Sára

Sára – linka č. 58

výklad kariet, rozbor problému, vzťahy, anjelský tarot, karty Lenormand, partnerský koučing
Vítam každého z Vás, ktorý sa dostal až sem na môj profil,
moje meno je Sára, pracujem pre Vás ako kartárka, veštkyňa, terapeutka duše a trénerka partnerských vzťahov.
Viem, ako bolí duša, keď človek trpí a tápe v neznámom. Viac ako štvrť storočia sa venujem výkladom kariet a pomáham Vaše duše upokojiť a uzdraviť vedomím.
Nevedomia a tápanie v neznámom nás znepokojuje. Veľakrát stojíme na rázcestí a nevieme ako ďalej. Mojím učiteľom bol môj otec, ktorý mi odovzdal svoje gény a bdie
nad mojimi skutky, aj keď už nie je medzi nami. Jeho umenie dodnes odovzdávam ďalej. Nachádzate sa teraz v nekomfortné situácii a neviete si rady? Riešite problémy so vzťahom a láskou? Trápite sa nekontrolovateľným tokom myšlienok? Rada Vám pomôžem, zaoberám sa výklady klasických kariet, ale aj anjelských tarotových kariet a okrem iného očistnými rituály a koučovaním vzťahov. Som pripravená vypočuť Vaše strasti a s najlepším vedomím a svedomím, sa pokúsim podať pomocnú ruku vo forme odpovedí na otázky, ktoré Vás trápia a upokojiť tým Vašu rozjatrenú myseľ.
Zdravé vedomie a pokojná duše, sú základnými piliermi nášho telesného i duševného zdravia. Pomôžem vám nájsť odpovede na všetky Vaše otázky.
Teraz už je to len na Vás … stačí vytočiť moju linku …
S láskou Vaša kartárka Sára
Pre okamžité spojenie s Vámi vybranou kartárkou vytočte na svojom telefóne číslo 0900 799 505 (2EUR / min) —> po krátkom úvode zvoľte číslo linky danej kartárky a ste ihneď prepojení!
Môžete tiež využiť lacnejšieho volania s registráciou už od 1 eura / min  —> po registrácii a dobití balíčku minút vytočte na svojom telefóne číslo + 420 226 218 856 —> po krátkom úvode zvoľte číslo linky danej kartárky a ste ihneď prepojení!