Býk

Horoskop na mesiac November

Čo sa týka financií, dajte si veľký pozor. Spočítajte si starostlivo svoje vydanie a skúste dávať stranou peniaze na dlhy, ak nejaké máte. Inak vám hrozí pokuta alebo behanie po súdoch. Zadaným nebude priať ani Venuša, ktorá sa tento mesiac pred vami radšej schová. Nadriadený nie je s vašou prácou spokojný a je na vás, či bude ochotní prižmúriť oko. Hoci sa zdá, že nebude nič fungovať, je to len dočasné.

Láska a priateľstvo

Váš partner vám neprejavuje svoje city podľa vašich predstáv. Potom si myslíte, že vás nemiluje, ale musíte pochopiť, že každý človek je iný a nie všetci majú potrebu dávať lásku nejako okato najavo.

Peniaze a práca

Príliš peňazí ste si nenašetřili. Naviac vám chodia upomienky a vy potrebujete nejako svoje záväzky umoriť. Jediným riešením je nájsť si nejaký privýrobok, aspoň dočasný, než zaplatíte, čo zaplatiť máte.

Rodina a vzťahy

Odhodlávajú sa k zmenám, ktoré viac či menej zasiahnu do vášho života, ale niekedy aj do života vašich blízkych. Bohužiaľ sa u nich nestretávate so súhlasom. Skúste im váš pohľad ukázať z druhej strany.

Zdravie a kondícia

Máte výbornú fyzickú kondíciu, ale vaše stravovacie návyky nie sú nič moc. Skúste zmeniť jedálniček aj celkový spôsob života. Viac sa hýbte, chodievajte na prechádzky, plávajte, jazdite na bicykli či korčuliach.