Blíženci

Horoskop na mesiac MÁJ

Milí Blíženci, nechávate veci plynúť, ste ale samozrejme radi, že o vás druhé pohlavie javí záujem. Len nechcete nič uponáhľať. Nakoniec ale predsa len nájdete v istej osobe zaľúbenie. Možno ste však nenatrafili na ten pravý náprotivok. V zamestnaní sa vám veľmi dobre dariť nebude. Nakoniec pre vás bude hnací motor finančné ohodnotenie a vy pre neho urobíte doslova nemožné. Váš zámer sa nakoniec podarí.

Láska a priateľstvo

Opačné pohlavie sa okolo vás hemží, ale vy si dávate na čas. Viete, že ten pravý určite príde, tak si naňho počkáte. Zobrazí sa koncom mesiaca, lenže zistíte, že ste mali bohužiaľ na nose ružové okuliare.

Peniaze a práce

Zúčastnite sa nejakej súťaže, do ktorej nemusíte vraziť peniaze. Pravdepodobne odídete s nejakou menšou výhrou. Dajte si ale pozor na podvodníkov a pokiaľ budú chcieť, aby ste investovali, nedajte na nich.

Rodina a vzťahy

Robíte pre svoju rodinu prvý posledný, ale oni to berú ako samozrejmosť a nijako to neocení. Je vám to naozaj ľúto, ale nakoniec sa začnete viac starať sami o seba, treba viac chodiť na prechádzky.

Zdravie a kondícia

Potrápiť vás môže vstrebávanie živín do organizmu. Pomôžte si pestrou stravou, jedzte veľa vitamínu C a železa. Vitamín D sa zase dobre vstrebáva v tukoch. Preto by ste mali prijímať pestrú stravu.