Býk

Horoskop na mesiac Marec

V pracovnej oblasti zabúdate na dôležité veci, do ktorých sa vám nechce. Prezeraním ničomu nepomôžete, naopak si skomplikujete život. Rozdeľte si úlohy a postupne ich dotiahnite do konca. V láske sa vám nebude tak celkom dariť – zistíte, že náprotivok to s vami nemyslí až tak vážne. Radšej z tohto vzťahu odíďte zavčasu. Pozor na rôzne zmluvy, môžete sa dostať do problémov. Poraďte sa s odborníkom.

Láska a priateľstvo

Ste nadšení novým idolom, vzťah si užívate. Bohužiaľ ale časom zistíte, že to nie je také skvelé, ako to vyzeralo, pretože váš idol sa nechce viazať. Radšej ho teda opustite a dajte šancu niekomu lepšiemu.

Peniaze a práce

Finančnou krízou netrpíte, ale to sa môže zmeniť, ak budete bez rozmyslu nakupovať zbytočnosti, ktoré nepotrebujete. Navyše si dôkladne preštudujte obchodné podmienky, nech sa nedostanete do problému.

Rodina a vzťahy

Pripadá vám, že je v rodine všetko zaliate slnkom, ale vaši najbližší začnú mať výhrady, pokiaľ sa budete veľmi pliesť do ich záležitostí. Nechajte ich, nech si veci riešia po svojom, a nedávajte nevyžiadané rady.

Zdravie a kondícia

Ak trpíte nadváhou, začnite s tým niečo robiť. Za chvíľu by sa totiž mohli ozvať aj vaše kĺby a chrbát. Upravte si svoj jedálniček a začnite sa viac hýbať. Možností športových aktivít je viac ako dosť.