ZNAMENIE VESMÍRU

Znamenia k nám prichádzajú v rôznych podobách, ako náhodné slová a čísla, správanie zvierat a ľudí okolo. Vesmír k nám prihovára prostredníctvom znamenia väčšinou ako uistenie, že sme na správnej ceste. Výklad znamenia sa od veštenia z kariet líši najviac tým, že znamenia zriedkakedy majú nejaký ustálený význam, ktorý si môžete dohľadať v knižke. Veštbu tiež vyhľadávate či vyvolávate vedome sami – znamenia môžu prichádzať bez ohľadu na to, či ich práve hľadáte, alebo nie, a prekvapiť vás.

Niektoré typické znamenia

Čo môže byť takým veštným znamením a ako ich spoznáme?
Slová (výrok) – náhodných okoloidúcich, hlasu z televízie alebo rádia; niečo veľmi relevantné, pasujúce na vašu situáciu. 
Starí Rimania takto veštili, keď sa vybrali na rušné trhovisko a počúvali. To sa vzťahuje aj na prečítanie náhodného nápisu, plagátu, úryvku textu a podobne.
 Na pomedzí prorokovania a klasickej veštby je, keď pocítite nutkanie napríklad otvoriť určitú knihu na náhodnej stránke a čítať. 
Nebežné, nápadné javy ktoré väčšinou možno rozumne vysvetliť - výpadok elektriny, svetla, niečo začne pískať, ozve sa hluk, náhly zvuk.
 Melódie, ktoré často hrajú z rádia, alebo vám stále hrajú "v hlave". 
Správanie osôb - osoba v okolí urobí alebo povie niečo zvláštne, čo ako keby "nemá zo seba". 
 Opakujúce sa čísla a číselné sekvencie. O význame tzv. anjelských čísel sme písali.

Najobvyklejšie významy znamenia
Povzbudenie, utvrdenie v tom, že robíte správnu vec alebo ste v správny čas na správnom mieste
Varovanie, že sa niečoho máte vyvarovať, nechodiť tam. Veľmi častá skúsenosť pri mnohých doložených katastrofách.
Informácie o tom, že vaša mágia pôsobí. Tá vás vždy poteší!
Informácie o tom, že vás bytosti vním

Čo keď neviem čo to znamená?

Vráťte sa späť k tomu, na čo ste mysleli, ak ste v mysli vyslovili nejakú otázku alebo domnienku, druhá strana na ňu práve reagovala. Pokiaľ si nie ste istí, ako si znamenie vyložiť, zopakujte jasne otázku a požiadajte o nové znamenie. Môžete tiež požiadať o výklad profesionála. – Bc. Ján Honig, MBA – mág, veštec, spirituálny učiteľ.