Emočné sloboda vás vylieči

Viete, že emočné sloboda vás vylieči zo všetkých problémov? Je to veľmi jednoduché, zábavné a hlavne účinné. Všetci máte možnosť emocionálnej slobody. Hľadáte cestu, ako von z momentálnej ťaživej situácie? Nie ste jediní. Cestu z problémov hľadá mnoho ľudí. Problém však tkvie v prístupe k situácii, ktorá sa im začne diať. Všetci majú tendenciu meniť okolitý svet a tým začína tá správna mela. Málokto totiž vie, že okolitý svet je iba iluzórnym odrazom toho, čo práve prežívame. Môžete mi oponovať, že svet okolo vás je hmatateľný, reálny, konkrétne, ale napriek tomu vám ľahko dokážem, že príčina všetkého, čo sa vám deje, sa nachádza len vo vašom vnútri.
Dlho som tomu tiež nechcel veriť, ale zistil som zaujímavé poznatky priamo vo svojom živote. Keď som bol dlhšiu dobu v dobrej nálade, svet okolo mňa akoby rozkvitol a všetko sa mi darilo. Následne som sa dostal do akéhosi útlmu a prežíval dlhšie smútok. Predstavte si, odrazilo sa to snáď na všetkom, čo si vo svojom živote dokážem predstaviť. Urobil som tento pokus aj niekoľkokrát vedome a ono to skutočne funguje. Nezostáva mi, ako pracovať na vlastnú emočné slobode a rovnako tak to učím aj svojich klientov na seminároch alebo cestou terapiou.
Emóciám nerozkážeš!
Iste mi budete hovoriť, že emóciám nemôžete rozkazovať, pretože závisí práve od toho, čo sa odohráva vo vašom živote. A tu je medzi nami rozdiel! Pochopil som totiž, že svoje emócie musí vedieť ovládať každý, čím si určuje kvalitu svojho života. A ak to neviete, nezostáva vám nič iné, než sa skrátka tento spôsob myslenia naučiť. Spomeňte si na svoje školy. Tam vás učili veľa nezmyslov, ktoré už dnes ani nepoužívate a možno si na ne všetky už nepamätáte. Prečo teda nevyskúšať niečo, čo môže váš život ovplyvniť od základov? Ide to pomerne jednoducho.
Dnes pomáham svojim klientom nielen kvantovú vlnou (kvantovka), modrým plameňom ale aj spôsoby zmeny mentálneho nastavenia, pretože napríklad nádorové ochorenia majú väčšinou hlbokú príčinu v emóciách. Netušili by ste, ako sa mnohým ľuďom uľavilo, keď sme ich bolesti kĺbov riešili práve cestou zmeny emócií.
Každý má možnosť sa uzdraviť
Naše telo je úžasný aparát, ktorý nám ukazuje, čo robíme zle, a v momente, keď to nechápeme, vyskytne sa nejaká choroba. Uvedomte si, že odstránením samotnej choroby ešte nemáte vyhrané. Ak chcete uzdraviť čokoľvek vo svojom živote, pamätajte si, že prvoradá je príčina, bez nej sa nepohnete ďalej alebo pohnete, ale len krátkodobo.