Strelec

Strelec

Horoskop na mesiac November

Milí Strelci, tento mesiac máte tendenciu všetko preceňovať, a potom môžete byť sklamaní. Radšej sa na veci, ľudí a udalosti pozerajte realisticky. Aby ste si oddýchli, odíďte niekam za slniečkom do teplých krajín. Naberiete silu a ešte uvidíte všetko s nadhľadom, ktorý je veľmi prínosný. Mali by ste tiež eliminovať hádky s vaším nadriadeným, aby ste sa po dovolenke mali kam vrátiť. Aj on môže mať pravdu.
Láska a priateľstvo
Vaše nároky na náprotivok sú stále vyššie a vyššie. To je dobre, bohužiaľ súčasný partner či partnerka majú k vášmu ideálu veľmi ďaleko. Možno by bolo dobré počkať si na nejaký vhodnejšie náprotivok.
Peniaze a práca
Nepracujete síce zle, napriek tomu máte o sebe až moc veľké mienky. Vaše pracovné výsledky nezodpovedajú vašim finančným požiadavkám. Momentálne by ste si nemali hovoriť o vyšší plat, bolo by to nehorázne.
Rodina a vzťahy
Rodinné roztržky vám znepríjemňujú život. Všetci ste podráždení a všetky problémy navyše zveličuje. Mali by ste si dať od seba pauzu a stráviť nejaký čas každý zvlášť. Aspoň treba jeden víkend.
Zdravie a kondícia
Nemáte veľa energie a ešte navyše ste podráždení a neviete držať nervy na uzde. Pravdepodobne vám chýba dostatok spánku, dostatok tekutín a vitamíny či minerály. Chcelo by to asi viac odpočinku.