Ryby

Ryby

Horoskop na mesiac November

Momentálne by ste nemali robiť unáhlené rozhodnutia, a to v žiadnej oblasti. Skôr si dajte oddychový čas a odpočívajte. Snažte sa na všetko pozerať z nadhľadu a všetko si poriadne premyslieť, než začnete konať. Neberte si pôžičky, neverte ponukám, ktoré sa k vám len pohrnú, a ani neverte všetkému, čo sa vám bude každý snažiť vnútiť. Či tovaru alebo myšlienky. Premýšľajte o všetkom sami, dajte na svoju intuíciu.
Láska a priateľstvo
Cítite sa zamilovaní a váš náprotivok je na tom rovnako. Len sa stretávate s jeho hádavosťou a sebapresadzovaním. Všetko je ale o hraniciach, ktoré si musíte určiť a za ne ho nepustiť. Problémy sa vyriešia.
Peniaze a práca
Ste veľmi šikovní a váš zamestnávateľ na to začína prichádzať. Vaše schopnosti totiž podcenil. A je na vás, či mu dať šancu alebo si nájsť iné pracovné uplatnenie. Všetko si sami v pokoji premyslite.
Rodina a vzťahy
Vaším veľkým snom je domček so záhradkou. Ak je ešte nemáte, zvolajte rodinnú radu a skúste vymyslieť, ako by sa to dalo zariadiť. Trebárs všetci spoločne niečo vymyslíte. Financie by mohli stačiť.
Zdravie a kondícia
Chvíľami sa budete cítiť dobre, chvíľami horšie. Máte tiež tendenciu k psychickému aj fyzickému vyčerpaniu. Problémy a úlohy, ktoré nie sú nutné vyriešiť okamžite, skúste odložiť. Nikam bohužiaľ neutečú.