Býk

Horoskop na mesiac MÁJ

Milí Býci, máte veľa energie a ste pozitívne naladení. To k vám pritiahne nejeden náprotivok. Dokonca sa aj zamilujete a sympatie budú obojstranné. Užívajte si lásky a šťastie plnými dúškami. V zamestnaní alebo podnikaní budete mať na krku konkurenciu, ale svojou usilovnosťou dokážete, že vás len tak niečo neskolí. Dávajte si ale pozor na energiu, ktorá vám, kvôli všetkým povinnostiam, predsa len postupne ubúda.

Láska a priateľstvo

Ste vo vzťahu s osobou, ktorá vás robí naozaj šťastnými. Nielenže nešetrí dotyky ani vyznaniami lásky, ale je tu pre vás vždy, keď ju potrebujete. To je tá ozajstná láska a partner pre život.

Peniaze a práce

Čakajú vás neočakávané investície. Máte síce našetrené niečo na horšie časy, ale tieto peniaze budete musieť vydať na splatenie dlhov. Nemusíte sa však báť, do života vám vstúpi príležitosť ako to všetko vyriešiť.

Rodina a vzťahy

Dostanú sa k vám informácie o vašej rodine, ktoré vás nepotešia. Pretože ale problémy riešite s nadhľadom a dokážete sa svojich blízkych zastať, všetko dobre dopadne. Teraz sa venujte všetkým svojim priateľom.

Zdravie a kondícia

Môžete trpieť prechodnými kŕčmi, alebo vám môžu brnieť napríklad prsty. Môže to byť stresom alebo nedostatkom odpočinku či spánku. Radšej si však zájdite k lekárovi, predsa len budete mať väčšiu istotu.