Blíženci

Horoskop na mesiac November

Vo vzťahoch, milí Blíženci, trochu tápete. Nedarí sa vám nájsť rovnováhu a náprotivok, do ktorého vkladáte nádeje, vás sklame. Má totiž pred vami tajnosti, ktoré sa týkajú dôležitých záležitostí. Zistíte, že mu nemôžete dôverovať, pretože navyše neplnia sľuby. Máte dohodnuté rande, na ktoré nepríde a pod. Ani v zamestnaní to nie je žiadna hitparáda, takže nečakajte zvýšenie platu. Musíte viac šetriť.

Láska a priateľstvo

Vo vzťahoch sú dôležité hranice, pokiaľ si ich nenastavíte, nebudete sa so svojím náprotivkom cítiť dobre. Ak sa chystáte na rande, na ktorom vám záleží, je dosť možné, že sa vaša polovička nedostaví.

Peniaze a práce

Nerozhodujte sa zbrkle a všetko si v pokoji rozviažte. Nie je vhodná doba na nejaké investície alebo obchodné záležitosti. Neprinieslo by vám to zisk, skôr problémy a zbytočné straty. Radšej počkajte.

Rodina a vzťahy

Skúste nepreháňať konfliktné situácie. Pokiaľ si s vami rodina chce pohovoriť o tom, čo sa jej nepáči, v pokoji ju vypočujte a hľadajte kompromisy. Hlavne sa neurážajte, tým by ste totiž nič nevyriešili.

Zdravie a kondícia

Ak máte problémy s kĺbmi, vyhľadajte lekára. Jedzte doplnky stravy, ktoré sú na posilnenie kĺbov, najmä tie, ktoré obsahujú kolagén, ktorý je veľmi dôležitý pre správne fungovanie pohybového aparátu.