Baran

Horoskop na mesiac September

Mali by ste byť viac otvorení názorom ostatných. Nemusíte mať vždy pravdu a tým, že na nej trváte, si proti sebe poštvávate ostatných. Ide nielen o pracovné vzťahy, kde je to naozaj už na ostrie noža, ale aj o to, čo vám hovorí partner. Môžete svojou neústupnosťou pôsobiť až arogantne. Nezadaným sa ale blýska na lepšie časy a majú možnosť spoznať náprotivok svojich snov. Koncom mesiaca viac odpočívajte.

Láska a priateľstvo

Milí Barani, tento mesiac vám bude dopriať skutočné šťastie v láske. Preto neseďte doma a vyrazte sa pobaviť niekam von. Stretnete náprotivok, ktorý vás zaujme na prvý pohľad a našťastie to bude vzájomné.

Peniaze a práce

Spočiatku sa budete cítiť spokojní so svojimi financiami a budete ich chcieť investovať. Dostanete čoskoro lákavú ponuku, ale pozor, nie každý to s vami bude myslieť dobre. Než niečo podpíšete, poraďte sa.

Rodina a vzťahy

Ste veľmi aktívny a užívate si spoločnosti priateľov a rodiny. Plánujete neustále výlety, na ktoré potom radi spomínate. Dajte si len pozor, aby ste neprecenili svoje sily a mali aj priestor na odpočinok.

Zdravie a kondícia

Dajte si dohromady psychiku, ktorá vás môže oslabovať. Odpočinok je naozaj dôležitý, keď ste oddýchnutí, urobíte aj viac práce a hlavne v lepšej kvalite. Naučte sa meditovať, odpočívať, športujte.