Baran

Horoskop na mesiac November

Milí Barani, v láske sa vám bude naozaj dariť. Stretnete človeka, do ktorého sa okamžite zamilujete a bude pre vás dokonalý. Možno sa budete báť, že máte ružové okuliare, ale keď sa stretnete, zistíte, že máte veľa spoločného. Aj v zamestnaní ste pod šťastnou hviezdou. Nápady vám rozhodne nechýbajú, navyše viete prispieť dobrou radou, čo váš nadriadený ohodnotí kladne. Čaká vás povýšenie či zvýšenie platu.

Láska a priateľstvo

Nebojte sa svojho idola osloviť. Nič tým nepokazíte, naopak zistíte, že to bola správna voľba. Navyše máte naozaj veľa spoločného, ​​ste inteligentný, máte rovnaký zmysel pre humor a radi cestujete.

Peniaze a práce

Máte kôpku financií bokom, pretože viete šetriť. To je dobre, budú sa vám hodiť. Zadarí sa aj v obchodnej činnosti, takže o peniaze nebudete mať núdzu. Možno vás čaká aj nejaká menšia výhra.

Rodina a vzťahy

Máte tendenciu neustále niečo vymýšľať, niečo plánovať, ale aj všetko dotiahnuť do konca. Rodina iba žasne nad vašou energiou. Navyše vás baví získavať stále nové dôležité informácie v rôznych odboroch.

Zdravie a kondícia

Problémy môžete mať s bedrovou chrbticou. Dojdite si na masáž alebo k fyzioterapeutovi, aby vám poradil cviky. Tiež dbajte na to, aby ste mali túto časť chrbta neustále v teple. Dôležitý je aj odpočinok.