Baran

Horoskop na mesiac Marec

Milí Barani, teraz budete bojovať hlavne sami so sebou. Vo vzťahoch máte pocit, že sa vám nedarí, ale je potrebné zmeniť prístup k partnerovi. Ovláda vás zlosť, čo samozrejme u náprotivku vyvolá skôr antipatie. Všetko sa ale zlepší už v prvej tretine marca. V práci na seba kladiete veľké množstvo povinností a sľubujete, čo nemôžete splniť, takže sa dostávate do zbytočného stresu. Venujte sa viac športu.

Láska a priateľstvo

Pochopíte, že sa nesprávate vždy najlepšie, a že toto vaše momentálne nastavenie od vás náprotivkami odháňa. Neberte si všetko osobne, skôr hľadajte kompromisy, a uvidíte, že bude lepšie. Čaká vás šťastie.

Peniaze a práce

Utrácali ste viac, ako ste mali, a zrazu nemáte prostriedky na živobytie. Pokiaľ si chcete požičať peniaze, poriadne radšej zvážte iné možnosti. Už čoskoro sa k vám dostane lepšia pracovná príležitosť.

Rodina a vzťahy

Radi trávite čas s priateľmi, s ktorými si rozumiete. Tieto stretnutia vám prinesú energiu, ktorú potrebujete, aby ste sa dali dohromady. Tiež vyskúšate ďalšie aktivity, napríklad športové alebo učebné.

Zdravie a kondícia

Pokiaľ vás bolí bedrová chrbtica, zamyslite sa, či na seba nekladiete príliš veľké nároky. Táto bolesť môže znamenať stres alebo nevyváženosť medzi prácou a odpočinkom. Choďte na masáž chrbta, pomôže vám to.