Baran

Horoskop na mesiac MÁJ

Milí Barani, vo vzťahoch momentálne neviete fungovať. Všetko príliš zveličujete a nafukujete a váš náprotivok už toho začína mať dosť. Radšej uberte, alebo oň prídete. To isté sa deje aj v pracovných vzťahoch s kolegami aj nadriadeným. Opäť by ste sa mali upokojiť a premýšľať skôr, než niečo urobíte alebo poviete. Pozor si dajte na veľkú dávku energie, ktorú potom vystrieda veľká psychická únava.

Láska a priateľstvo

Ste veľmi zápalní a výbušní. Vaše drahé polovičky vám to ale nehodlajú tolerovať. Radšej uberte a snažte sa viac av pokoji komunikovať. Privedie vám to aj do života lásku, na ktorú dlho čakáte.

Peniaze a práce

Utrácate a investujete peniaze do vecí, ktoré sú zbytočné ao financie tak prichádzate. Dajte si tiež pozor na rokovania s úradmi, nemuselo by to prebiehať podľa vašich predstáv. Hlavne si peniaze nepožičiavajte.

Rodina a vzťahy

S istým členom vašej rodiny dochádza k neustálym hádkam a nedorozumeniam. Mali by ste premýšľať, ako dôjsť k nejakým kompromisom. Pozor si dajte aj na úrazy, preto sa vyhnite adrenalínovým športom.

Zdravie a kondícia

Môžete zaznamenať problémy v črevách, žalúdku či inej časti tráviacej sústavy. Chcelo by to zmeniť jedálniček, stravovať sa zdravšie a tiež sa vyhýbať stresovým situáciám. Odpočívajte, relaxujte, spite.