrať. Skúste rôzne druhy meditácií a alternatívnych postupov, ale najlepšie vám bude v prírode. Najlepšie by bolo, keby svietilo slniečko, ktoré vám tiež dodá silu. Naplánujte si výlet do lesa alebo do hôr, uvidíte, že sa budete cítiť oveľa lepšie. Možno po celodennej túre budete unavení, ale bude to príjemná únava, ktorá vám dodá dobrú a pozitívnu náladu.
Láska a priateľstvo
Vaše výbery partnerov neboli vždy najlepšie – do vášho života vstupujú protějšci síce príťažliví, ale inak úplne nevhodní. Vaša smola sa ale prelomí už čoskoro a konečne stretnete toho pravého človeka.
Peniaze a práca
Začiatkom mesiaca nebudete mať financie na vyhadzovanie, ale to sa časom zlepší. Len sa naučte si teraz všeličo odoprieť, aby ste sa nedostali do dlhovej pasce, z ktorej potom budete musieť hľadať cestu von.
Rodina a vzťahy
Zamerajte sa na vylepšovanie domova. Máte estetické cítenie a výtvarné či inak umelecké vlohy, takže domov bude po vašom zásahu vyzerať úžasne útulne. Vaša rodina aj priateľov z neho budú určite nadšení.
Zdravie a kondícia
Horšie sa vám prekrvuje organizmus a v dôsledku toho je vám stále zima. Vyskúšajte návštevu sauny, kde sa poriadne prehrejete. Tiež noste teplé ponožky a pri sprchovaní striedajte teplú a studenú vodu.