Sybila – linka č. 26

Zameranie – kúzla lásky, medziľudské vzťahy, rodina, peniaze, zdravie

Špeciálne oblasti – odpoveď áno – nie, partnerstvo

Veštecké techniky – výklad z mariášových kariet, spojenie

Skúsenosti – 15 rokov

****

O MNE

Volám sa Sybila, narodila som sa pred 30 rokmi a mám viac ako 15-ročné skúsenosti s výkladom kariet a duchovným poradenstvom, vlastne od chvíle, keď som pocítila svoj dar. Mojou špecializáciou je výklad mariášových kariet, toto umenie ovládam už 15 rokov. Začiatky mojej kariéry boli poznačené skeptickými názormi a nedôverou. Našťastie ma však neodradil nesúhlas okolia.

Narodila som sa a vyrastala na dedine neďaleko Brna. Moja stará mama bola miestna veštica a od útleho veku ma učila tajomstvám a umeniu výkladu kariet. Nikdy som o svojom nadaní nepochybovala, dokonca ani vo chvíľach, keď sa mi rovesníci v triede posmievali. Vedela som, že môj dar je niečím výnimočný, a tak som vytrvala nasledovala svoju cestu, čo sa mi vyplatilo.

Svoje služby som začala ponúkať najprv ľuďom vo svojom okolí, potom sa moja klientela rozrástla a dnes mám klientov z celého sveta. Vďaka moderným technológiám môžem s klientmi komunikovať na diaľku a som vyhľadávaná nielen v Českej republike, ale aj v zahraničí.

Moje predpovede sú známe svojou presnosťou a výstižnosťou, vďaka čomu som si získal mnoho spokojných klientov. Hoci sa niekedy stretávam s pochybnosťami a kritikou, som hrdý na svoj dar a na to, že môžem pomáhať ľuďom z celého sveta.

****

Ako vám môžu moje služby pomôcť?

****

Kedy sa objaví nová láska?

Odpustí ti? Odpustíte mu/jej a čo sa stane potom?

Chcete podrobne analyzovať vzťah z hľadiska karmickej záťaže?

Ako bude vyzerať môj vzťah, moje zdravie a moja práca?

Deti a rodina – všetko, čo vám príde na um a čo vás trápi

Odpoveď na akúkoľvek otázku vášho srdca

****

Pre okamžité spojenie s Vami vybranou kartárku vytočte na svojom telefóne číslo 900 799 505 (2 € / min) —> po krátkom úvode zvoľte číslo linky danej kartárky a ste ihneď prepojení!

Môžete tiež využiť lacnejšieho volania s registráciou už od 28, – Kč/min —> po registrácii a dobití balíčka minút vytočte na svojom telefóne číslo 226 218 856 —> po krátkom úvode zvoľte číslo linky danej kartárky a ste ihneď prepojení!