Býk

Horoskop na mesiac November

Dlhodobo budujete vzťah, ale teraz zisťujete, že vám niečo chýba a hľadáte to inde. Na svojom partnerovi vidíte samé chyby, ale vlastné si pripustiť nechcete. Stretnete človeka, ktorý sa vám zapáči, ale rozmyslite si, či vám stojí za neveru alebo rozbitie vzťahu. V zamestnaní sa vám príliš nedarí, práca vám nejde od ruky. Zamestnávateľ s vami nie je príliš spokojný, mali by ste to čo najskôr napraviť.

Láska a priateľstvo

Nezadaní si užívajú prítomnosť svojich priateľov a získavajú nových kamarátov a známych. Zadaným sa začínajú zapaľovať lýtka a túžia po slobode a dobrodružstve. Ale pozor, aby ste neprišli o fungujúci vzťah.

Peniaze a práce

Vaše výdavky začínajú presahovať príjmy. Zisťujete, že vám nestačí to, čo zarobíte. Budete sa musieť buď uskromniť alebo hľadať ďalší privýrobok, ktorý vašu situáciu zlepší. Nechajte si s financiami poradiť.

Rodina a vzťahy

Máte pocit, že vám rodina riadi život a snaží sa vám do všetkého hovoriť. Jediná rada je stanoviť si hranice, za ktoré nikoho nepustíte. Ostatní to budú musieť rešpektovať. Nie je vhodný čas na rekonštrukciu.

Zdravie a kondícia

Máte trochu sklony k nadváhe, takže by ste s tým mali začať niečo robiť. Začnite sa stravovať zdravšie, doprajte si viac pohybu a snažte sa nejesť sladké a tučné jedlá. Pomáha tiež častá návšteva sauny.