Rak

Rak

Horoskop na mesiac November

Milí Raci, dariť sa vám bude približne do ôsmeho dni v mesiaci, potom bohužiaľ zaznamenáte úbytok svojej energie, zlá finančná rozhodnutia alebo pokles záujmu od druhého pohlavia. Budete sa s tým musieť nejako popasovať, ale nezúfajte, na konci mesiaca sa všetko v dobré obráti. Len budete musieť mať trpezlivosť. Potom si tiež budete môcť staviť treba športku a budete mať veľkú šancu na výhru. Určite to skúste.
Láska a priateľstvo
Vaše dvere pre novú lásku budú otvorené začiatkom a koncom tohto mesiaca. Síce len po obmedzenú dobu, ale aj tá bude stačiť na to, aby ste sa bezhlavo zamilovali. A váš náprotivok na tom nebude inak.
Peniaze a práca
Chýba vám peniaze, ale určite ich nedostatok neriešte pôžičkou, akurát by ste sa dostali do bludného kruhu. Radšej si skúste nájsť nejakú prácu navyše, ktorú budete môcť znížiť váš finančný deficit.
Rodina a vzťahy
Plánujete rodinnú dovolenku, ale so svojím náprotivkom si leziete na nervy čím ďalej tým viac. Možno by bolo dobré, keby ste sa dohovorili a strávili pár dní každý zvlášť. Aspoň si od seba oddýchnete.
Zdravie a kondícia
Ak sa vydáte za športom alebo pôjdete na hory, dajte si pozor na úrazy. Tie vám v tomto mesiaci hrozí najviac. Zlomeniny by boli navyše komplikované. Čisto zlomenú ruku by ste mohli považovať za výhru.