Býk

Býk

Horoskop na mesiac November

Milí Býky, naozaj si nemáte na čo sťažovať. Opačné pohlavie vo vás vidí ideál krásy a ich záujem o vás rastie. Stojí pri vás celý Vesmír a záleží len na vás, ako s týmito darmi naložíte. V pracovnej oblasti na vás čaká úspech. Buď sa jedná o súčasnú pozíciu alebo nájdete nejakú ešte lepší. A tí, ktorí sa chcú pustiť do podnikania, by s tým nemali otáľať. Máte v rukách všetky potrebné tromfy.
Láska a priateľstvo
Okolo vás sa motá veľa náprotivkov, ale toho pravého spoznáte určite sotva sa k vám priblíži. Už teraz je vo vašej blízkosti, len vás nenapadne, že je to on. Nechajte preto na seba pôsobiť ich energiu.
Peniaze a práca
Finančné oblasť vám nemusí robiť vôbec žiadne starosti. Dokonca sa môže objaviť aj výhra. Ak uvažujete o nejakých investíciách, mali by ste ich premyslieť v prvej polovici mesiaca. Prinesú vám zisky.
Rodina a vzťahy
Vzťahy v rodine sú výborné. Doprajte si spoločný víkend plný pohody a hier. Tiež by ste mali začať plánovať spoločnú dovolenku, ktorá vaše vzťahy ešte utuží. A nezáleží na tom, kde spolu budete.
Zdravie a kondícia
Čo sa týka vášho zdravia, môžete byť úplne v pokoji. Imunitu máte výbornú, takže by vás nemusela žiadna choroba poraziť. Naviac sa určite začnite otužovať a raz týždňa zájdite do sauny a tiež na masáž.