Býk

Horoskop na mesiac September

Milí Býci, nebuďte smutní, že ste doteraz nestretli toho pravého alebo tú pravú. V septembri sa vám pošťastí stretnúť príjemnú osobu a určite neodmietajte jej pozvanie. Iskra určite preskočí, takže sa máte na čo tešiť. V zamestnaní sa nebude cítiť spokojní, pretože vaše finančné ohodnotenie je dosť podpriemerné. Nebojte sa, všetko sa zlepší a vy dostanete lepšiu ponuku. Vyhnite sa väčším investíciám.

Láska a priateľstvo

Doteraz ste neboli spokojní s náprotivkami, ktoré vám prichádzali do života. Neboli jednoducho vaša krvná skupina. To sa ale v druhej polovici mesiaca zmení a vy konečne nájdete svoje šťastie. Zaslúžite si ho.

Peniaze a práce

V poslednej dobe je príliš veľa investícií, ktoré potom ľutujete. Než miniete peniaze, radšej si tieto výdavky poriadne rozmyslite. V druhej polovici septembra vás však čakajú nečakané zmeny a peniaze sa k vám pohrnú.

Rodina a vzťahy

Máte pre rodinu veľa návrhov, ale tá s nimi nesúhlasí a nemôžete ich prinútiť, aby aspoň vyskúšali niečo nové. Za čas to vzdáte a radšej sa venujete svojim koníčkom, ktoré vám prináša uspokojenie.

Zdravie a kondícia

Pokiaľ máte sklon k nadváhe, upravte si jedálniček. Ak potrebujete poradiť, navštívte výživového poradcu. Viac sa hýbte, pokiaľ vás nebaví šport, stačí, keď začnete chodiť na pravidelné prechádzky.