Blíženci

Blíženci

Horoskop na mesiac November

Dobré nastavenie máte snáď jedine v láske, kde sa vám bude naozaj dobre dariť. V pracovnej oblasti to nebude žiadna hitparáda, ale nepríjemnosti, ktoré budete musieť riešiť, vám síce odoberú časť energie, ale na druhú stranu to pre vás bude veľká výzva. Budete mať radosť sami zo seba, ak sa vám podarí vyriešiť všetky pracovné ťažkosti. Niektorí členovia rodiny vám budú nápomocní, ak sa zveríte.
Láska a priateľstvo
Nepobývejte večer sami doma, ale vyrazte do spoločnosti, tam totiž pravdepodobne svoj nový objav stretnete. Len sa nesnažte ho vtesnať do nejakej štruktúry, vnímajte ho ako samostatnú a očarujúce bytosť.
Peniaze a práca
V zamestnaní sa vám príliš dariť nebude. Robíte totiž jednu chybu za druhou a nenecháte si poradiť. Respektíve sa obraciate na človeka, ktorý vám dáva zlé rady, a kvôli pracujete zase o niečo horšie.
Rodina a vzťahy
Dlho ste mlčali, ale pomaly vám s vaším náprotivkom dochádza trpezlivosť. Mali by ste dôjsť k nejakému rozumnému kompromisu, zatiaľ si každý stojíte za svoju pravdou a nechcete počuť iné argumenty.
Zdravie a kondícia
Zamyslite sa nad svojím jedálničkom a vôbec spôsobom života. Jedzte veľa zeleniny a ovocia, pite nesladené minerálne vody a hlavne sa veľa hýbte. Chodievajte na prechádzky, jazdite na bicykli alebo plávajte.