Čo sa píše do SMS a ako to myslí – Vieme ako spoznáte vážny vzťah

Romantický vzťah, tie úžasné začiatky plné sexu, láskyplných vyznania a vzrušujúce neistoty … To je nádhera. Ale rovnako všetci túžia po tom, čo sa
hovorí dlhodobý vzťah. Podľa čoho sa ale pozná? O jeho dĺžku totiž až tak nejde.
Všetci samozrejme milujú počiatočné momenty lásky, kedy lietajú v oblakoch a zaujíma ich len ten druhý. Všetko ide bokom, sú len oni dvaja. Ale potom príde okamih, kedy sa to tak nejako upokojí … A už je to dlhodobý vážny vzťah, nie začínajúcich láska.
Ako však spoznáte, že ste sa z bodu „začiatočnícka romantika“ presunuli o level vyššie, teda do kategórie „milostný bojkovia“? Niekto to má po roku, niekto ani po piatich rokoch.
Ostrieľaných manželské páry to vidí takto.
Sexy fotky? Kdeže
Je to dnes veľká móda. Nafotíte pre partnera sexy fotky a nejakú piepornú ukážku mu čas od času pošlite na mobil. Alebo sa cvakne vo vani a týmto snímkom mu spríjemníte jeho nadčas v práci. On vám zas pošle momentku zo šatne v posilňovni, aby ste vedela, že je na ceste domov a máte sa na čo tešiť. Jednoducho sa tak trochu vnadíte.
Mazacie už toto moc nerobia, väčšinou si posielajú na mobil úplne iné obrázky. Trebárs fotku ich trojročného synčeka, ako si na dnu detí nechal na tvár namaľovať spidermana. Alebo fotku rozcupovaných vankúšov, pretože ste svojho psa odbili s venčením a on sa doma jednoducho nudil. „Že už je to fakticky vážny vzťah, som si povedala vo chvíli, keď mi manžel na mobil zdieľal zápis z triednych schôdzok staršieho syna. pípla
mi to vo chvíli, keď som sedela na schôdzkach toho mladšieho, „smeje sa Tridsaťsedemročná Ivana.
Je to ale len iný variant romantiky. Už sa proste nerozplýváte len nad sexi fotkou svojho muža (teda občas samozrejme áno), ale častejšie nad roztomilú fotkou vášho dieťaťa či psíka. A ste šťastní, že to môžete zdieľať!
Milostná konverzácie ide bokom
Na začiatku to bolo samé „milujem ťa“, „nemôžem sa ťa dočkať“, „cnie sa mi“ a podobne.
A niekedy táto romantická vyznania vystriedali aj odvážnejšie esemesky s prísľubom, čo vás večer čaká v spálni.
Vo vážnom vzťahu je to ale trochu iná konverzácie. „Zabudla som kúpiť rožky, kúp nejaké, nech majú deti zajtra raňajkách.“ „Zlato, nestíham, vyzdvihni dneska Kubu zo škôlky ty.“ „Tvoja mama má zajtra sviatok, kúpiš kyticu ty, alebo ja?“ To sú správy, ktoré si teraz najčastejšie vymieňate, aj keď občas príde aj nejaké to vyznanie.
Ale čo už. Vy jednoducho viete, že sa milujete, a veľmi dobre viete, že aj v tej spálni vás čakajú super chvíľky.
A nejaký nákupné zoznam na tom nič nezmení!
Dvierka chladničky pokrytá romantickými fotkami z dovoleniek, magnetkami pripomínajúcimi miesta, ktoré ste spolu navštívili, možno připíchnutý milostný odkaz?
Jednoducho vitrína vašej lásky!
Akonáhle sa ale presuniete do kategórie „dlhodobý vzťah“, chladnička zrejme zmení svoju funkciu. „Od istej doby nám tam visí veľký rozpis s krúžkami a aktivitami našich detí s poznámkami, kto je kedy vyzdvihuje a odváža. A k tomu je tam asi tisíc papierikov s upomienkami typu, zaplatiť ručenia na auto ‚,, kúpiť Honzovi nové kopačky‘. Ale raz za čas je tam dátum, kedy sú deti u babičky, a pri tom vždy přikreslíme srdiečko so smajlíkom, „usmieva sa tridsaťdeväťročná Jana.
hranice miznú
Na začiatku je to všetko také hanblivé. Dvere od záchodu sa starostlivo zatvárajú, telesné pochody sa pred sebou snažíte vzájomne tajiť, jednoducho sú veci, ktoré pred sebou nerobíte. Ale postupne sa tieto hranice intimity stierajú. Zrazu vám už tak nevadí, že aj cez zavreté dvere partner zrejme počuje, ako ciká, a on už tiež s každým pšouknutím neuteká z bytu. „Úplný mazec je to samozrejme vo chvíli, keď prídu deti. Pretože tie žiadne hranice nemajú. Keď prvýkrát vlítnul náš vtedy malý synček manželovi na záchod práve vo chvíli, keď bol na veľké, a nezavrel za sebou dvere, muž len sucho konštatoval, že teraz už nie je, kam ďalej sa posunúť. Že náš vzťah nemôže byť vážnejšie, „spomína tridsaťosemročná Klára.

Tak čo, žijete vo vážnom vzťahu? Alebo ešte len vážny vzťah hľadáte?
Najskúsenejší kartárky na číslo 906 500 505 (50Kč / min) prezradí Vašu budúcnosť!