Baran

Horoskop na mesiac November

Milí Barani, práca vás prestala napĺňať a vy zvažujete zmenu. Radšej s tým ešte počkajte, neukvapujte sa. Mali by ste počkať, ako to všetko dopadne. Možno sa všetko vyrieši k vašej plnej spokojnosti. Vo vzťahoch sa naopak všetko vydarí a vy budete žiariť šťastím, najmä vy nezadaní. Pozor tiež na svoje zdravie, veľa sa preťažujete, a to vám príliš nesvedčí. Urobte si pauzu a odíďte na dovolenku.

Láska a priateľstvo

Nezadaní sa môžu tešiť z prichádzajúce veľkej lásky, ktorá na seba nenechá dlho čakať. Tí zadaní na tom budú horšie, pretože sa s partnerom nedokážu dohodnúť takmer na ničom. Chcelo by to kompromis.

Peniaze a práca

Dávajte si pozor na zbytočné výdavky. Sú veci, ktoré jednoducho mať nemusíte. Zbytočne sa privádzate do dlhovej pasce. Zvažujte vydanie každej koruny. Niekto vám ponúkne nevýhodnú pôžičku alebo investíciu.

Rodina a vzťahy

V rodine nepanuje moc prívetivá atmosféra. Začínate byť alergickí na svoju drahú polovičku aj na ostatných členov. Zmiernite a skúste sa lepšie ovládať. Mohli by ste povedať niečo, čo by vás potom veľa mrzelo.

Zdravie a kondícia

Zmeňte čo najskôr jedálniček. Je pravdepodobné, že vás trápi nadváha, ale vždy sa s tým dá niečo robiť, len to nesmiete vzdávať. Upravte svoju životosprávu a zaraďte do svojho života viac pohybu.