Blíženci

Horoskop na mesiac Marec

Milí Blíženci, v láske vás čaká mnoho krásneho. Pre náprotivky ste veľmi zaujímaví a môžete si vyberať. Určite zvolíte dobre, ak zapojíte srdce a nebudete sa pozerať iba na vzhľad. V zamestnaní sa vám hromadia úlohy a vy neviete, čo skôr. Našťastie máte skvelých kolegov, ktorí vás v tom nenechajú a pomôžu vám, čo ocenia nadriadený, ktorý je rád, že si viete navzájom pomôcť a všetko dokonale funguje.

Láska a priateľstvo

Radi sa zoznamujete s novými ľuďmi, ste zábavní a okolie sa s vami nenudí. To vám vynesie príležitosť na zamilovanie, našťastie to bude obojstranné a vzťah sa bude prehlbovať. Musíte na tom ale pracovať.

Peniaze a práce

Radi by ste investovali, čo sa vám môže podariť. Máte obchodného ducha, takže transakcie, ktoré vymyslíte, by mali dobre dopadnúť. Všetko starostlivo zvážte, naplánujte a prepočítajte. Prinesie to úspech.

Rodina a vzťahy

Zapracujete na skrášlenie svojho domova, kúpite maličkosti, ktoré zútulnia váš priestor. Pozvete si priateľov, o ktorých sa skvele postaráte a budú sa s vami cítiť skvele. Pozor na nezhody s príbuznými.

Zdravie a kondícia

Možno pociťujete bolesť v kĺboch, mali by ste preto navštíviť lekára, aby sa vylúčilo niečo závažné. Pokiaľ ale trpíte nadváhou, príčina by mohla byť v nej. Ale tu záleží na vás, ako kilá zhodíte.