Blíženci

Horoskop na mesiac November

Milí Blíženci, v zamestnaní ste obľúbení, kolegovia vás majú radi, navyše vie, že keď je problém, vždy situáciu zachránite. Napriek tomu by ste radi zmenili miesto. Len popremýšľajte, či by to bolo k vášmu prospechu. V láske sa stretnete s problémom, najmä tí zadaní. Nie ste si istí, čo k vám náprotivok cíti, ale verte, že je to len nedorozumenie. Vo finančnej oblasti to nebude vôbec žiadna hitparáda.

Láska a priateľstvo

Nezadaným Blížencom sa bude naozaj dariť veľmi dobre. Stretne je veľa príležitostí na zoznámenie, najmä ženy. Vyberať si bude z čoho. Váš náprotivok vás oslnia svojim šarmom, inteligenciou a vtipom.

Peniaze a práca

Pripraviť by ste sa mali na nedostatok peňazí. Je to pravdepodobne spôsobené tým, že nie vždy ste nakupovali múdro as rozmyslom. Veľa vecí vôbec nepotrebujete, rovnako vám akurát zaberajú miesto.

Rodina a vzťahy

Máte veľa nápadov a snažíte sa ich všetky realizovať. Len niečo dokončíte, už sa vrháte na ďalšie. Lenže rodina vám v tomto tempe nestačí a potom dochádza k zbytočným konfliktom. Radšej spomaľte.

Zdravie a kondícia

Buďte na seba opatrní, obliekajte sa, zájdite do sauny, otužujte sa. Tiež jedzte viac ovocia a zeleniny, pite horúce čaje s citrónom, medom a zázvorom ako prevenciu. Teraz totiž máte tendencie k chrípkam.