Blíženci

Horoskop na mesiac September

Milí Blíženci, momentálne sa cítite vyčerpaní a aj vzťahové problémy vám dali dosť zabrať. Momentálne sa necítite na to robiť na niekoho dojem. Radšej sa venujete sami sebe. Pokiaľ vám ale na niekom záleží, mali by ste mu to povedať a hlavne ho neodradiť svojou zlou náladou. Viac odpočívajte, choďte na prechádzky, jednoducho relaxujte. V zamestnaní sa bude dariť, pozor si však dajte na väčšie investície.

Láska a priateľstvo

Naučte sa lepšie zvládať svoje emócie. Čo je vám platný váš sexappeal a šarm, keď odrádzate opačné pohlavie svojim nevhodným správaním. Môžete sa dotknúť človeka, ktorému na vás naozaj záleží a má vás rád.

Peniaze a práce

Budete musieť minúť peniaze za veci a služby, ktoré nepotrebujete, ale už ste si ich objednali. Naučte sa lepšie hospodáriť so svojimi financiami. Veďte si každý deň domáce účtovníctvo, nech máte prehľad.

Rodina a vzťahy

Objavíte neúprimnosť v rodine a to vás zasiahne. Budete si to musieť vysvetliť. Je dobre, že máte veľa záujmov a chcete sa vzdelávať. Stretnete pri tom mnoho zaujímavých ľudí, s ktorými si máte čo povedať.

Zdravie a kondícia

So zdravím si nemusíte robiť starosti. Máte ho výborné a nič vás netrápi. Tiež energie máte na rozdávanie. Dodržujete pitný režim aj dostatok odpočinku, čo je veľmi dôležité, rovnako ako viac pohybu.